СТРАСТИ - градините в СОФИЯ - кампания 2010/2011

  • 36 240
  • 777
# 480
Явно от това съм се подвела, както и да е премахнах критерия. Иначе майка ми е детска сестра  доста време работеше в ясла, но това вече не важи.

Ако сега започне в ОДЗ ще важи.
Тук някой беше споделил, че детето му не може да започне, след като е било прието, понеже няма сестра в ОДЗ-то... ако има желание да си смени местоработата може и с 3 т. да се уредиш.  Hug При това никой няма да ти се сърди, понеже ще си направила добро, а не лошо - доста деца ще имат възможност да започнат да посещават градината... не помня, обаче, коя ли беше...

Май единственото нещо, за което се търси персонал - в няколко градини даже бях срещнала, че се предлага работа за медицински сестри.
Виж целия пост
# 481
Да не спамя темата, но ми се струва, че тук наистина се вихрят страсти Grinning, явно конкуренцията си казва думата. Благодаря все пак, че ми разяснихте положението. Още един въпрос - за детската кухня в района ако сте наясно - колко време се чакаслед подаване на документи?
Виж целия пост
# 482
Ето една обява: http://www.jobs.bg/f852703
Дано някой поне да успее!
Виж целия пост
# 483
Това, което аз ти написах, изобщо не беше от "страстите". Наистина тук една от майките плачеше, че поради липса на сестра детето не може да започне - а е прието и записано, но ДЗ-то не функционира... де факто.
Дали не ставаше дума за 80-то ОДЗ?..  newsm78 Точно не помня, но може да се поинтересуваш, ако имаш такава възможност.
Виж целия пост
# 484
Да не спамя темата, но ми се струва, че тук наистина се вихрят страсти Grinning, явно конкуренцията си казва думата. Благодаря все пак, че ми разяснихте положението. Още един въпрос - за детската кухня в района ако сте наясно - колко време се чакаслед подаване на документи?

В кой район си?
Виж целия пост
# 485
Да не спамя темата, но ми се струва, че тук наистина се вихрят страсти Grinning, явно конкуренцията си казва думата. Благодаря все пак, че ми разяснихте положението. Още един въпрос - за детската кухня в района ако сте наясно - колко време се чакаслед подаване на документи?

От 2008, не помня кой месец, тук си е все такъв купон. Част от нас не са ти конкуренция, просто искахме да те предпазим от грешка, която може да ти струва скъпо когато се усетиш.

Ако случайно някой реагира по-остро, то е защото историята помни такива умишлено "сбъркани" критерии. Някои даже се жалваха в СО че неправомерно им е отказан прием.

За кухнята идея си нямам.

Виж целия пост
# 486
irini в Борово съм. Знам, че се подават на Белмекен 13 в 55 ясла, но дали не съм закъсняла newsm78??? А сега след като премахнах критерия сме на 20 място, защото преди не бяха разделени по различните критерии. Очертава ли се да имаме шанс или да не се надяваме?
Виж целия пост
# 487
irini в Борово съм. Знам, че се подават на Белмекен 13 в 55 ясла, но дали не съм закъсняла newsm78??? А сега след като премахнах критерия сме на 20 място, защото преди не бяха разделени по различните критерии. Очертава ли се да имаме шанс или да не се надяваме?

За момента има 4/79 - ти вероятност да влезе в тази градина. В последствие, обаче, може и да бъдат променени кандидатурите и вероятността да се увеличи или да намалее.

ПП
За кухнята по- добре питай в отчетната тема в съответния район, по- вероятно е да знаят.
Виж целия пост
# 488
Явно от това съм се подвела, както и да е премахнах критерия. Иначе майка ми е детска сестра  доста време работеше в ясла, но това вече не важи.
А случайно майка ти да си търси работа? в 80то ОДЗ издирват детска сестра под дърво и камък! И вие ще имате предимство, ако майка ти тръгне там на работа!
Виж целия пост
# 489
irini в Борово съм. Знам, че се подават на Белмекен 13 в 55 ясла, но дали не съм закъсняла newsm78??? А сега след като премахнах критерия сме на 20 място, защото преди не бяха разделени по различните критерии. Очертава ли се да имаме шанс или да не се надяваме?

Захира, в граничната група сте и в момента шанса ти е съвсем приблизително 1 към 13. И ние сме там.
Виж целия пост
# 490
irini в Борово съм. Знам, че се подават на Белмекен 13 в 55 ясла, но дали не съм закъсняла newsm78??? А сега след като премахнах критерия сме на 20 място, защото преди не бяха разделени по различните критерии. Очертава ли се да имаме шанс или да не се надяваме?

Захира, в граничната група сте и в момента шанса ти е съвсем приблизително 1 към 13. И ние сме там.

По- скоро е близо до 1/20.
Виж целия пост
# 491
Явно от това съм се подвела, както и да е премахнах критерия. Иначе майка ми е детска сестра  доста време работеше в ясла, но това вече не важи.

Ако сега започне в ОДЗ ще важи.
Тук някой беше споделил, че детето му не може да започне, след като е било прието, понеже няма сестра в ОДЗ-то... ако има желание да си смени местоработата може и с 3 т. да се уредиш.  Hug При това никой няма да ти се сърди, понеже ще си направила добро, а не лошо - доста деца ще имат възможност да започнат да посещават градината... не помня, обаче, коя ли беше...

Май единственото нещо, за което се търси персонал - в няколко градини даже бях срещнала, че се предлага работа за медицински сестри.

smile3514 аз бях и още съм!!!
Виж целия пост
# 492
Аз съм в "Гоце Делчев", за Борово - не знам, но тук се отказах от ДК след 2 месеца чакане.
Виж целия пост
# 493
irini в Борово съм. Знам, че се подават на Белмекен 13 в 55 ясла, но дали не съм закъсняла newsm78??? А сега след като премахнах критерия сме на 20 място, защото преди не бяха разделени по различните критерии. Очертава ли се да имаме шанс или да не се надяваме?

Захира, в граничната група сте и в момента шанса ти е съвсем приблизително 1 към 13. И ние сме там.

По- скоро е близо до 1/20.

Мне, две от децата на предни места ги има и в социалния списък. Там ще ги приемат със сигурност, ако нищо не се промени.
Виж целия пост
# 494
Да не спамя темата, но ми се струва, че тук наистина се вихрят страсти Grinning, явно конкуренцията си казва думата. Благодаря все пак, че ми разяснихте положението. Още един въпрос - за детската кухня в района ако сте наясно - колко време се чакаслед подаване на документи?
... ами, май докато детето ти надмине възрастта за кухня.... Аз, поне на времето още усетих абсурдността на ситуацията да чакаш някой да се откаже и преди това всички подали молби преди теб да са влезли вече.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия