СТРАСТИ - градините в СОФИЯ - кампания 2010/2011

  • 36 240
  • 777
# 510
Здравейте,

Понеже не съм мнго наясно защо детето ми от 15-то място премина на 31-во за един ден моля да ми кажете да няма нов начин за подредба на децата? Гледам, че децата са разделени със социален критерии и такива по общи. Гледам че тези деца които имат еднакъв брой точки са наредени по азбучен ред? Как да разбера всъщоност кои сме по ред?
Виж целия пост
# 511
Здравейте,

Понеже не съм мнго наясно защо детето ми от 15-то място премина на 31-во за един ден моля да ми кажете да няма нов начин за подредба на децата? Гледам, че децата са разделени със социален критерии и такива по общи. Гледам че тези деца които имат еднакъв брой точки са наредени по азбучен ред? Как да разбера всъщоност кои сме по ред?
Това кой по ред сте няма никакво значение за класирането. важно е колко точки имате, колко деца са с повече точки от вас, колко места са обявени и колко места остават след като влезнат децата с повече точки от вашите.
Виж целия пост
# 512
Благодаря много за отговора, а това какво означава, че кои от всички деца с 8.2 точки ще бъдат приети. На случаен принцип така ли?
Виж целия пост
# 513
Благодаря много за отговора, а това какво означава, че кои от всички деца с 8.2 точки ще бъдат приети. На случаен принцип така ли?
На децата с еднакъв брой точки, които се борят за останалите места ще се генерира случайно число на база , на което ще стане класирането.Колкото по-малко е изтегленото число толкова по-голям шанс за прием.
Виж целия пост
# 514
......... К4 нямам баба в ДГ , (защото бабите са ни с висше образование и работят друго - също хуманно  )
                           Ти ЩО си мислиш,че аз като съм баба в ДГ нямам две висши образования  Mr. Green и един куп следдипломни квалификации.Така,че моля те не обиждай бабите в ДЗ. Laughing
Виж целия пост
# 515
......... К4 нямам баба в ДГ , (защото бабите са ни с висше образование и работят друго - също хуманно  )
                          Ти ЩО си мислиш,че аз като съм баба в ДГ нямам две висши образования  Mr. Green и един куп следдипломни квалификации.Така,че моля те не обиждай бабите в ДЗ. Laughing
за теб знаем  Mr. Green , но при нас  ако едната баба  е лекар , другата зъболекар  Wink и  са се  реализирали добре в професията си ... какво предлагаш ... да напуснат и да ти дойдат колежки за да си подсигурим място ли ?
добре ... ама друг път.  bowuu
а ти щ'о не се реализираш по образование или квалификации - имаш много  (като са ви ниски заплатите  в ДГ ) ?
ако това , че една   баба  няма  висше образование  в ДГ е обидно ще  се извиня , но за сега ще се въздържа . Всичко добро !!!
Виж целия пост
# 516
Искам да питам: ако детенце набор 2008 г. посещава ясла, дава ли му системата 0,1 т.? Конкретен казус с мой познат:)
Виж целия пост
# 517
Искам да питам: ако детенце набор 2008 г. посещава ясла, дава ли му системата 0,1 т.? Конкретен казус с мой познат:)
Дай малко повече подробности по казуса.
Като начало не ми е ясно за какво ще кандидатства щом вече ходи на ясла. За идния септември набор 2008 кандидатства за яслена група в ОДЗтата.
А точката (0,1) за кой критерий се отнася?
Виж целия пост
# 518
Критериите са:
брат/ сестра................няма
родител в с-мата............не знам
работещи родители................да
8.1 т., а то е с 8.2 т.
Виж целия пост
# 519
А двама работещи родители? Да не би този критерий да им дава +0,1т.

За ясла по принцип се дава по 1т, но това тази година е само за набор 2007. Peace
Виж целия пост
# 520
Критериите са:
брат/ сестра................няма
родител в с-мата............не знам да има
адрес................да
8.1 т., а то е с 8.2 т.
За кое ОДЗ събира сбора от 8,2 точки?
Виж целия пост
# 521
А двама работещи родители? Да не би този критерий да им дава +0,1т.

За ясла по принцип се дава по 1т, но това тази година е само за набор 2007. Peace

За набор 2008 става въпрос.За 2007 знам.

ОДЗ "Звънче"

Грешка - не адрес, а работещи родители е 0,1 т.= 8.1 т.
Виж целия пост
# 522
...
родител в с-мата............не знам да има
...
А ако случайно са отбелязали и този критерий, както една майка се беше объркала преди няколко страници в темата и беше отбелязала този ДК, тъй като свекървата й била професор... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 523
А ОДЗ-то има ли приет този ДК за ясленчета.Доколкото знам е приет само в няколко ЦДГ, но може и да греша.
Виж целия пост
# 524
...
родител в с-мата............не знам да има
...
А ако случайно са отбелязали и този критерий, както една майка се беше объркала преди няколко страници в темата и беше отбелязала този ДК, тъй като свекървата й била професор... Rolling Eyes
Не е така в този случай.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия