True Blood(Истинска кръв)-Цирка няма спирка- 16 тема

  • 15 690
  • 728
# 675

Хленчещото същество е Сукито,пояснявам,макар да съм сигурна ,че си разбрала от 1 дума Peace
 поради вълненията около някои неподходящи за твоите деликатни  уши писания,може и да си пропуснала.Разбирам HugТрайкова удобно си замълча Whistling,за да не се наложи после евентуално да върне услуга  Mr. Green
що бе Ир мен ми се вижда тамън деликатен.И да знайш не съм заслепена от разни романтики и любови Whistling

Аа, ясно!  Mr. Green

Хич не е деликатен, китката му е колкото моя глезен. Heart Eyes А че ръцете са деликатни...там няма да коментирам, че ще навлезем в спор с Трайкова, чии по-хубави  Sunglasses Ох, какви мисли ми докара, докато ти отговоря...  Embarassed
Виж целия пост
# 676
Не ти ли хареса почерпката?Виж само колко невинно гледа? Laughing
Как съм пропуснала ThinkingСигурно ще да е покрай вълненията около Джентълмена
Ми те много хубав го направили . Crossing ArmsСигурно са го минали през фотошопа.Чак толкоз убав не е
Бре четам  писанията  ни с мъжо и взех да се издигам очите му,че и в моите.Вика покрай тез ДАМИ и ТИ ще се извъдиш поетеса hahaha Joy
,,деликатни уши''.,китки и пр
Виж целия пост
# 677
Не ти ли хареса почерпката?Виж само колко невинно гледа? Laughing
Как съм пропуснала ThinkingСигурно ще да е покрай вълненията около Джентълмена
Ми те много хубав го направили . Crossing ArmsСигурно са го минали през фотошопа.Чак толкоз убав не е
Бре четам  писанията  ни с мъжо и взех да се издигам очите му,че и в моите.Вика покрай тез ДАМИ и ТИ ще се извъдиш поетеса hahaha Joy
,,деликатни уши''.,китки и пр

 hahaha Тва е много поетично, наистина! Ама, Танче, ти си си поетеса, но пишеш не в строфи, а в прозаичен ред.  Wink

Мик не е фотошопнат, де, ти пък! Той така си гледа от време на време, леко дебилно  Mr. Green Ей, кви вълнения настъпиха покрай 'мършавия и никаквия' (пу, настръхнах като го написах)...

Аз съм към лека нощ заформяща се, бавно и плавно. Лека, Танче, че като гледам само ти си тук  wavey
Виж целия пост
# 678
Не разбрах кой искал да ни затрие темата???Че то ако не сме ние...само турските сериали ще са топ...
Като видях мик сейнт...Трайкова-гледали го в онзи филм,дето ти виках,че е по хавлия с Кейт Бекинсейл?
Ааа не споделят отзиви от шведските вампири...

Моля яко някой научи кога излиза книга 3 да сподели...че тези книги взеха да ме обсебват.
Виж целия пост
# 679
Като видях мик сейнт...Трайкова-гледали го в онзи филм,дето ти виках,че е по хавлия с Кейт Бекинсейл?
Ааа не споделят отзиви от шведските вампири...


И по-добре,че аз не съм толкова великодушна като Командира Naughty Веднага щях да им обявя война Twisted Evil
Относно филма-още не Embarassed Но сега го тегля и утре вероятно ще го изгледам Peace
Виж целия пост
# 680
 hahaha Бабата на Суки е голяма скица
"Да си изкарате добре и да не пиете  много"
"Няма госпожо" -казва Бил hahaha
Сега като се замисля,вампирите няма шанс да ги арестуват за шофиране в нетрезво състояние  Drunk

Стигнах дето са във "Вамптазия" и как вътре имало снимки на актьори които са играли вампири  Joy, дали са сложили и мосю Великолепни  Thinking

 
Виж целия пост
# 681
Добро утро момичета Hug Днешните новини:

Кари Престън в The Good Wife

Отлага се премиерата на "13"

Шарлейн в Португалия

Снимки на Райън от благотворителния маратон
Виж целия пост
# 682
Добро утро
Бре той Микито наистина гледа сякаш разбира за кво иде реч,пък е видно,че съвсем не вдява Mr. GreenКак не съм го забелязала?Ми как да го забележа.Раз сеяна съм. ooooh!Аз гледам него пък си представям Дамянчо.Е сега я втасах.Още от сутринта ме налягат разни мисли Embarassed Wink



http://vbox7.com/play:ae3414f4






Виж целия пост
# 683
Добро утро! Hug
Танче,мерси за кафето.
Чек те сега да ви кажа какво сънувах.
Не съм сънувала цяла седмица ма снищи го направих ма какво сънувам:
Гледам от време на време по Фиеста тиви един готвач Дейвид Роко се казва.
Та го сънувам него,че ми е мъж и ми готви.
Той ми готви цяла нощ а аз му висях на врата и през цялото време го миришех и
му казвах,че го обичам. Crazy
Ма толкова хубаво миришеше,че нямам думи ви казвам.
Толкова реално миришещ сън не съм имала. Crazy
Като се събудих още усещах миризмата и направо съм в чуденка от себе си. Crazy
Луда работа е мойто.
Виж целия пост
# 684
Да знайш Зисче покрай тез вампири си прихванала някои навици Wink
Е днес тъкмо с настроение ще развъртиш черпака.Да му мислят тез дето стъпват на криво Wink
Виж целия пост
# 685
Добро утрооо!

Леле, Зис, ти верно си добре. Ама пък хубаво си си прекарала нощта поне; като се събуди не беше ли гладна?  Mr. Green
Виж целия пост
# 686
Добро утрооо!

Леле, Зис, ти верно си добре. Ама пък хубаво си си прекарала нощта поне; като се събуди не беше ли гладна?  Mr. Green
Като се събудих исках още да го мириша.
Ма много хубаво миришеше тоз човек ви казвам биииии. Crazy
Виж целия пост
# 687
Зиска,егати кулинарния сън дето си го имала Mr. Green
Виж целия пост
# 688
Привет,

 hahaha Зис ти си си легнала гладна.
Виж целия пост
# 689
Да ви питам снощи по кинемакс попаднах на един филм с Пета Уилсън/само нея познах/Другите герои колкото и да се напрягах не можах да се сетя за тях.Та проследяваше живота на американския боксьор Джо Луис и Макс Шлеминг.Ако знаете как се  казва пишете.Хванах го от средата.Прецъквам каналите и по едно време - ShockedХитлер се кипри от ТВ.вИКАМ СИ  ТУЙ ЩЕ ДА Е ИНТЕРЕСНО ЗА 2 СВЕТОВНА война ще е .Наистина се  оказа така.Много интересно се проследява живота на двамата боксьори по време на войната
Да ядол и се кекс Wink Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия