А във вашия случай може би ще е добре да предлагаш чай от лайка

Аз също не съм фен на АБ,но не мисля,че детето ми ще изтърпи процедурата със содата!
Аз сега и с Фунгостатина имам проблеми-протестира милата,а уж е с вкус на банан...
Пробвайте я да я приспите на бабиндом и после се измъкнете...и така няколко пъти докато схване,че и при баба е хубаво...де да знам...
Диман веднъж съм го оставяла при майка ми и нямаше проблем!
Аз лично изобщо нямам проблем с отделянето и даже може да се каже,че мен трудно ме отделят от него
хем си знае,че даже езика си не може да измие (с четка) без да му се повдигне,тръгнал моля ви се,сливици да си обтрива
А аз умирам от гнусотия и щот' нямам к'во да правя трябваше и баня с препарат да мия...абе мани,мани...
И кат' съм почнала да се "оплаквам",че да довърша
),100 пъти зяпа с огледалце в гърлото си,че и фенерче извади горкичкия,спа и после с нови сили се въоръжи с огледалцето,фенерчето и лайката...а оповръщаната баня беше между другото...луда работа
Ноела още вчера живна все едно нищо не е било,но се лекуваме,де!Благодаря ти,Нинка!
много ти се събра мила, ама да ти кажа и моя мъж е такъв
),100 пъти зяпа с огледалце в гърлото си,че и фенерче извади горкичкия,спа и после с нови сили се въоръжи с огледалцето,фенерчето и лайката...
morning
, мааааани, маааани.....същата работа сме и ние.
, което потвърди моите съмнения. Освен това расте горе едно зъбче, което трудно ще пробие. И мисля, че е разбираемо защо е крив. А от събота насам като часовник се събужда в 6 часа. Стане ли светло - и той е готов за подвизи. Явно по-рано трябва да сменят това часово време. 


То може ли човек да помни всичко... Но за ангина при по-големите Биопарокс спре помага, локален Аб се води.
А иначе естествено, че желаем здраве и дълъг живот на бебана, да ви радва много!
То е хубаво да си слаб, но чак толкова! Не иска АМ, не иска каши, иска супа само, манджи яде, но само когато е на кеф. Може тогава да излапа и една купа. Но като цяло само сок от ябълки ни крепи. Да не говорим, че ако види портокал започва да пищи от кеф, реве за домати, там няма отказване...но дупето му е червено като на маймуне и го боли после дълго време. 
за всички
) и пробиотик.
За нищо ги няма илачите...
И Ноела се храни предимно със супи. 


Препоръчани теми