Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 63-та тема

  • 115 450
  • 743
# 720
Лабрекс , значи е била някоя от другите майсторки, но тутманика дето се пече в момента е по твоя рецепта Simple Smile
Каня му се отдавна, ама като видях  какъв красавец е постнала
Venetta
a u Tu няколко страници преди мен , и не издържах Simple Smile
Mimi P27, фунийките са много апетитни!
Aredhel , тортата ти хич не е неглиже, даже много си е прегледна!:)
Виж целия пост
# 721
Aredhel , тортата ти хич не е неглиже, даже много си е прегледна!:)
Mam4e Bandit, много ти благодаря!   bouquet
Виж целия пост
# 722
Честит празник, момичета!   bouquet
Честито и на всички именници!
Желая ви много здраве и късмет!


от мен, дежурните вече курабийки, този път на клечки



една бисквитена тортичка, тематично оформена:)

Виж целия пост
# 723
Честит празник на всички именници! Бъдете живи и здрави!

Виж целия пост
# 724
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК мили дами, на вас и вашите семейства!!!


megans питката изглежда много вкусна   bouquet
Mam4e Bandit   кошничката е станала страхотна радвам се че моята идея ти е харесала smile3501
mimi P27 при теб както винаги е много вкусно  thumbsup
Aredhel може ли парче от тортата мммм  smile3508
labrex   Hug
matze отдавна се каня на тази рецепта на пеп-4о, но след твоето съблазнително изкушение вече реших още днес да я спретна   Hands Clap  friendship
ауууу mitsie и тортата и сладките са страхотни  omm  Hands Clap

От мен Салатка
И Пиле с гъбки и картофено пюре  / labrex  Hugблагодаря ти за рецептата за златното пиле, вече няколко пъти я правя и е много вкусно, и тези бутчета са мариновани така, но добавих и гъбки и малко сметана/
                         

Приятен ден на всички, слънчево настроение ви желая, въпреки дъждовното време навън  Hug
Виж целия пост
# 725
Едни кифлички с кашкавал днес Simple Smile

Виж целия пост
# 726
Честит имен ден на всички, които празнуват днес и са с красиви имена на цветя!

     

...Aredhel може ли парче от тортата мммм  smile3508
Веси, снощи изпратих последното на Лабрекс, но от другата, която ще направя, задължително ще има и за теб! Салатката ти е много красива, както винаги, а пиленцето страшно апетитно!   bouquet

pina, кашкавалените ти кифлички са страхотни!
Виж целия пост
# 727
Aredhel , благодаря!  Simple Smile

Правих и чийзкейк с вишни, като миналата седмица. Мислех да не снимам и затова не го споменах. Е, направих една бърза снимка, не така аранжирана като миналата седмица, но да покажа, за протокола, все пак.



За по- късно и паста планирам, но и нея показах в сряда и рецепта съм дала, та тогава вече определено няма да снимам.
Виж целия пост
# 728
Честит празник на всички с цветни имена   bouquet

pina, имам същата чиния на кифличките  Flutter Прати една, да видим как ще стои в моята  Wink

у нас закуската е предвеликденска подготовка на соленки (козунаци няма да правя, курабиите ми са добре известни ooooh!)

Великденски зайчета


Виж целия пост
# 729
за първи път се включвам в темата с произведение иначе съм ви голям фен Heart Eyes
направих ефектния кекс на Селма с какаовия пръстен, само че поизмених рецептата и начина на приготвяне. Crazy
Сложих ромна есенция вместо лимонова, направих го в обикновена тавичка и за глазура използвах пудинг Crazy
резултата ми допадна  Peace



и отвътре. заради това че нямах форма за кекс сипах тук там от какаовата смес и поразбърках с обратното на лъжица Heart Eyes
Виж целия пост
# 730
Честит имен ден ,на всички които празнуват днес!!!Бъдете живи и здрави!!!

Виж целия пост
# 731
4ести празник на вси4ки които празнуват  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 732
Вчера сандвичи за закуска


боб


кисело мляко


тиквеник


кекс

Виж целия пост
# 733
ilrai78 ,моля те да кажеш по коя рецепта прави точно кошничката и каква е точно технологията за направата на кошничката. Peace

Разбира се Hug Заповядай рецептата и технологията Peace

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ С ИМЕНА НА ЦВЕТЯ!
Виж целия пост
# 734
Здравейте кулинарки!!!

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ  bouquet

У нас за пореден път има таратор,както свинско със зеле,та няма какво да снимам.Днес ще се наслаждавам на вашите менюта Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия