Помощ в търсенето на работа - 5

  • 74 811
  • 746
# 120
Много искам да споделя отново супер възмутена една обява, на която попаднах. Не мога да копирам линка от Zaplata и ще я преразкажа. Значи, търси се секретарка, искат се снимки, но да не са документални, може и линк към снимки. Трябва да има възможност за командировки, заплатата е между 700 и 1000лв., което е абсолютно нереално за моя град, тук секретарките взимат по 300-400. Отделно се работи 20 дни в месеца, платената отпуска е 40 дни годишно. При командировки се плаща допълнително,  а когато няма клиенти, има допълнително свободно време. Не знам да се смея ли, да плача ли, по-скоро ми е забавно.


Ако може по бански, нали  Rolling Eyes

Нищо ново под слънцето. Sad
Виж целия пост
# 121
Здравейте, нямам нищо да споделя, но намерих коте и за това се включвам, за да може да го видят повече хора!
Виж целия пост
# 122
Отивам на интервю. Позицията е по заместване, ама вече и на това съм съгласна.  Rolling Eyes  Стискайте палци.  Praynig
Хайде, късмет!!!
А аз какво да кажа вече година и половина нищо,в началото докато детето свикне с яслата....,после 3 пъти сменяхме квартира за по- малко от година....времето минаваше някак незабелязано, имах и поне по 1 интервю на месец, но сега като се поуспокоиха работите и тази безработица ме скапва и на интервю не ме викат!!! От всичко дотук разбрах, че нямаш ли стабилен човек да те подритне нанякъде, работата не става.А обявите в джобса все едни и същи.
ДАРОМ, мен така ме извъртяха от Office1Superstore- уж щяха да ми плащат 260лв докато ни въведат в работата, скапаха ни от работа всеки ден от сутрин до вечер,цял месец и накрая....60лв и сбогом трябвали им "по-разтропани" момичета!
Виж целия пост
# 123
Стискам и аз палци на всички ви Praynig
Виж целия пост
# 124
Успех и от мен!
Виж целия пост
# 125
Отивам на интервю. Позицията е по заместване, ама вече и на това съм съгласна.  Rolling Eyes  Стискайте палци.  Praynig
Хайде, късмет!!!
А аз какво да кажа вече година и половина нищо,в началото докато детето свикне с яслата....,после 3 пъти сменяхме квартира за по- малко от година....времето минаваше някак незабелязано, имах и поне по 1 интервю на месец, но сега като се поуспокоиха работите и тази безработица ме скапва и на интервю не ме викат!!! От всичко дотук разбрах, че нямаш ли стабилен човек да те подритне нанякъде, работата не става.А обявите в джобса все едни и същи.
ДАРОМ, мен така ме извъртяха от Office1Superstore- уж щяха да ми плащат 260лв докато ни въведат в работата, скапаха ни от работа всеки ден от сутрин до вечер,цял месец и накрая....60лв и сбогом трябвали им "по-разтропани" момичета!
Егати. Нещо договор, това-онова.
Как сте допуснали така да се отнесат с вас.
Виж целия пост
# 126

Егати. Нещо договор, това-онова.
Как сте допуснали така да се отнесат с вас.
Ами, допуснах и не бях само аз, сега ми е като обица на ухото! Много съм била проста, или наивна!!!
Виж целия пост
# 127

Егати. Нещо договор, това-онова.
Как сте допуснали така да се отнесат с вас.
Ами, допуснах и не бях само аз, сега ми е като обица на ухото! Много съм била проста, или наивна!!!
То никой не е застрахован, де.
Виж целия пост
# 128
Здравейте, за 2 месеца съм пуснала над 40 СВ в джобса , и как никой не се обади, да ме покани на интервю. Добре, че имам добри приятелки, та от завчера вече съм на работа. Стигнах до истината с връзките.
Успех на всички при търсенето, и не забравяйте приятелите и контактите си с познати Peace
Виж целия пост
# 129
Здравейте, за 2 месеца съм пуснала над 40 СВ в джобса , и как никой не се обади, да ме покани на интервю. Добре, че имам добри приятелки, та от завчера вече съм на работа. Стигнах до истината с връзките.
Успех на всички при търсенето, и не забравяйте приятелите и контактите си с познати Peace
Ей тва имах предвид и аз. Приятели, познати да ти дадат тласък! Честито за работата!
Виж целия пост
# 130
pobeditelka честито  bouquet. Това с връзките е много вярно, но често макар да имаш връзки, реално в много случаи нищо не става, щото има хора, на които просто не можеш да разчиташ за съдействие Whistling
Виж целия пост
# 131
Току-що ми се обадиха. Решили да ми дадат шанс. Simple Smile Успех на всички! Hug
Виж целия пост
# 132
Честито на всички започнали работа!
И аз си мисля,че си губя времето,пускайки СV в сайтовете. В тази криза може да се започне работа само с връзки,особено в малките градове.
Виж целия пост
# 133
И с връзки пак не е много................Предната седмица ходих на интервю за копирен център.Всичко ме устройваше, но интервюиращата се сети от къде ме познава.Девер ми и е и кредитен от банката  Confused Явно ни е виждала някъде, ние много често излизаме заедно.В този момент ми каза че предпочита да не взима хора на познати  Shocked А в вторник бях на интервю за офис администратор в кур.фирма.Всичко мина гладко докато не ме попитаха имам ли дете и на колко годинки е?Е казах им и ми казаха че най вероятно заради ангажиментите ми към детето няма да мога да съм пълноценна в работата.Е в тоя момент като кипнах, мина ми през ума да подам вече оплакване за дискриминация.Аман, къде да ги крием тия деца докато ни вземат на работа и се докажем не зная #2gunfire #2gunfire #2gunfire Стърпях се и нищо не казах, казаха че ще помислят и ще ми се обадят.Днес е вече четвъртък и не се обадиха, явно са предпочели някой без деца  newsm78
Виж целия пост
# 134
Ей няма угодия. Като нямаш деца, ще смяташ да имаш и ще излезнеш в майчинство. Като имаш деца, пък ще отсъстваш заради тях. Ако си по-възрастен и децата вече са на такава възраст, че не боледуват, няма да те вземат заради възрастта. Ако си още по-възрастен, все някакви болести имаш и пак ще отсъстваш, щото все ще се разболяваш...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия