Помощ в търсенето на работа - 5

  • 74 820
  • 746
# 465
Здравейте, скоро давах съвети как да не се притесняваме на интервю, а сега аз имам нужда от такива съвети! Обадиха ми се и в понеделник ще съм на интервю и то за работа, която искам. До сега не съм ходила на интервю в моя град (ходила съм само в София, докато учех) и ми е много нервно! Чудя се как да се подготвя  newsm78 мисля да проуча фирмата, но се замислям и какво може да ме попитат и ми се иска да съм подготвена! Ходила съм на толкова много интервюта, но явно като не са били за нещо, което съм желала и като тогава не си търсех сериозно работа, а ако ми попадне нещо и не съм се притеснявала. Бях си естествена и спокойна, а сега съм кълбо от нерви!
  bouquet
Виж целия пост
# 466
първо трябва да си спокойна, ако трябва си кажи - не ми пука дали ще стане
и в крайна сметка е така - това е само една работа...
аз пиша само да ти кажа да не се притесняваш да бъдеш честна и откровена и да кажеш, че наистина много харесваш и държиш на тази работа. Мен винаги са ме печелили такива хора и съм им давала шанс, ако съм била уверена в искреността им, и никога не съм била подведена.
Виж целия пост
# 467
Аз доживях предложение за работа в областта, в която и досега съм работила и се шашнах след това, което ме изненада. Освен въпросите на интервюто, имах и предварителни въпросници да попълвам... Ако искаш можем да поговорим и да споделя опит  Hug
Виж целия пост
# 468
първо трябва да си спокойна, ако трябва си кажи - не ми пука дали ще стане
и в крайна сметка е така - това е само една работа...
аз пиша само да ти кажа да не се притесняваш да бъдеш честна и откровена и да кажеш, че наистина много харесваш и държиш на тази работа. Мен винаги са ме печелили такива хора и съм им давала шанс, ако съм била уверена в искреността им, и никога не съм била подведена.
Много ти благодаря!   bouquet Ще се опитам да съм спокойна! Simple Smile
Виж целия пост
# 469
Аз доживях предложение за работа в областта, в която и досега съм работила и се шашнах след това, което ме изненада. Освен въпросите на интервюто, имах и предварителни въпросници да попълвам... Ако искаш можем да поговорим и да споделя опит  Hug
Да ще се радвам да споделиш!
Може и на лични!   bouquet
Виж целия пост
# 470
 Joy Joy hahaha Joy hahaha
Деноношен магазин в центъра на гр. Варна за хранителни стоки търси амбициозен и работлив търговец за продавач - конултант . Моля , отбележете си ПРОДАВАЧ , а не ПАЗАЧ на магазин !
Вярно е , че е криза за пари , но е вярно и че хората МНОГО ГИ МЪРЗИ . Моля , спането в къщи .
Благодаря Ви за разбирането и очаквам само сериозни и отговорни предложения за работа - дългосрочно.
Заплащането , отговаря на труда и неговата ефективност и обороти.  newsm78 newsm78

ПЪЛНИ ИДИОТИ
Виж целия пост
# 471
Ясмина,това е върхът  Shocked.
Виж целия пост
# 472
Мен пък обявата ме кефи!  Mr. Green

Точно и ясно! Дано и те са коректни, защото вярно, че е криза за пари, но и работодателите много ги мързи!  Mr. Green
Виж целия пост
# 473
Беше хубаво да си проверят и правописа преди да пуснат обява, че така се излагат:

продавач - конултант
Виж целия пост
# 474
да това е цитат и още един

Продавач-консултант
МОБИЛНЕТ.БГ ЕООД

Кандидатствали по тази обява до момента: 844
Обявата е разгледана общо от 2287 уникални потребители.

844 човека искат да продават мобилни телефони #Crazy ами те трябва да назначат 20 човека само да преглеждат св -та , аз когато пуснах обява за секретарка и получих 100 станах крива , представям си 800 на емейл , ами то пощата ще се задръсти
Виж целия пост
# 475
Joy Joy hahaha Joy hahaha
Деноношен магазин в центъра на гр. Варна за хранителни стоки търси амбициозен и работлив търговец за продавач - конултант . Моля , отбележете си ПРОДАВАЧ , а не ПАЗАЧ на магазин !
Вярно е , че е криза за пари , но е вярно и че хората МНОГО ГИ МЪРЗИ . Моля , спането в къщи .
Благодаря Ви за разбирането и очаквам само сериозни и отговорни предложения за работа - дългосрочно.
Заплащането , отговаря на труда и неговата ефективност и обороти.  newsm78 newsm78

ПЪЛНИ ИДИОТИ

 Mr. Green На човека вече му е писнало явно.....  hahaha
Виж целия пост
# 476
някой знае ли бюрото за удостоверение за съдимост докога работи? до обяд ли са или цял ден?
Виж целия пост
# 477
За София мисля до 16,30 newsm78
Виж целия пост
# 478
a я копие от акта за раждане става ли? не мога да си намеря оригинала.
 Sick
Виж целия пост
# 479
Здравейте, интервюто ми мина... мисля, че успях да овладея притеснението! Имаше доста кандидати, но се надявам да са ме харесали! Ще чакам отговор до края на седмицата! Стискайте ми палци! Simple Smile Praynig  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия