Помощ в търсенето на работа - 5

  • 74 819
  • 746
# 495
Кафе с канела,благодаря ти за повторното включване!  Hug
Виж целия пост
# 496
Мдааааа
Не е справедливо я
Тези работодатели като че ли нямат деца newsm78
Уфффффффффф

 Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 497
Здравейте момичета, и аз да се похваля! Напред ми се обадиха, одобрили са ме!!! Мнооого се радвам  Heart Eyes и започвам в началото на другия месец! Пожелавам успех на всички и не се отчайвайте!!!  newsm44 newsm51
Виж целия пост
# 498
White Angel,честито   bouquet
Виж целия пост
# 499
White_Angel, да ти е честита новата работа! Само напред и нагоре!

Момичета, радвам се, че за много от вас очевидно нещата се развиват положително. Прави ми впечатление, че настоящата тема по-бавно навърта страници от предишните и се надявам това да се дължи на добро развитие на обстоятелствата за списващите тук. Дано не се налага да пускаме следваща тема! Hug
Виж целия пост
# 500
Виж целия пост
# 501
Много ви благодаря момичета!   bouquet  bouquet  bouquet
Успех на всички!   bouquet
Виж целия пост
# 502
Такаааааааа, отново детето е причина да не бъда назначена.С две думи тъй като не мога да работя събота и неделя фирмата продължава да си търси човек.Затова не ме назначават, най вероятно до дни когато си намерят отговарящ на критериите човек ще се сбогуваме  newsm78
Виж целия пост
# 503
Такаааааааа, отново детето е причина да не бъда назначена.С две думи тъй като не мога да работя събота и неделя фирмата продължава да си търси човек.Затова не ме назначават, най вероятно до дни когато си намерят отговарящ на критериите човек ще се сбогуваме  newsm78
Нямам думи.......Работната седмица седем дни без прекъсване ли е?
ИДИОТИ!
Виж целия пост
# 504
Такаааааааа, отново детето е причина да не бъда назначена.С две думи тъй като не мога да работя събота и неделя фирмата продължава да си търси човек.Затова не ме назначават, най вероятно до дни когато си намерят отговарящ на критериите човек ще се сбогуваме  newsm78
Нямам думи.......Работната седмица седем дни без прекъсване ли е?
ИДИОТИ!

Да, колко дни в седмицата се предполага, че трябва да работиш?
Виж целия пост
# 505
мая те предварително не го ли знаеха това?
малко ми е странна тази фирма , хем няма твърдо работно време , хем трябва да се искат разни позволения.
да не би детето и уикенда да са  само предлог в случай ,че не си допаднете
я им кажи че няма проблем за уикенда , да видим дали ще продължават да търсят други хора
Виж целия пост
# 506
Те имат 3 обекта и им трябва човек който да се върти между тях, работната седмица е 6 дни(но обектите работят и в недеря и затова слагат и неделята като работен ден а примерно ще почивам някой ден през седмицата).
Точно защото казах на интерюто че не мога да работя и събота и неделя затова не са ме назначили.Бяха много на зор затова ме взеха.Сега им предоставям възможност да си търсят спокойно.....Уж са пуснали обява в Джобс ама аз не виждам такава  newsm78 newsm78 newsm78Абе нещо ми намирисва доста работата и ще стоя там докато издържа, или по точно намеря нещо подходящо.Единственото предимство е че мога да си взимам всеки ден заплатата, така че като ме стагне шапката ....ЧАО
Виж целия пост
# 507
Какви са тези работодатели, това е безобразие! Явно в по-малките фирми и в по-малките градове е доста тежко положението. Мен лично никога досега не са ме питали за деца, чак не ми се вярва, че се задават такива въпроси!
Виж целия пост
# 508
Задават и още как, най ми е неприятно че работодателите са толкова пликтоумни че дори не ти дават шанс да се докажеш.....
Виж целия пост
# 509
Здравейте,момичета!Предложиха ми работа в магазин за бебешки стоки,но имам питане към запознатите:има ли разлика за работодателя /за плащането на осигуровки/дали ще пусне договор на 30 работни часа и заплата 250 лв,или на пълен работен ден-40 часа и минимална работна заплата?
И да-за децата са първите въпроси на бъдещите работодатели,за съжаление...Аз нямам,но пък следват едни въпроси-ами планирам ли да имам,раждане или осиновяване,абе-грозна картинка...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия