СТРАСТИ - градините в СОФИЯ - кампания 2010/2011

  • 38 559
  • 762
# 30
Въпроса за протокола ще поставя за пореден път, като ще настоявам и поставянето да бъде вписано в протокола Laughing. Не е нормално най-голямата община - Столична да не разполага с подходящ служител за това. Съвсем риторично си задавам въпроса а кой аджеба им води протоколите от различни заседания или тези при процедури по ЗОП или НВМОП?
...
А и да попитам, има ми шанс идеята срещите да се записват на аудио-файлове?

И това ще предложа като алтернатива, дори мисля видео-аудио...С момичетата в СНБМ се смяхме, че вероятно ще изтъкнат невъзможността за използване на подобна техника, та...да вземем във форума да съберем средства за закупуване на такава...

Необходимо ли е да подам молба за членство в СНБМ, за да участвам в РГ?  Аз имам желания и без това.
Виж целия пост
# 31
Въпроса за протокола ще поставя за пореден път, като ще настоявам и поставянето да бъде вписано в протокола Laughing. Не е нормално най-голямата община - Столична да не разполага с подходящ служител за това. Съвсем риторично си задавам въпроса а кой аджеба им води протоколите от различни заседания или тези при процедури по ЗОП или НВМОП?
...
А и да попитам, има ми шанс идеята срещите да се записват на аудио-файлове?

И това ще предложа като алтернатива, дори мисля видео-аудио...С момичетата в СНБМ се смяхме, че вероятно ще изтъкнат невъзможността за използване на подобна техника, та...да вземем във форума да съберем средства за закупуване на такава...
А нищо чудно зад мнението, че такава техника не може да се използва (каквото и да имат в предвид под "не може") да стоят и известни притеснения от възможността за безусловно документиране на гафове от изявата на някои от участниците...  Joy
Виж целия пост
# 32
Помогнете, моля- разсъждавам върху следното:

Дете на общата опашка с 10.1 точки- какво означава това? Че ползва К4, но градината НЕ му е първо желание или има и други възможности за сбор от толкова точки???  newsm78
Виж целия пост
# 33
Въпроса за протокола ще поставя за пореден път, като ще настоявам и поставянето да бъде вписано в протокола Laughing. Не е нормално най-голямата община - Столична да не разполага с подходящ служител за това. Съвсем риторично си задавам въпроса а кой аджеба им води протоколите от различни заседания или тези при процедури по ЗОП или НВМОП?
...
А и да попитам, има ми шанс идеята срещите да се записват на аудио-файлове?

И това ще предложа като алтернатива, дори мисля видео-аудио...С момичетата в СНБМ се смяхме, че вероятно ще изтъкнат невъзможността за използване на подобна техника, та...да вземем във форума да съберем средства за закупуване на такава...

Необходимо ли е да подам молба за членство в СНБМ, за да участвам в РГ?  Аз имам желания и без това.

Желание да си част от СНБМ или да участваш в РГ? Представляващият СНБМ към настоящия момент е уведомил СО за Ели и  мен, като представители на сдружението в РГ. Ако единственият ти аргумент за членство е участието в РГ Wink, май не е достатъчно. Иначе сме отворени за всички, които споделят каузите, к защитаваме. Др ограничения няма.
Виж целия пост
# 34
Въпроса за протокола ще поставя за пореден път, като ще настоявам и поставянето да бъде вписано в протокола Laughing. Не е нормално най-голямата община - Столична да не разполага с подходящ служител за това. Съвсем риторично си задавам въпроса а кой аджеба им води протоколите от различни заседания или тези при процедури по ЗОП или НВМОП?
...
А и да попитам, има ми шанс идеята срещите да се записват на аудио-файлове?

И това ще предложа като алтернатива, дори мисля видео-аудио...С момичетата в СНБМ се смяхме, че вероятно ще изтъкнат невъзможността за използване на подобна техника, та...да вземем във форума да съберем средства за закупуване на такава...

Необходимо ли е да подам молба за членство в СНБМ, за да участвам в РГ?  Аз имам желания и без това.
Аз мисля, че и преди е споменавал тоя въпрос и отговорът, мисля, беше, че в работната група може да се допуснат и нечленуващи в организации лица (например обикновени родители), но с предварително уговаряне... (надявам се на да не греша.)
Виж целия пост
# 35
Въпроса за протокола ще поставя за пореден път, като ще настоявам и поставянето да бъде вписано в протокола Laughing. Не е нормално най-голямата община - Столична да не разполага с подходящ служител за това. Съвсем риторично си задавам въпроса а кой аджеба им води протоколите от различни заседания или тези при процедури по ЗОП или НВМОП?
...
А и да попитам, има ми шанс идеята срещите да се записват на аудио-файлове?

И това ще предложа като алтернатива, дори мисля видео-аудио...С момичетата в СНБМ се смяхме, че вероятно ще изтъкнат невъзможността за използване на подобна техника, та...да вземем във форума да съберем средства за закупуване на такава...

Необходимо ли е да подам молба за членство в СНБМ, за да участвам в РГ?  Аз имам желания и без това.

Желание да си част от СНБМ или да участваш в РГ? Представляващият СНБМ към настоящия момент е уведомил СО за Ели и  мен, като представители на сдружението в РГ. Ако единственият ти аргумент за членство е участието в РГ Wink, май не е достатъчно. Иначе сме отворени за всички, които споделят каузите, к защитаваме. Др ограничения няма.

Саня,понеже съм настояща и , живот и здраве, бъдеща майка, затова се интересувам.  А не е ли нормално да попитам, за да си част, в случая протоколчик, на Рг, дали не трябва да си член на СНБМ?

Просто искам да бъда полезна, ако ми се даде възможност!
Виж целия пост
# 36
Няма ли възможност и за проверки на документите за записване? Ако няма пари, пак чрез доброволци...сигурно няма шанс, но аз пак си питам за пореден път.  Laughing
Виж целия пост
# 37
Няма ли възможност и за проверки на документите за записване? Ако няма пари, пак чрез доброволци...сигурно няма шанс, но аз пак си питам за пореден път.  Laughing
Аз мисля, че доброволци лесно ще се намерят, включително и напълно компептентни за такъв контрол, но въпросът е доколко юридически тези доброволци ще имат правото да оценята и правят контрол за да има смисъл от техния труд.
Виж целия пост
# 38
Няма ли възможност и за проверки на документите за записване? Ако няма пари, пак чрез доброволци...сигурно няма шанс, но аз пак си питам за пореден път.  Laughing
Аз мисля, че доброволци лесно ще се намерят, включително и напълно компептентни за такъв контрол, но въпросът е доколко юридически тези доброволци ще имат правото да оценяват за да има смисъл от техния труд.



Сигурно е така, но ако трябва да/ще съберем пари за заплата на човек от общината за извършване на проверки поне около първите класирания  Laughing Аз лично ще се включа с някой лев  Peace
Виж целия пост
# 39
Помогнете, моля- разсъждавам върху следното:

Дете на общата опашка с 10.1 точки- какво означава това? Че ползва К4, но градината НЕ му е първо желание или има и други възможности за сбор от толкова точки???  newsm78
По несоциални критерии няма друга възможност за събиране на 10,1т. Явно му е второ желание (може и трето, ако е 2007г и е посещавало самостоятелна ясла). Peace
Виж целия пост
# 40
Въпроса за протокола ще поставя за пореден път, като ще настоявам и поставянето да бъде вписано в протокола Laughing. Не е нормално най-голямата община - Столична да не разполага с подходящ служител за това. Съвсем риторично си задавам въпроса а кой аджеба им води протоколите от различни заседания или тези при процедури по ЗОП или НВМОП?
...
А и да попитам, има ми шанс идеята срещите да се записват на аудио-файлове?

И това ще предложа като алтернатива, дори мисля видео-аудио...С момичетата в СНБМ се смяхме, че вероятно ще изтъкнат невъзможността за използване на подобна техника, та...да вземем във форума да съберем средства за закупуване на такава...
А нищо чудно зад мнението, че такава техника не може да се използва (каквото и да имат в предвид под "не може") да стоят и известни притеснения от възможността за безусловно документиране на гафове от изявата на някои от участниците...  Joy

Внимавайте с използването на звукозаписна техника, да не стане накрая "ама аз не знаех, че ме записват" или да се обяснява, как натискайки червеното копче се съгласяваш със записа... hahaha Joy Mr. Green
Виж целия пост
# 41
следя ви Peace
Виж целия пост
# 42
Да следя развитието на страстите около кандидатстването.
Виж целия пост
# 43
Благодаря за темата,успех на всички!   bouquet
Виж целия пост
# 44

И аз.  Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия