Къде в Пловдив??? - 11

  • 69 226
  • 747
# 270
За аутлета на Коматевско и аз съм на мнение, че в цените им няма нищо аутлетско - да не говорим, че по другите магазини нещата им могат да се намерят и на по-евтини цени от техните. Просто незнам защо лъжат хората, че са аутлет.
Виж целия пост
# 271
За аутлета на Коматевско и аз съм на мнение, че в цените им няма нищо аутлетско - да не говорим, че по другите магазини нещата им могат да се намерят и на по-евтини цени от техните. Просто незнам защо лъжат хората, че са аутлет.

Напълно подкрепям мнението !!! Rolling Eyes
Виж целия пост
# 272
Посетих го днес и бих казала, че цените са височки за аутлет. Но все пак има и намалени неща, които си заслужават.
Виж целия пост
# 273
Момичета, спешно ми трябва отоневролог, знаете ли дали има такъв лекар в Пловдив и къде? Става въпрос за заболяване вестиболия, заболявания на вестиболарния апарат. Моля и за координати!
Д-р Андреева е отоневролог, практикува в ушна клиника на ВМИ, на Пещерско шосе, нямам отзиви за нея.
Виж целия пост
# 274
Аз съм водила няколко пъти дъщеря си при нея. Много е добра.  Peace
Виж целия пост
# 275
Момичета, спешно ми трябва отоневролог, знаете ли дали има такъв лекар в Пловдив и къде? Става въпрос за заболяване вестиболия, заболявания на вестиболарния апарат. Моля и за координати!
Д-р Андреева е отоневролог, практикува в ушна клиника на ВМИ, на Пещерско шосе, нямам отзиви за нея.

Благодаря, ние посетихме д-р Бешкова, на УМБАЛ отстрани й е кабинета. Взех координатите й от здравния форум тук, бяха дадени и на д-р Андреева. Понеже прегледа не беше за мен, а за свекърва ми, каза, че е доволна.
Виж целия пост
# 276
Здравейте момичета!Включвам се и аз с едно питане!Някой да знае по спортните магазини из града дали вече може да се намерят детски шапки,ама малки!Някоя от вас има ли наблюдение къде е най-добре заредено с детски стоки!То е ясно,че ще се обикаля много,ама все пак ме ориентирайте,да знам!
Виж целия пост
# 277
Някой виждал ли е да се продават бебешки бодита с тънки призрамки като тези:
http://www.laredoute.fr/vente-bodies-bebe-fille-%28lot-de-3%29.a … &numberpage=1
 и къде мога да намеря?   newsm78     Hug
Виж целия пост
# 278
Пак да си повторя питането - някой виждал ли е хубави поставки за чадъри?
Виж целия пост
# 279
Здравейте,момичета!

Имам един въпрос към пушачките,моля непушачките да не ми трият сол  Laughing

Къде има евтини машинки за свиване на цигари/тези,които работят с готовите филтри и са на плъзгач/?Че си счупихме вчера нашата,а в кварталната бакалия са по 15 лв  Rolling Eyes За справка в Турция същите са по 2 евро  Laughing

И ако някой знае къде имам тютюн на по-големи разфасовки?Ние купуваме един оранжев от 30 гр,който ни стига точно за 3 дена и е 5 лв.Много е хубав.Обаче ми се иска някоя по-голяма рафасовка,че излиза още по-евтино  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 280
Здравейте момичета!Включвам се и аз с едно питане!Някой да знае по спортните магазини из града дали вече може да се намерят детски шапки,ама малки!Някоя от вас има ли наблюдение къде е най-добре заредено с детски стоки!То е ясно,че ще се обикаля много,ама все пак ме ориентирайте,да знам!
Най-голям избор има в Джъмбо, най-малкия размер е 42. Сина ми е на 6 месеца и 42 му е малко. Шапките бяха от 4 лева нагоре.
Виж целия пост
# 281
да, в Джъмбо има много такива джиджавки
аз откак ми се е родило детето издирвам хубави ленти за глава, да му личи от самолет, че е момиче...
и с компромиси бях купила 3 бр
а в Джъмбо вчера накупих 4 ленти и 2 кърпички за глава
иначе много хубави ленти и шапчици има в Окайди в мола, но са си цифра - лентите по 12 лв, шапките поне по 20 лв
можеш да видиш и там
мнооого хубави неща има в това Окайди и много качествени, обаче пусто са си скъпи
Виж целия пост
# 282
Здр.
Къде се намира фирменият магазин на Колев и Колев?
Мерси!
Виж целия пост
# 283
В МОЛ-а на първия етаж има магазин на "Колев и Колев".Можеда има и другаде, но на мен само този ми е известен.
Виж целия пост
# 284
Цената няма значение!Затова питам за спортните магазини!Малката ми е на 8 месеца и толкова малки спортни шапки,не се намират!Почти всичките ни дрехи за лятото са спортни и за това искам и шапките да са такива!Не мога да разбера политиката на повечето спортни магазини,всичко да им идва по различно време!От януари месец има лятно облекло,ама сандали и шапки НЕ!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия