Хитрини за справяне в кризата?

  • 221 532
  • 2 974
# 1 815
Абе за месец-два си стават, но за 10лв си заслужава, ако си готов да спестиш от качеството на обувката. Аз не мога, защото съм с дюстабан, висок свод, малък крак/35 номер/ , нося токчета и просто тия обувки не ми стават - имам впредвид с токчетата - ужасен калъп са.
Виж целия пост
# 1 816
А замисляли ли сте се,че за да ги дават за 10 лв тук, за колко са били купени, оттам каква им е себестойността в Китай?? Сигурно 1 долар..И пак оттам познайте какви материали са вложени. Е моите крака са си единствени през живота ми, за да ги обуя в това..
Виж целия пост
# 1 817
Другарко - ако нямаш възможност - и такива за 5лв от Кирков ще си купиш. Пък всеки има едни крака, но не всеки има пълен джоб  Tired
Виж целия пост
# 1 818
А замисляли ли сте се,че за да ги дават за 10 лв тук, за колко са били купени, оттам каква им е себестойността в Китай?? Сигурно 1 долар..И пак оттам познайте какви материали са вложени. Е моите крака са си единствени през живота ми, за да ги обуя в това..

От какво се притесняваш  newsm78
Ако са ти удобни, не ти спарват краката, тогава за какво говорим ?
Ботушите вероятно са от тия с недишаща материя и предпоставка за гъбички, но тия пролетно - летни, не виждам какво би станало ако ги носиш  Wink
Аз нося малък номер - 34 и редовно си купувам детски обувки  Blush не мога да нося ток, то просто няма, но от детските както знаеш има и хубави, има и евтини, зимни обувки купувам скъпи, но другите - каквито ми харесат и досега нямам оплаквания.
Не се стремя да изкарам 2 сезона с едни обувки, защото така или иначе моделът вече няма да е актуален, но ето на от миналата година имам 2 чифта балеринки за по 6-7 лева и спокойно мога да ги нося и сега.
Виж целия пост
# 1 819
За да пиша в тази тема сигурно не съм цвете финансово  Mr. Green
Ама все пак има едни граници..хигиенни да ги наречем..
Въпросът е там,че всеки ги поставя на различно ниво-това е безспорно!
Виж целия пост
# 1 820
Същия тип обувки с епродават в магазините за по 40-50 лв., да не мислите, че са по-добри, просто печалбата, която са си сложили е повече  Mr. Green на детето от чужбина миналата година й взех ботуши на Barbie за 25 лв., същите тук намерих за 80-90 Laughing сега й взех сандали, пак на Barbie за 20 лв., като сметнеш, че все пак и марката струва пари, колко мислиш, че са реално? Пак 10-тина лв.  Laughing

Искам да ви благодаря за сайта, сямо бях чувала за тези магазини от майка ми, видях нейните, които хич не изглеждат зле и са удобни, аз токчета не нося и много рядко откривам обувка по мой вкус, че малко не ми допада модата, а тук си харесах даже 2 модела само от 1 поглед  Mr. Green
За есен/зима имам 2 чифта естетсвена кожа, по-скъпи обувки, но пък ги нося по много години, просто като открия "моят" модел и се пристрастявам към него, явно нещо ми има, но поне нямам мании  Blush но за летните, като си взема 2-3 чифта евтини, щом са удобни и ми харесват като модел, не ме интересува цената Peace
Виж целия пост
# 1 821
За да пиша в тази тема сигурно не съм цвете финансово  Mr. Green
Ама все пак има едни граници..хигиенни да ги наречем..
Въпросът е там,че всеки ги поставя на различно ниво-това е безспорно!


Абе какво ниво - ако разполагаш с 300лв за храна месечно - какви обувки ще си купиш - от 60лв ли - и детето ти ще ги гладува, щото ти имаш хигиенни навици  ooooh! Айде престанете да спорите в тая тема - всеки си знае хала - дава се предложение, който иска се възползва.

Не се сърди - предлаганите модели са много повече от тези на сайта  Peace
Виж целия пост
# 1 822
...

Не се сърди - предлаганите модели са много повече от тези на сайта  Peace

Нави ме  Mr. Green а и се оказа, че до нас има магазин от веригата, само чакам да се върне колежката, че съм сама в офиса и излитам  Party
Виж целия пост
# 1 823
Абе какво ниво - ако разполагаш с 300лв за храна месечно - какви обувки ще си купиш - от 60лв ли - и детето ти ще ги гладува, щото ти имаш хигиенни навици  ooooh!

Абсолютно вярно. Като опре ножът до кокала и си изправен пред дилемата бос или с обувки за 10 лева, щото пари за други просто няма - ще си ги купиш и ще пееш Tired
Виж целия пост
# 1 824
Като стана дума за храна, започнах да записвам какво ядем, мога да кажа, че менюто ние доста разнообразно и купуваме, каквото ни се яде, т.е. не сме притиснати финасово, за да спестяваме, но се оказа, че на седмица харчим максимум 40 лв. за храна, това надмина дори моите очаквания Rolling Eyes за месеца излиза 180 лв. даже малко по-малко. Ако на някой му трябват идеи, ще пиша.   
Виж целия пост
# 1 825
Като стана дума за храна, започнах да записвам какво ядем, мога да кажа, че менюто ние доста разнообразно и купуваме, каквото ни се яде, т.е. не сме притиснати финасово, за да спестяваме, но се оказа, че на седмица харчим максимум 40 лв. за храна, това надмина дори моите очаквания Rolling Eyes за месеца излиза 180 лв. даже малко по-малко. Ако на някой му трябват идеи, ще пиша.   
моля те, сподели как го докарвате и разнообразно и толкова евтино...
Виж целия пост
# 1 826
Ще пиша довечера като се прибера, че записките ми са вкъщи  Simple Smile
Виж целия пост
# 1 827
Човече, теб и Вирджиния направо ви признавам в това отношение  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 828
Ако говорим само и единствено за храна - наистина повече от 6-7лв на ден за трима отиват в най-лошия случай, което прави не повече от 200лв на месец. Ние се храним дори с 4-5лв на ден в повечето случаи. Но като добавиш препарати, козметика, цигари, излизане евентуално, някое елементарно домакинско нещо за купуване или дрехи или нещо от сорта, без което не може - сметката хвръква. Иначе само за храна - да, стигат и мога доста идеи да ти дам и аз.
Виж целия пост
# 1 829
Опитвам се да вляза в рамките на 50лв. за седмица за храна - не е сложно.
Ама и на мен ми се иска още да ги намаля,така че,Човече,давай по памет Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия