Цифричките зная,буквичките сричам,ФЕВРУАРче се наричам!

  • 57 888
  • 739
# 495
защо така се е разстроил?
Виж целия пост
# 496
Ако имате познати , които да са много добри в системното администриране на сървери ми кажете. Там непрекъснато търсят хора.
И аз, но мисля, че не си търся нова работа  Laughing.
Защо толкова е ревал Орлин?

Виж целия пост
# 497
иска да се катери сам на най високите катерушки, а не може да слиза,взима всички играчки на децата,гони ги да ги хапе ако си ги вземат... изобщо  Crazy има двама дядовци с внучките си дето ми помагат, щото виждат че е нещо ужасно. сега манията му е да се качва на големи колелета без помощни гуми и сам да ги кара. хем не може, хем ме хапе като го държа........и все измисля някакви занимания дето не са за него. да рита топка примерно с 20 годишните момчета  ooooh!

вчера една позната ми прати снимки на щорите си на гершман.много ми харесаха, от дебел плат са точно каквото търся.

весел ден на всички, а за работата изобщо не се шегувам.
Виж целия пост
# 498
ето ме пак Simple Smile вече съм многодетна мама Simple Smile приятелката на Орлин от парка цял ден тича след мен и ми вика Мами Мами Simple Smile нейната майка е вКанада и тук я гледат баба и и дядо й. явно и липсва майка й, та малката се е лепнала за мен и е много щастлива  Grinning

днес ще ходим да погледнем щорите - дано ни хареса нещо, че вкъщи е към 50 градуса

http://picasaweb.google.com/ienaroussinova/EmmaOrlin# - това е част от танцовата ни програма + подредената им стая Wink

http://picasaweb.google.com/ienaroussinova/RisunkiNaEma# - а това са някои от рисунките на Ема, най интересни саим имената , но не съм ги написала Simple Smile
Виж целия пост
# 499
олеллееее
защо и Орлин е с пола!?
много хубави картини, и аз може да снимам творенията на Свет
Виж целия пост
# 500
Много интересни птици рисуват децата. Едни като малки човечета, но с крила.  И Марти правинещо подобно.
Виж целия пост
# 501
как защо-защото имат концерт и кака му го е облякла така  Joy

да на Ема хвърковатите са все едни дебели и засмени Simple Smile
Виж целия пост
# 502
Моят синковец от понеделник ще го водя на градина! Да попиграва малко с децата,чеееее вкъщи голям саклет го хвана, въпреки атракционите  Crossing Arms
Виж целия пост
# 503
Гена това му е кофтито на само дете. Няма с кой да си играе когато иска. В къщи мойте сега играят с топчетата на един билярд. Никога не им е скучно  Mr. Green Изобщо от наблюдения върху мои приятели и познати - няма нещо по кофти от само дете. Мисля че правилно си се насочила към второ  Peace
Виж целия пост
# 504
Гена  Изобщо от наблюдения върху мои приятели и познати - няма нещо по кофти от само дете. Мисля че правилно си се насочила към второ  Peace


Анайс, Анайс, нямаш равна просто с генералните заключения Stop

Я кажи сега за и против секцио бебета, или изкуствено хранените, като моето.

Въобще горкото ми детенце, само, родено със секцио и хранено с NAN, но най  - вече само Joy  - Не, съгласна съм с теб, няма по - лошо от едно дете hahaha


Ааа, забравих, от кое по - лошо, направи една сравнителна скала, че иначе много лоши неща по света, знае ли човек....И все пак, сигурно е малко по - добре да имаш едно, отколкото нито едно Peace
Виж целия пост
# 505
Небесна винаги се изказваш неподготвена за неща , които не са ти ясни и които едва ли разбираш. Понеже не можеш да сравниш по добре недей да обвиняваш другите. За мен по кофти нещо от само дете в едно нормално семейство няма. Не че самият факт е кофти, че детето е едно. Просто ако човек има избор вижда колко по добре за самите деца е да са две и повече в семейството.
Виж целия пост
# 506
Небесна винаги се изказваш неподготвена за неща , които не са ти ясни и които едва ли разбираш. Понеже не можеш да сравниш по добре недей да обвиняваш другите. За мен по кофти нещо от само дете в едно нормално семейство няма. Не че самият факт е кофти, че детето е едно. Просто ако човек има избор вижда колко по добре за самите деца е да са две и повече в семейството.

да добавя - на всички в форума им е ясно, че искаш едно дете. няма лошо. това което писах на Гена е мое мнение и не виждам как те касае теб? не е възпитано да коментираш постовете ми към другите по подобен начин. ако си се обидила, сама си си виновна, заради решението, което сама си взела .
Виж целия пост
# 507
За децата наистина е по-добре да са две, но все пак родителите взимат решение.  Peace
Аз см убедена, че даже е по-добре три, но на този етап не мога да го осъществя. Така че не стига само да знаеш нещо, но трябва да имаш възможност да го направиш, както и да имаш и доза смелост за това. Да не говорим, че е много дразнещо да си взел решение и някой да ти дудне колко е грешно то.
Виж целия пост
# 508
Ами моето дете всеки ден си играе с децата и сутрин и вечер. С някои деца и на гости си ходим.
В Бояна няма ли деца да се събират да играят?
При нас се събират всички деца от квартала, имаме 3 площадки, и е голямо гъмжило.
Отделно в блока има доста.
Виж целия пост
# 509
Анайс, точно теб като слушам най - много се плаша, ти за толкова години единствено и само се оплакваш от факта, че си вързана с две деца и нямаш кой да ти помага, и ние всички добре го разбрахме Peace

Досега нито веднъж не си казвала колко хармонично и хубаво си играят двете деца Mr. Green


О, дори знаеш какво съм разбрала и за какво съм подготвена:)

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия