Усмихнати са детските очички - на тортата ни греят 2 свещички! Априлки 2008

  • 38 849
  • 724
# 585
Косьо и той гълташе до скоро цялата паста. Аз ползвам Ненедент и мисля, че не е опасно да се консумира Simple Smile Но да ви кажа, от както беше с херпес се научи да плюе като му плакна устата. Явно му беше неприятен вкусът на кръвта  Sick

А за херпеса - казаха, че бил вирусен.

Между другото и Косьо прави много гадни и силни реакции от ухапване на комар - направо общо подуване. Но никога не е имал ясно разграничаване на мястото на ухапване.

Айде и аз в отбора на клюкарките  Embarassed - Лурдес май чака момченце този път  Laughing
Виж целия пост
# 586
Алекс категорично отказва да си мие зъбите  ooooh! Иначе за паста за зъби, има детски пасти без флуор които спокойно могат да се гълтат Wink Аз го пробвам с такава Simple Smile

И ние още сме с памперси, сега го уча на гърне, не бързам за никъде  Mr. Green

За Анели, исках да ти пиша специално. На мен ми се случи същото, 2 месеца преди да забременея с Алекс направих спонтанен аборт в 6 г.с. Беше ми много много мъчно, но точно два месеца след това пак бях бременна. Още ми е мъчничко, но ... Анели, горе главата и скоро да се похвалиш с две чертички  Heart Eyes
Виж целия пост
# 587
Сиска, какво стана с Дани?
Ванче, леле и вие доста сте обикаляли по болниците.  Sad Да няма повече болнички! Naughty

Паста за зъби - на Ненедент ползваме, цялата си я изяжда, изобщо не се притеснявам. Peace

На всички кандидат-мами стискам палци! Praynig Hug

И дааа, тоя път доктора видя пишка! Хем първоначално каза момиче, после момче, после нищо не видя и накрая хоп - пишка! Party Първоначално си викам - лелееее какво ще правя сега с момче, аз момче не знам как се гледа (мъжките мами като ви четях преди за забелването на пишока и си викам добре че имам момиче hahaha), и затова исках да е пак момиченце. Mr. Green Естествено да е живо и здраво, пък и така ги нашарихме. Praynig  Grinning
Виж целия пост
# 588
Здравейте момичета !  Hug
Леле Ванче   Sad ooooh! много ми стана мъчно за Коско , какво е това чудо с тия болести  Tired Дано всичко лошо е отминало както за вас така и за всички нас  Praynig
анели ,много е гадно това ....аз също имам спонтанен аборт (беше доста отдавна ) но все пак е гадно ,гледай напред и мисли позитивно ще стане само не го мисли  Peace
Сиси какво стана с вас ?  Как е Дани ?
Танзен засега сме в Етрополе ...тъй като вече съм безработна ще скитаме насам натам (на село ,на Етрополе ,в  София)
Лурдес и Хриси Писи браво на вас   Hug
Целувки за всички   bouquet
Виж целия пост
# 589
Лурдес, много е хубаво да имаш момче, като се роди ще видиш  Wink

Хубав уикенд, момичета, това време няма ли да се оправи бре, пфу. Sick
Виж целия пост
# 590
ееее, бахти (ще ме прощавате за израза) - де що има бременна в тоз форум - всяка ги нашари...само аз го чакам мой Иван да даде бласословия, но не става Sad
Страхотна новина, Лурдес!!!

Аз пък онзи ден си взех машина за печене на хляб - сипваш точно за минута всичко вътре и ти го доставя след 3,18 часа - СТРАХОТЕН!! Огромен, пуФкав, превъзходен...това го купих съвсем спонтанно след като прочетох, че в сухарите Голдис има около 4 незивестни за мен неща+палмово масло...мислех си, че не съм маничака, но чак пък толкова...Освен това купих днес "домашно" прясно мляко и сега квася...ДОмакиня от класа! Всичко това защото Иван сутринта стана в 4, за да отиде в 5 на велообиколка на Витоша...та ми е едно самотно-по този повод-еспешъли за Ехмея:)

http://www.youtube.com/watch?v=nDNop18fEMA

(...макар че не е много хард Simple Smile)
Виж целия пост
# 591
Мммм, тенк у, обичам си ги аз систем-а, жалко, че се разпаднаха.
А тоз прекрасен младеж, който пее ще имаме честа да до видим на живо през август на spirit of burgas. Wink  Wink
Виж целия пост
# 592
Здравейте  Grinning
Ами да ви кажа какво стана с наще кърлежи  ooooh!
(Благодаря много,много на Блонди,че ми се обади толкова загрижена  Hug ) какви приятелства могат да се съдадат по форумите,дори и без да се познаваме!

Вчера (Блонди след обажданети ти) отидохме с Владо до яслата с идеята да го вземем и да ходим евентуално до инфекциозно.Казах на госпожата за какво става въпрос и тя ми обясни,че дори и да има ухапване от кърлеж и той да е болен ,това може да се установи едва 15 дни след ухапването чрез кръвни изследвания.Владо като ходи да го взима в 13ч. тя му казала,че май наистина има кърлеж под коляното (не снимката на др. ухапване,което ви показах) Завел го Владо до спешното в квартала...две докторици го гледали с лупа,казали-кърлеж.Айде запали колата той ,взе ме мен от работа и отидохе до педито.Там си изчакахме цялата опашка  ooooh! и тя като го погледна през лупата каза,че й се струвало като кърлеж,извади го,сложи го на бяла салфетка и едва тогава разбра,че не  е  Whistling и аз го гледах...ами не беше.Нейното обяснение беше,че при ухапването,животинката е оставила дупчица в която е попаднало влакно от дънките му (черно) и като е започнала да тече раничката го е запечатала и наистина си приличаше на кърлеж.Каза за всеки случай след 14 дни да дадем кръв да сме сигурни.
Ами това е случката...алергична реакция към ухапване от нещо си.
Точно както Тифани писа..като натъртено стоеше бедрото му,но поотмина вече.

С яслата нещата са добре.В понеделник ще остава и за спането  Grinning Бързо напредва и плаче само докато госпожата го взима да го вкарва в стаята,в мига в който се обърне и види децата на пода как си играят млъква от раз.

Сега ще се мъча да изтегля един Фш на този комп,че да поработвам допълнително.Пък ако успея да си купя лаптоп и да го нося в магазина ще е идеално  Tired

Лурдес,много е хубаво така...едно момче и едно момиче..можеш само да се радваш супер много.Работата с пишката не е толкова сложна,не я мисли  Wink

Блонди,снощи видях същата тротинетка като на Дани на пазара на който аз работя,като цена е 45лв  Peace
Виж целия пост
# 593
Аз пък онзи ден си взех машина за печене на хляб - сипваш точно за минута всичко вътре и ти го доставя след 3,18 часа - СТРАХОТЕН!! Огромен, пуФкав, превъзходен...това го купих съвсем спонтанно след като прочетох, че в сухарите Голдис има около 4 незивестни за мен неща+палмово масло...мислех си, че не съм маничака, но чак пък толкова...Освен това купих днес "домашно" прясно мляко и сега квася...ДОмакиня от класа! Всичко това защото Иван сутринта стана в 4, за да отиде в 5 на велообиколка на Витоша...та ми е едно самотно-по този повод-еспешъли за Ехмея:)

Пу-пу да не ти е уроки  Wink Всеки мъж би завидял на Иван в тоз момент! Честита да ти е хлебопечката и много, много хляб да си правиш! Ама да те предупредя....опасността качване на кг. е голяма, но ти си си фина мацка, така че дерзай! Също толкова огромни, пуФкави и вкусн стават и козунаци, кифли.....чак не ми се говори, че на мен тази придобивка ми "сложи" няколко кг. и сега е замразена!  Mr. Green

*Сиска*, радвам се че всичко вече е ОК! Сигурна съм, че и с изследванията ще е така!

Лурдес, честита пишка!  Laughing

Ние днес бяхме на сватба - голям кеф....сега съм гроги, едва си стоя на краката, но пък ми дойде много добре, разтоварващо, приятно....един ден забавление и за нас, без деца!
Виж целия пост
# 594
Привет!!
Отдавна не съм се включвала,но редовно чета!И сега имаме малък(или голям? - и аз не знам) проблем.Махнах памперса на Сиана в края на май месец.На 4-ия ден вече си казваше за пишкането.Но акането е проблема.Известно време си акаше в гащите(може би около 10-ина дена),след което получи запек.Не беше акала 4 дена и накрая ми каза и се изака в гърнето.И оттам се започна - не ака по 3-4 дена,като през това време през деня ми казва,че има аки,но не иска да седне не гърнето и започва да плаче.И аз си мисля вече,че това нейното не е запек(защото си яде нормална храна,супи,готвено,не пие лекарстава примерно,та да се е запекла),а тя самата се стиска,защото разбира,че не трябва да ака в гащите,но и не иска на гърне.Не иска и на голямото гърне,не иска да я държа примерно навън в градината.Имам чувството,че изпитва страх да ака,че се плаши,че нещо излиза от нея!И не знам как да и помогна!!!Обяснявам,че няма нищо страшно,че всички го правят,дори гледа братовчед си като ака на гърнето и после ми пляска и му казва Браво!Някакви идеи какво да направя,за да й помогна!!??
Виж целия пост
# 595
Привет!!
Отдавна не съм се включвала,но редовно чета!И сега имаме малък(или голям? - и аз не знам) проблем.Махнах памперса на Сиана в края на май месец.На 4-ия ден вече си казваше за пишкането.Но акането е проблема.Известно време си акаше в гащите(може би около 10-ина дена),след което получи запек.Не беше акала 4 дена и накрая ми каза и се изака в гърнето.И оттам се започна - не ака по 3-4 дена,като през това време през деня ми казва,че има аки,но не иска да седне не гърнето и започва да плаче.И аз си мисля вече,че това нейното не е запек(защото си яде нормална храна,супи,готвено,не пие лекарстава примерно,та да се е запекла),а тя самата се стиска,защото разбира,че не трябва да ака в гащите,но и не иска на гърне.Не иска и на голямото гърне,не иска да я държа примерно навън в градината.Имам чувството,че изпитва страх да ака,че се плаши,че нещо излиза от нея!И не знам как да и помогна!!!Обяснявам,че няма нищо страшно,че всички го правят,дори гледа братовчед си като ака на гърнето и после ми пляска и му казва Браво!Някакви идеи какво да направя,за да й помогна!!??


Здравейте! И аз не съм се включвала скоро, но редовно чета (като eva_merry). Пиша ти точно, заради това , което прочетох- Микаела е без памперс вече.......може би два месеца. Имаше точно същия период  като Сиана, какво ли не опитвах, нямаше ефект. Един ден свърши работата в тоалетната и от тогава нямаме проблем- слагам памперс само през нощта и той в повечето случаи е празен Laughing Не се притеснявай, скоро ще мине  Peace
П.С Ако имам време, по-късно ще се включа да попиша и да сложа малко снимки на Микаела, утре заминаваме за 10 дни на Рила Grinning
Виж целия пост
# 596
eva_merry, и моя синковец е така - стиска се и не иска да ака никъде, дори и в пампата. Аз засега съм го оставила и гледам да не го правя много, много на въпрос, предполагам е период, който ще мине. При него обаче не е имало толкова големи паузи, най-много ден, два да пропусне. Та като го напъне вече и няма на къде го прави в гащите. Уф, много стана описателно. Laughing
Интересното е, че в детската го прави, та се замислям да ги питам как успяват.
Виж целия пост
# 597
...
Ева - и аз имам индиректни познати, при които детенцето им имаше подобен проблем - той пък искаше да ака само в памперс - носиха си специално памперс в градинката, за да ака вътре Sad Веднъж се хванаха на инат и няколко дни не беше дрискал...Надживяха го, но не знам какви методи са прилагали! Успех!

...
Виж целия пост
# 598
helenblondy   миличка недей чак толкова да се ядосваш ,толкова ли е нетърпимо положението все пак е временно във вас .За да се успокоиш му кажи твойте правила по който може да остане във вас да живее докато се оправи и толкова той да си знае мястото и да знае какво може и какво неможе да прави във ваща къща  Peace
Виж целия пост
# 599
Не, Маги, мила, положението не е нетърпимо - аз съм излобяла и си го признавам и изобщо не мога (пък и не искам) да се контролирам...а отгоре на всичко днес за трети път на Елица (докато се тръшкаше)  й "излезе" ръчичката от лакетната става. Заведохме я в Пирогов. Там почакахме доста, но я оправиха за около секунда  Hug Значи час и половина тя си държеше болната ръчичка със здравата и си я щадеше, като ВЕДНАГА, още на излизане от кабинета вече си я движеше спокойно...яд ме е, че ортопедът не ни показа как сами да си я наместваме...да ви предупредя и вас - нали сега е 2-годишният пубертет - ако децата ви се тръшкат и вие ги дръпнете рязко за ръчичката и ако те започнат да плачат  да се държат за ръчичката (държат със здравата си ръчичка болната, като "болната" е леко сгъната в лакътя, на около 30 градуса)- имайте предвид това състояние. Намества се за секунди, просто резултатът е приказен...и после трябва да внимавате да не се повтори, защото колкото по-често го допускате, толкова по-често става...
Целуууууууууууууууувки!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия