И сега да се оплача ( пак). В неделя заминаваме на море. А дъщеря ми с висока Т . Та вчера я водя при лекарката и жената се уплаши , като и видя гърлото. Каза , че толкова херпеси отдавна не е виждала
И за капак , едното и ухо е силно възпалено. Та така - приятно ни море дет се вика.Приятен ден.
Ох, колко добре знам за какво говориш....
Милена, предписаха ли й нещо ? Знам, че Изопринозин-а е точно за такива случаи. Но моя Косьо категорично отказваше да го пие...Бай дъ уей (както викаше Галката
) преди 2 години и двете ми каки го изкараха тозии вирус една след друга. Деската, милата, даже точно на 10-ия си РД беше най-зле и от болки в устата не можа да си опита даже тортата
. А с Деница в такова състояние и ние отидохме на море. Изкарахме няколко дни в Гърция и понеже тя не се подобряваше изобщо се върнахме до София, директно в Педиатрията. От там ни казаха веднага да спираме антибиотика, защото той не помагал, а точно влошавал афтите...На другия ден, вече спрели антибиотика, се качихме на колата и обратно в Гърция. Детето се оправи за 2 дена и си прекарахме чудесно. Е, аз през цялото време се притеснявах и Косьо да не се "нареди на редичката", защото той тогава беше на 5 месеца...Тогава му се размина, но преди две седмици го изкара това чудо и беше АД !!!!
Нашата педи до последно си държеше, че антибиотика няма да помогне, независимо, че на мен и л**** да ми бяха предписали, и тях щях да ги давам...толкова беше зле детето. Една от докториците, които го прегледа (че аз къде ли не го водих с надеждата някой да му помогне) му предписа Зинат, защото "едното му ухо било зачервено". Познайте коя беше първата ми работа като излязох от кабинета й? Да изхвърля рецептата, разбира се 


Е кажете ми бива ли такова безхаберие, и то от близък човек. Ох много се ядосах. Извинете ме, влязох да ви се оплача, а аз нали много често и пиша