Клуб на готините баби-95

  • 43 398
  • 731
# 330
Честити великденски празници мили момичета.Желая на вас и семействата ви  добро здраве, мир, благоденствие.Останете все така усмихнати, сърдечни Hug




Честит троен празник на семейството на Шпунц.Бъдете още  дълги години заедно, радвайте се един на друг и един  за друг и разбира се най важното бъдете здрави



http://www.vbox7.com/play:78a189cf&start=8

Виж целия пост
# 331
  Христос Возкресе!Бъдете здрави и щастливи!Весели Великденски Празници! Честити именни дни на всички празнуващи! Честито на кой каквото празнува!

Виж целия пост
# 332


Честито Воскресение Христово!

Мир в душите, любов в сърцата и благополучие в домовете ви!
Весел и слънчев празник!
Виж целия пост
# 333

ШПУНЦ,ЧЕСТИТ ВИ ТРОЕН ПРАЗНИК!ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ ВЕЛИ,ДА ВИ РАДВА С ТПОСТИЖЕНИЯТА СИ И УСПЕХ И КЪСМЕТК В ЖИВОТА МУ!НА ИМЕНЯКА - РОЖДЕННИК ОТ ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ ДА НЕ СЕ ОТЪРВЕ,ДЪЛГИ ГОДИНИ ДА СЕ РАДВАТЕ ЗАЕДНО НА ДЕЦА ,ВНУЦИ И ПРАВНУЦИ!

Виж целия пост
# 334
Христос Воскресе !Здраве и щастие на семействата ни.
Дидиа,Честит рожден ден на Ран.Да расте здрав и юнак да е голям.Честито макар и на патеричка.  bouquet
Шпунц,Честит троен празник!Нека Именниците още много години все заедно да празнуват!

На мен от ходене не ми е останало време,но сега чакам да изключа фурната и пак забягвам.Голяма хаймана съм,но какво да направя като ме канят. hahaha
Успех на Мелчето в работата.
Доби,Мая, Тайна:hug: Hug Hug
За всички останали също много  Hug Hug Hug и  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes.

Весели празници !
Виж целия пост
# 335
*Честито Възкресение Христово! Нека запалените свещи във Великденската нощ осветят душите и сърцата ни и пламъка на любовта и добротата изпълват живота ни!*
Виж целия пост
# 336
Шпунц,Честит троен празник!Да са ти живи и здрави именниците и рожденника!
Виж целия пост
# 337
               Момичета,какво става със срещата утре? Ще има ли и къде и кога?
Виж целия пост
# 338
Аз питах Танита - ориентировъчно към колко ще пристигнат в София. И предлагам да се съобразим с часа.Все пак дълъг път е. А за място - не знам. Те влизат от Ботевградско шосе - къде ще е удобно. Не съм в течение със заведения, предложете вие.
               Момичета,какво става със срещата утре? Ще има ли и къде и кога?
А ако сте заети утре, може и  във вторник. Аз ще гледам снимки, нали съм на работа тогава.
Важното е да се съобразим с Танита, тя пътува отдалече.
Виж целия пост
# 339
честито възкресение !!!
нека доброта и светлина да изпълват вашите домове!!!


шпунц,честит ви троен празник!!!
бъдете живи и здрави цялото семейство,а на малчуганите и най-безгрижното детство!!!

Виж целия пост
# 340
                      Аз във вторник не мога,на работа съм след обяд!Така,че и аз ще гледам снимки. Laughing
Виж целия пост
# 341
    Аз съм тук и чакам какво ще решите. Говорих с Танита.Ще пътуват с кола,но къде ще бъде най-удобното място за среща,за да не губиме време ще каже по късно/тази вечер/.Часа остава - 13.30-14.00. Тя ще ни позвъни,когато наближи.А ние може да си се събереме и да я чакаме.
   Приятна вечер!

  Мястото на срещата остава ъгъла на Витошка и Патриарха.
Виж целия пост
# 342
Във Варна е непрогледна мъгла!
Дано до утре да се вдигне, че да можем по раничко да тръгнем!
Бори замина на лагер на Пампорово, за пет дни, Росито е тук с Миша и близнаците, зетя тръгна на път.
Айша, много си точна миличка!
Момичета от София, имам ви телефоните, само да е живот и здраве, утре като наближа столицата ще ви се обадя, а стане ли 13-14 часа, надявам се и ще се
 Heart Eyes  Hug
Л  Е  К  А    Н  О  Щ !


                            
Виж целия пост
# 343
Добро утро.
За срещаша мисля на същото място-ъгъла ва Витошка. Само да уточним-13,30 или 14ч
Виж целия пост
# 344
     Добро утро , момичета-кокичета! Приготвила съм кафето.

     Чакам да решите точния час.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия