Подстригахте ли косичката за да се сгъсти?

  • 7 293
  • 157
# 90
Не съм и не мисля, че има ефект от това. Около мен имам много примери на постригвани О номер и пак с рядка коса и обратно. Просто гъстотата на косата май се и въпрос на ген и нищо друго  newsm78
Виж целия пост
# 91
не, разбира се...това са пълни глупости.
подстригвах го след като стана на година(не от суеверие, просто тогава му порастна достатъчно коса, че да има какво да подстригваме Simple Smile), не 0 но първи номер...не се сгъсти от това...лека полека с времето сама си стана повече и по-гъста...и спря да расте само отгоре като на пънкар Simple Smile))

Това е и моето мнение, пълни глупости са това с постригването до кожа.
Виж целия пост
# 92
Досега само два пъти съм й подстригвала бретона с по един пръст, защото й влизаше в очите. Нямам намерение да я подстригвам късо, пък и баща й не дава  Grinning, била момиче и трябвало да е с дълга коса.
Виж целия пост
# 93
Не съм,нямам и намерение да го подстривам чак до кожа  Peace
Виж целия пост
# 94
Аз пък малката ми дъщеря я подстригах нула номер, беше на годинка  Blush

Сега ако ми е никога няма да го направя, но преди 10г. живеех все още със свекървата
и тя беше "специалист" по всичко. Няколко пъти все това повтаряше и аз и повярвах-
стара жена, отгледала 3 деца, доверих се.
А и като гледах каката /с 3г. е по- голяма/ с буйна коса, а малката с перушина, си мислех, че ще помогне..
Никакъв ефект- само си загрозих детето, докато пак му порасна косичката.


Виж целия пост
# 95
Не, не съм до ден днешен, не смятам, че има нужда.
Не смятам и че това с подстригването 1 или 0номер има влияни евърху сгъстяването на косата.
Виж целия пост
# 96
не, защото има много гъста коса. Подстригатхме малко преди 2 седм, колкото да не му влиза в очите.
Виж целия пост
# 97
Не съм,но и не смятам,че това ще помогне. Naughty
Виж целия пост
# 98
Няма нищо вярно в това твърдение , косата , както и всичко останало си е до ген . Косата на сина ми е постригвана вече , поради това че бретона му влиза в очите , само и единствено за това . Не бих постригала детето си 0 номер .  Peace
Виж целия пост
# 99
Не и не смятам да го подстригвам до годинка.След това ако му е много дълга и му пречи ще я подкъся малко  Peace
Виж целия пост
# 100
  Не, подстригах го защото му беше много топло.
Виж целия пост
# 101
Аз не спирам да се чудя на това , че все още има хора , които вярват в тази глупост  Confused
Виж целия пост
# 102
Не мога да си кривя душата, че имаше ефект от подстригването.
Най-много при малката. Косичката и се заплиташе отзад, имаше много корички и все не растеше, а аз исках да връзвам опашчици и да правя прически (ненаиграла се  Mr. Green). Подстригах я 2 номер и започнах да третирам яко коричките. Като резултат започна да и израства "голямата" коса - нищо общо с бебешката.
Ноооооо...НО!
И двамата имат много гъсти коси, не благодарение на моята намеса, а на моят ГЕН!
Тук сме двечките.. Mr. Green
Виж целия пост
# 103
Не. Тя без това си му е гъста.
Виж целия пост
# 104
Мен са ме стригали нула номер на 1г.- пълна глупост- косата си ми е рядка и тънка
Заблудата е защото при бебетата косичката е мекичка ,а после става по- твърда и затова си мислят някои че се сгъстява...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия