Подстригахте ли косичката за да се сгъсти?

  • 7 285
  • 157
# 75
Роди се с много коса,която кък 4 месец започна да пада.Картинката беше ужасна,на главичката като лети6те.В салона я постригаха 1 номер,ами много сладка стана. Не съжелявам,много бързо и порасна.



Виж целия пост
# 76
ген е Peace Не съм и няма да я постригвам Laughing
Виж целия пост
# 77
Постригах сина си, когато стана нужда - влизаше му в очите, започна да става топло и му се потеше повече главичката... До голо не съм - не вярвам на това, че ще се сгъсти косата. Поредния мит  Rolling Eyes
Дъщеря ми май от бебе не е постригвана, като изключим връхчетата 2-3 пъти в годината  Whistling
Виж целия пост
# 78
Не ,не смятам да го правя, въпреки че не ни е нито гъста, нито дълга.След годинката и е рязан бретона малко.
Виж целия пост
# 79
Постригах го, но не, за да се сгъсти косата, а защото му влизаше в очите. Първата пострижка беше на 1,6 г.
Виж целия пост
# 80
разубедихте ме на 100 %  Mr. Green  Hug
Виж целия пост
# 81
Не съм подстригвала.Ако е речено да си е гъста си е гъста.Всичко си е ген според мене.То по тази логика всички щяха да с а с буйни коси.
Виж целия пост
# 82
Гъстотата на косата си е ген. На моя син му подстригахме за първи път косата когато беше на 6 месеца, но само за това, че беше се родил с дълга коса, а лятото беше голяма жега и той много се потеше.
Виж целия пост
# 83
Гъстотата на косата е ген, както вече са ти казали. Това ми звучи малко като онзи съвет да се подрязват миглите на момиченцата за да станели по-дълги и късти  #Crazy Косата на дъщеря ми не е подстригвана откакто се е родила и не смятам да я подстригвам скоро  Simple Smile
Виж целия пост
# 84
хахахахаха това със подстригването и сгъстяването е някакъв мит.Марти се роди с голяма коса която малко по малко опада и излезе нова но си остана тънка/моята коса е такава с тънък косъм а на таткото е с дебел косъм и къдрава/още на 10м го остригахме първи номер понеже живеем на морето и лятото е по-комфортно така/като се има в предвид че голяма част от деня прекарваме на плажа/и от тогава вече четвърта година всяко лято е остриган но косата му си е същата хахааха няма и да се промени това си е ген  Hug
Виж целия пост
# 85
Аз пък я подстригах не толкова да се сгъсти, колкото да и се уеднакви косата - отзад на врата и отгоре на темето имаше огромни кичета, а над вратлето , от лежането и въртенето и беше плешиво, затова веднага след първия и рожден ден я подстригах почти нула номер. В момента косата и е много гъста и твърда и има къдрици - само че това си е ген при нас Mr. Green
Виж целия пост
# 86
Не.Митове и легенди са за мен. Laughing
Виж целия пост
# 87
Не.
Виж целия пост
# 88
Баткото се го подстригвали 0 номер, но нямаше ефект. Като попорастна малко сама му се сгъсти косата
Виж целия пост
# 89
Не съм и няма и да го правя  Peace Има перфектни 5 косъма на главата си  bowuu Joy Идеално симетрично разположени  Twisted Evil
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия