Подстригахте ли косичката за да се сгъсти?

  • 7 286
  • 157
# 30
и аз го подстригах съвсем на скоро, за да му се оформи косата  Peace за жалост е наследил моята рехава косица и така ще си му остане ако ще и на челна стойка да застана Mr. Green та тия измишльотини както и това да се режат мигли уж да се сгъстяват ....  ooooh!

Madam Stasita страхотна коса има сладура  Heart Eyes
Joy и аз съм го чувала,и си спомням,как в училище една моя съученичка си беше подстригала миглите Crazyза да се сгъстят и удължат.Беше грозна и тъжна гледка,а и си спомням ,че цял срок ходеше така.
Invisible благодаря   Flutter
Виж целия пост
# 31
Подстригвала съм, но гена си е ген.......Останало е това за сгъстяването като поверие. Аз едно време също съм стригана, но ефект и до ден днешен не забелязвам - нито ми е гъста косата, нито нищо за съжаление......
Виж целия пост
# 32
Не, разбира се, това със сгъстяването са пълни глупости  Joy Няма да си обезобразявам бебето заради митове разни  Crossing Arms
Виж целия пост
# 33
на 1г. го постригах,но заради жегите по-точно
Виж целия пост
# 34
Подстригвала съм, но гена си е ген.......Останало е това за сгъстяването като поверие. Аз едно време също съм стригана, но ефект и до ден днешен не забелязвам - нито ми е гъста косата, нито нищо за съжаление......

мен също доста са ме стригали като малка Rolling Eyes И да ви кажа сега доста коса имам, като майка ми и баща ми имат по 5 косъма на главите (тоест ген очевидно няма замесен)...не искам да кажа, че вие не сте прави, но при мен явно се е получило #Crazy
Виж целия пост
# 35
Постригвам децата само когато сметна, че е нужно да бъдат постригани.  Peace
Щеше да е много хубаво, ако чрез постригване косата се сгъстява, но това не е така.  Simple Smile
Виж целия пост
# 36
благодаря ви, разубедихте ме, бях на лоша крачка да обезобразя детето си  Mr. Green заради бабини деветини
Виж целия пост
# 37
Даже и не съм си помисляла да го правя. За мен децата ми са достатъчно хубави каквито са, нямат нужда от разкрасителни процедури. Laughing
Виж целия пост
# 38
благодаря ви, разубедихте ме, бях на лоша крачка да обезобразя детето си  Mr. Green заради бабини деветини

Бъди спокойна, има време. Нашият малкият син сега непрекъснато се стриже. Просто, защото така се харесва повече. Е, от това косата не му се е сгъстила повече... Laughing
Виж целия пост
# 39
На 2г. подстригахме детенце, оформихме косичката, но това със сгъстяването за мен са вече отживелици.
Виж целия пост
# 40
Подстригах няколко пъти 0 номер,но ефект няма Peace
Виж целия пост
# 41
И аз не мисля че това е начина за сгъстяване на косата. Иначе ще му подрежа косата когато реша че е станала прекалено дълга и му пречи. Това ми се струва че ще се случи в близките месеци Mr. Green
Виж целия пост
# 42
Не. Подрязвала съм на няколко пъти колкото да не му пречи. На 2 г. всички го мислеха за момиченце - с коса до раменете. Ами пак си се сгъсти Peace
Виж целия пост
# 43
Три пъти съм го подстригвала нула номер,защото се поти ужасно и забелязвам,че косата му наистина е станала гъста,но то и гена ни е такъв с гъсти коси Laughing Ако беше момиче нямаше да я подстригвам изобщо.
Виж целия пост
# 44
Синът ми се роди с гъста и дълга коса. Не му падна, както предричаха всички. Просто се накъдри и изсветля. Не сме го подстригвали още, косата му е все така гъста и всички го мислят за момиче. 4470 Но според мен си е ген,  и аз и съпругът ми сме с гъсти и дебели коси.

Това ми напомня на някои, които режат връхчетата на миглите на момиченцата, за да са им по-дълги.  #Crazy #Shocked
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия