Паническо разстройство - част 5

  • 177 100
  • 737
# 570
Вярно е това, че нищонеправенето води до депресия, при мен беше точно така. Сега ако не съм на работа през деня, и то да съм наистина заета, съм зле.
Но е много гадно всеки път да ти казват , че си нямаш проблеми и грижи и затова си на тоя хал....един вид измисляш си проблемите...
Виж целия пост
# 571
слушайте добре и знайте,че там е разковничето,СИ ПРОМЕНИХ ЖИВОТА,МИСЛЕНЕТО.

 Как постигна това ?! Сама ли ?!
 Помогна ли ти някой ?!
Виж целия пост
# 572
Момичета,как се чувствате днес? При мен е малък ад....наред с другите вегетативни симптоми съм в цикъл и страшно ме боли глава и корем...Но има и добра новина сина ми снощи след разговор с него реши ,че може да ме придружи да отида на психолог....първо трябва да намеря добър такъв и да си запиша час....Имате ли идея за психолози в София...ще ви бъда благодарна ако ме насочите към някой.....Започвам малко  да си вярвам ,че ще се позъвзема,че ще се оправя.. Hug Hug
Виж целия пост
# 573
Усмивка !    Сама скъпа, аз както казах преди не можех да излизам с години. При мен подобрението дойде преди 1г.)сега октомври ще стане). За нещастие се разболя 82г. ми баба и се наложи майка ми да спре работа и да я гледа.Ние живеем в триетажна къща със майка ми и сестра ми. През повечето време съм била сама.Децата на училище,всички други на работа от къщата. .След като тя остана да гледа баба ми,започна да ми идва сила и кураж,че ако изляза на 20-50м от вкъщи и ми прилошее,майка ми си е у нас и ще мога да и звънна да дойде да ме вземе.И така скъпа. Голямата ми дъщеря видя това и започна да ме извежда малко по малко и все по далеч успоредно с това започна и успокояването,баввннооооооо и трудноооооооо,но започна.Дано няма връщане назад вече,живота ми съсипа това нещо.  Hug
Виж целия пост
# 574
svereto, дали е добра идеята синът ти да те води на преглед? Детето преживява собствената си драма и да не се обремени с вина, че те е докарал до това състояние и теб?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 575
сверето, май и аз мисля като Дорис  Confused
Виж целия пост
# 576
svereto, дали е добра идеята синът ти да те води на преглед? Детето преживява собствената си драма и да не се обремени с вина, че те е докарал до това състояние и теб?  Rolling Eyes

Аз пък мисля, че и той, както и майка му има нужда от психолог. И на двамата им е трудно да се адаптират към възникналата промяна в живота им. И той няма да я "води", а просто ще отидат заедно.
Виж целия пост
# 577
ivap е права ...идеята ми е и той да поговори с психолога,защото чувствам ,че и сина ми има нужда от помощ,която аз не мога да му дам....в него се е събрала омраза и гняв към детето ,което го простреля,а пък и от 15 ще учат в едно училище и ще го вижда постоянно....искам и психолога да го подготви за да му кажем истината"че никого няма да може да вижда с окото"
Виж целия пост
# 578
В такъв случай се извинявам. Blush  Явно момчето ти е умно, защото малко 14 годишни ще приемат да отидат на психолог или психиатър. Факта че и ти ще се консултираш може пък да му покаже, че това е нещо съвсем в реда на нещата.  Hug
Виж целия пост
# 579
Добра ви вечер от мен:) Отчитам се с една лека кризичка вчера, отдавна не бях имала. Отдавна разбирайте месец-два. Хубавото е, че беше лека и я преодолях. Вечерта вече бях добре. В процес съм да си подновя хобито - да рисувам, мисля, че ще ми подейства добре.
Виж целия пост
# 580
В процес съм да си подновя хобито - да рисувам, мисля, че ще ми подейства добре.

Heltah, покажи нещо което си рисувала, ще ни е много приятно да погледнем  Hug
Виж целия пост
# 581
аз се захванах да уча език, вкъщи по интернет. помага много  Peace умът ми е зает с друго, а не да се чуди накъде да задълбае.
момичета, а динааксит или нещо подобно беше, някой пил ли е?
Виж целия пост
# 582
ДЕАНКСИТ
Ето ти го :
http://www.framar.bg/%D0%B4%D0%B5%D0%B0%D0%BD%D0%BA%D1%81%D0%B8% … -pid05000664.html

 Не си спомням, май съм го пила някога в далечното минало .
 Какво те интересува  за деанксита ?!

 На мен специално вече ми се "повръща" от лекарства .
 
Виж целия пост
# 583
С вас съм...Може да ви прозвучи смешно, но ще се моля за вас, вярващ човек съм, изстрадал...И аз минах през това. Израстнах с болката и ужаса, през който преминавате. Но има надежда, има изходен път, има победа! Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 584
аз се захванах да уча език, вкъщи по интернет. помага много  Peace умът ми е зает с друго, а не да се чуди накъде да задълбае.
момичета, а динааксит или нещо подобно беше, някой пил ли е?

Да пила съм  Rolling Eyes Чувствах се като "заледено море" - на повърхността бях флефматично спокойна, а отвътре ми кипеше и бушуваше. Не бе моето лекарство, но приятелка само него признава  Peace Пробвай, на теб може добре да ти се отрази  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия