~128~ На вкусен чай при наc се спрете - към Арабски свят  далеч се пренесете ~

  • 45 770
  • 747
# 240
Да се отчета и аз  Sunglasses

саида  Hug дано операцията да мине успешно  Praynig Praynig Praynig

Момичета по-късно снощи се сетих коя е песента-футуролог на щурците и ,за да не ме обвинят в пиратство в свалих от руски сайт  Mr. Green

амалче ти си последната която може да се оплаква от спирането на Замунда,караш народа от Сирия да ти изпрати всички нови филми на двд .Дори ако искаш ,ще направим бг субтитри и ще ги изпращаме на желаещите като колети  Mr. Green
Само си миля ,какви ли слухове ще плъзнат за нас  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Mr. Green
По този повод ,навремето в първи курс имаше един образ.Казваше се Иван,тогава беше на 25 ,един от най-големите ,та той все питаше ,кой има книжка,за да ходят да карат коли от Австрия  Laughing .Това става през 1994 ,когато го питахме що толкова късно е решил да следва,той казваше,че беще му му казал Иване на 25 си вече,вземи и запиши нещо-та така.
Виж целия пост
# 241
Добро утро.


Саида, наистина стана страшно човек дасе разболее. пък и напоселдък наистина зачестиха случаите на лекарска некомпетентност.  Embarassed Но несе ритеснявай, не тръгвай с такива мисли. Искай дате информират за всичко, за да можеш да си наясно със ситуацията. Силно те прегръщам.  Heart Eyes Hug Hug Hug

Мираж, Хихи, бе водят се едни диспути за тези торенти, както се разбира обаче те въобще не са в българия Mr. Green, нито има такива само в Щатите, та така че ще видим раздутите фрази на правителството докъде ще го докарат. hahaha Не съм я чувала тая песен или поне не знам че така се казва.  Outta Joint Ааа, за слуховете, нали и без това сте в оста на злото.  Mr. Green

Сафар, метни някой проект, по който можеш да работиш от вкъщи.  Praynig Praynig Praynig

Алвера, завиждам ти за дръвчето.  Flutter

Дуа, пак ли проблеми с компа? вече си по-добре, поуспокои се нали? Hug

Днес в Белигя са забранили бурката.  newsm78

Йолито, ако се мяркаш насам - вчера се усъмних в разума на някои кръгове в Иран, не че съм твърдяла, че са в час, но това ме разсмя даже - щели да гонят жените, които имали тен.  Mr. Green
Мисля да гледам Принцът на Пресия, пясъците на времето. Да видим какво са сътворили.  newsm78

На всички - Ш и Ш, Лю, Айа, АС, Мария хад, лили, тес, мм3, Рени, Клик, Джи джи, ягодка, и всички проуснати. Hug
Виж целия пост
# 242

Мираж, : Ааа, за слуховете, нали и без това сте в оста на злото.  Mr. Green


Бе,то и ти си в тази ос  Mr. Green

За бурката-погледнато реално,бурката не е от Исляма.В Корана е казано ясно какви са изискванията-покрита коса и шия,ръкави до китките и крачоли или пола до глезените.Така че лицето се вижда,дланите също,щом човек така се моли ,така ходи на хаж  значи това.

Тук е хладно,побърка се това време,кога в края на април е било такова,че и май ще завали Thinking .ще развали плана на Сам ,канени са целят клас у една съученичка.

Това е песента

http://www.vbox7.com/play:87a09856&al=1&vid=
Виж целия пост
# 243
3дравейте  Hug

При настроението не е много хепи, защото вчера откраднаха колелото на хабибито  Confused
 Пуснахме жалба в полицията, но статистиката показва, че само 5 процента ги връщат обратно на собственика  Crossing Arms
А най–странното е, че някой май ни е следял, защото по принцип приятелят ми заключва колелото си с едно метална заключалка, която струва горе долу колкото моето евтино колело.  Crazy 3а първи път миналата вечер в бързината си обркал залючалките – сложил моята евтина и лесно режеща се заключалка на своето и неговата  – на моето. Е, само след няколко часа колелото му го нямаше.  #Cussing out Това съвпадение не може да е случайно, не че има значение – вече е минало–преминало, но кофтито е че освен, че бе скъпо, то му беше хоби – все нещо подобряваше по него, сега не иска друго ...

Шилан, май си права, главоболието не ми минава, сигурно са вързани със зъбобола, получих час за вторника, дано след това нямам оплаквания.  Praynig

Саида,  Hug Мисли позитивно! Според мен случаите на лекарски грешки добиват по–голяма гласност, но има и мнооооооооого лекарски успехи, просто те не влизат в новинарските хроники.  Peace С вас всичко ще е наред  Praynig

Мираж, много хубава песничка, не помня да съм я чувала преди. Е, нека да повали малко дъждец и при вас, да видите какво ни е нас през повечето време  Mr. Green

Весел петък на всички   bouquet
Виж целия пост
# 244
Здравейте Simple Smile
Йолито, ако се мяркаш насам - вчера се усъмних в разума на някои кръгове в Иран, не че съм твърдяла, че са в час, но това ме разсмя даже - щели да гонят жените, които имали тен.  Mr. Green
Щели да арестуват жените, които имали съблазнителен тен  Rolling Eyes Как ще определят кой тен е съблазнителе и кой не- просто не ми е ясно. То това си е много субективно. Ама да ги попитам аз-  ако една жена си е облечена по правилата, обаче на някой полицай ми мине непристойна мисъл в главата като я види ( и то само лицето и ръцете !)- кой е виновен? Жената или мъжът? Тъпа работа !!!

За бурката разбира се  Мираж е права, но ако жената цял живот се е обличала така, така е свикнала, така е възпитана, как ще се почувства ако трябва да си открие лицето? Все едно е гола по улиците. Така, че има две страни и този проблем.

 Айа  много неприятна случка.Дано сте сред 5-те процента  Praynig

Саида, не се притеснявай допълнително и  за лекарските грешки. Не е задължително да се случи и на вас. А пък сега като се обърна внимание лекарите ще са по-внимателни. Така, че всичко ще е наред ! Прегръщам те  Hug

Шилан, Лю, АС, Мария хад, лили, тес, мм3,Клик, Дина, Албена  и всички проуснати   bouquet

Накрая един учителски бисер, за настроение  Simple Smile

"Петре, напоследък ти правя много забележки. Това значи, че или съм влюбен в теб, или се държиш неприлично"
Виж целия пост
# 245
         Здравейте арабски теменужки  Heart Eyes
      Момичета , от все сърце ви благодаря за добрите думи , и подкрепа.Почувствах се
      по-добре и малко по-спокойна  Grinning
      Айа - дано имате късмет ,да намерят колелото  Praynig
      Много е гадно да те оберат, дори и откраднатото да струва стотинки,самото чувство че
      си ограбен , те кара да се чувстваш гадно. Sad
      За бурката и аз четох.Скоро ще бъде забранена и във Франция, никабът също.Президентът Саркози , иска пълна забрана на този вид облекло ,защото това било образцова държава, и бурката /никабът, удряло по самочувствието на французите. Wink Дори се обсъждат и солени глоби за неспазване на този закон. Аз пък си мисля ,че това си е чиста дискриминация върху личната свобода на човека .
        Момичета ,ставам че ще тръгваме .
        Лек ден на всички и много  Hug
Виж целия пост
# 246
Ееее, че пак стана същата, писах, натиснах Публикувай и не можах. няма ли опция като за чернова да се пази, откъде време да пиша по два пъти? Crossing Arms

Айа
, и при вас ли> На братовчед ми преди години в Англия пак колелото. Shocked

Мираж, и аз де, и аз. Ко стана със зоопарка? Flutter

лили, нямате да дадеш инфо за Дубайската седмица на модата, да ни разведриш. Да те заместя. Mr. Green Че и наши манекенки е имало:

http://www.dfw.ae/dfw/details/home/

http://www.club.bg/news/index/nid/284939

Саида, заедно сме пислаи. Hug
Виж целия пост
# 247
Здравейте на всички!
Имам един въпрос към вас.Става въпрос за консумацията месо у нас.Позволено ли е, да се яде нашето месо-без свинско?Защото доколкото разбрах птичето месо не се яде,понеже птиците се убиват с електричество,а не се колят.Не знам дали това се отнася за пуешкото,агнешкото или телешкото от магазина?Знаете ли метода на убиване на животните? С една дума месото от магазина става ли за хранене или задължително трябва да знае как е заколено животното?
Виж целия пост
# 248
привет от мен на всички! Hug Hug как сте? аз дълго не съм писала но пък ви чета редовно. Hug.при мен нищо ново все едно и също. Wink работа вкъщи от вкъщи на работа.Мъжът ходи на уроци по български и доста добре се справя пък ще видим накрая.На всички които са имали повод за празник честито от мен.Гледам има хубава новина от Иман честито от мен да расте много здраво и хубаво дете.Дуа и аз много се радвам за мъжът ти че не се е оказало нещо сериозно  Praynig На питането на Арти ами аз лично незнам как ги убиват животните но ние в нашата къща ядем месо което се купува само от един ирански магазин поради религиозни причини не се яде месо от български магазин но другите нека да кажат как е при тях.Даже днеска бяхме на ресторант с моето семейство и аз и мъжът ми ядохме риба.Амал поздрави от мен благодаря,че питаш. Hug Айа много лошо така да ви оберат но пък знае ли човек дано да се намери Praynig.Гледам и ти се оплакваш от зъб аз миналата седмица два пъти ходих и не можах да се доредя да влезна и каквото сам си шубе сега съвсем не смея да отида.Ходих при един хирург арабин казват бил много добър обаче няма влизане при него вторият път бях със час и пак не става като започна една операция а преди мене колко чакаха и няма свършване и кога ли ще се наканя пак незнам.Поздрави от мен на всички. Hug Hug
Виж целия пост
# 249
Включвам се с няколко за вас може би глупави въпроса Blush
Как се обличате в О.А.Е.?
Абаиа ли е традиционната дреха при вас?
Харесвате ли "вашата" арабска страна?Защо?
Жените изолирани ли са?
Виж целия пост
# 250
ٌРени, Айа, нямат край зъболекарските неволи. ooooh! Аз изпадам в ужас щом ме зболи зъб, не от страх от болка, а от евентуална разруха. те на този мой и не само мой страх разчитат и производителите на Пародонтакс. Mr. Green

Рени, че то и при нас е така - работа, деца, домакинство и т.н. еднообразни неща, но все се намира по нещичко да ни разнообрази.  Hug Понякога само виртуално.  Peace

Арти, ние тук в Сф. ядем телешко от един магазин на Кирков, където месото е поо предписание. Има по принцип и една фирма за пилета, както и колбаси, име не помня, защото последните не ги обичаме. Трудно е понеже е ангажиращо набавянето. Преди писах в Магребската, че във Франция поради многото мюсюлмани запълват вече сегмента с халал храни. Peace
http://www.dobraduma.com/show_gDetails.asp?ID=253

Ванилия, много ароматен ник.  Peace За ОАЕ чакаме включване от Водна Лилия, аз мога да дам частичен отговор на твоите въпроси без да претендирам за изчерпателност.
За Сирия става въпрос:
Харесват ми хората - не са злобни и намусени (все още Praynig), храната, музиката, че и дрехите дори. както се вижда може да има прексрасна ислямска мода.
Жените се обличат различно според района, положението религиозността. От такива като тука до напълно забулени.
Не са изолорани от обществен и политически живот стига да искат. Не казвам за частния случай, а по принцип. Hug
Виж целия пост
# 251
айа  Hug дано да ви върнат колелото  Praynig Praynig Praynig
Тук днес наистина заваля  Wear Umbrella и задуха студен вятър cold  ,но пък преди това Сам отиде у приятелката си,взе и дребното ,защото и други щели да си водят опашки  Mr. Green ,но после се зарече ,че това ще и е за последен път  smile3515 .
По късно и до мола ходихме,нали е петък,а на пикник не можахме да отидем .

 arty позволено е ,ако просто няма друго.Когато сме в БГ ядем пилешко и телешко от магазините.

Ванилия75 не съм в ОАЕ ,но мисял ,че там не навсякъде абаята е задължителна. newsm12.Иначе тук в Сирия ,нищо задължително няма-облеклото варира от късо ,до абая и никаб според разбиранията на носещата го.

Цитат
Харесвате ли "вашата" арабска страна?Защо?
-всичко това е писано по много пъти,върни се в старите теми ,ще ги намериш на първа стр.на темата,Айа дори е написала и нещо като съдържание на всяка тема.

Цитат
Жените изолирани ли са?
въпросът ти е много общ,погледни в предните теми.
Дай по-конкретни въпроси ,ще ти отговорим  bowuu

амалче изолирани са  smile3521 ,влез при някоя гинеколожка и ще видиш само жени  smile3521 ,един мъж за цвят няма  newsm47 поправих се обърках ника

рени браво на мъжа ти  newsm10

Значи спокойно мога да отида в Иран,щом в Сирия не мога да си докарам приличен тен,все ми се чудят що съм толкова бяла  Laughing
Снощи ми дойде музата ,та пренаредих кухнята.Тя ми е голяма и там ми е ИТВ ,та имам 2 дивана ,който са един с/у друг с маса по-средата,та снощи ,ги сложих под ъгъл  и сега както и да се седне може да се гледа тв,защото иначе народа не ми оставяше място.
Виж целия пост
# 252


Аз нямам против децата ми да се омъжат за най-черния или с най-дръпнатите очи,но тайно си мечтая да е българин-мюсюлманин  Simple Smile



 Laughingвикаш арабските свекърви ни идват прекалено любвеобилни, хеле па кюрдските  Mr. Green


Деси, вие с мъжа ти какъв зет предпочитате,големи са ви момите  Wink

Аз със сигурност не бих искала щерките ми да имат кюрдски свекърви, нито пък арабски. На мнението на Лили съм- най-добре българин-мюсюлманин  Wink


Айя, пийте по една студена вода за колелото Sad

Арабския котак Абас прекалява, комшиите се оплакали на мама, че им изравял току=що насадения лук от градините!!!

айде , лека засега
Виж целия пост
# 253

 Laughingвикаш арабските свекърви ни идват прекалено любвеобилни, хеле па кюрдските  Mr. Green

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Деси, вие с мъжа ти какъв зет предпочитате,големи са ви момите  Wink



шило малки са още  bowuu.Но имам основни 2 изисквания -да имат волски нерви  Mr. Green и да не приличат на Тамер Хосни  Mr. Green Виж ,ако може сватята да е бг или рускиня няма да откажа ,за цвета на зетя -няма значение  Sunglasses .
Виж целия пост
# 254
някой би ли ми обяснил какъв точно е кяра от съпруг българин-мюсюлманин ???

да не се окаже, че съм сбъркала с избора си???

много се развихрихте в тази посока, поне се доизяснете докрай, ако се наложи да тичам да се разведа докато съм все още млада и красива  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия