Юли 2006 - 94

  • 31 494
  • 749
# 120
Ехоооо, приветки. Hug

Разгледах аз снимките и се навърнах назад в албумите.....какви мишки сме си имали, а сега какви големи хитрушани са станали.
http://julskibebeta.snimka.bg/baby/nashite-bebeta.44147.970221
Ето я моята Ема на няколко дни, и следващите 3-4 снимки....Толкова мъничка, сладка и беззащитна. Heart Eyes

Крис, много хубави момчета си имаш. А ти наистина грееш, голям сладур си. Hug

Ивка, хайде кични се и ти в албумите да те видим каква си ни слънчева. Heart Eyes

Дидито, не се колебай толкова за градината на Влади. Децата са над тези неща, като обстановка и т.н. За тях са важни вниманието и приятелите. Peace На Ема сегашното училище не ми е близо, не че е далече де, но 15 мин. ходене пеша. Не ми е много удобно, при положение, че има уч-ще точно на 5мин. от нас. Обадиха ми се да ми кажат, че вече има места в близкото училище, но решихме да не я местим. Това е голям стрес за децата. Ема тъкмо свикна с тамошната обстановка, деца, учителки и сега наново да я стресирам, не ми се иска.

Ети, сънувахте тази нощ! Simple Smile Една слабичка, хубава, усмихната.....по бели дрешки в някакво кафе. Laughing

Ели, да кажеш кога да те гледаме!

Рени, и моя мъж не ме искаше...Аз му викам, давай-той НЕ! Нямал работа при бебето. Joy Мъжка му работа. То вярно, че не е лесно да се бориш с мечка стръвница каквато бях, ама все пак за каузата можеше да помогне. Joy Егоисти са теее, егоисти, оставят ни да се мъчим с товара, а не помогнат да тръгне по-бързо раждането. Crossing Arms

Исиии, да ти е жив и здрав Иван! Да е мил и внимателен съпруг и баща!  bouquet Hug

Ние вчера бяхме на детски РД! По френски образец ли що ли, ама пълна пародия ви казвам!!!  имаше само и единствено желирани бонбони!!!! И беше направила един кекс, върху който боднарти 4 свещички/под формата на зайче го беше направила, вкусен, ама трудоемко ми се видя и няма да го правя Mr. Green/. Туй то. Mr. Green
Малеее, цял ферман написах. Спирам и отивам да оправям Ема, че е будна вече.
Виж целия пост
# 121
Леле, Ронка, върна ме почти 4г. назад. Малки, малки, ама как си приличат, познах и Емето /особено на 3-та снимка и на тази с оранжевата шапчица е същата/ и Юл, Алекс, Галко, Вяра, Зоя, Гери и всички нататък.  Laughing
Рени, тук ли си? Whistling
Иска, да ти е жив и здрав мъжа ти, много да се обичате и подкрепяте! Hug  bouquet

Нашето свеки пък утре има Р.Д. и по този повод и измислих едно стихче и Дани научи 1 куплет. Утре ще й поднесе цвете и ще й го каже/дано/. Дано не изпорти работата до утре.
И понеже стихчето започва с:"Мила бабо, тъй добра", той се обърква и казва:"Мила бабо, где така...тичам щурчо' та ще замазваме работата ако се издаде.
Виж целия пост
# 122
Благодаря ви момичета на мен април ми е доста натоварен месец, сестра ми на 1.04.,леля ми на 8.04, Марти на 11.04, Иван на 15.04, Кръсника на децата на 21.04. ,мъжът на братовчедката на Иван на 30.04. и цяло приятелско семейство са април
Разгледах аз снимките и се навърнах назад в албумите.....какви мишки сме си имали, а сега какви големи хитрушани са станали.
http://julskibebeta.snimka.bg/baby/nashite-bebeta.44147.970221
Ето я моята Ема на няколко дни, и следващите 3-4 снимки....Толкова мъничка, сладка и беззащитна. Heart Eyes
Крис, много хубави момчета си имаш. А ти наистина грееш, голям сладур си. Hug
Ивка, хайде кични се и ти в албумите да те видим каква си ни слънчева. Heart Eyes
вярно големи хитрушчета .Сега разгледах снимките на Лети във фейсбука и като видях колко много е пораснал сладура от последния път като се видяхме си взимам забележката и в най-скоро време трябва да си направим среща независимо къде. А Лети ,ако пак пише ,че е дъртичка не и вярвайте ,прилича на ученичка  Hug Ивка вярно май само теб не сме те виждали виж мен хората ме познават само по снимките  Wink.Крис голям сладур си и децата също. Hug
Ели стискам палци  Praynig
на мен пак не ми остава време за снимките да ги разгледам и компютъра трябва да се преинсталира и много трудно отварям приложенията.

лек и слънчев ден  bouquet
Виж целия пост
# 123
A такаааа.
Лети има профил у Фейса и не ме иска като приятел. Crossing Arms Айде разсърдих се! Crossing Arms Naughty
Виж целия пост
# 124
A такаааа.
Лети има профил у Фейса и не ме иска като приятел. Crossing Arms Айде разсърдих се! Crossing Arms Naughty
леле издадох я Rolling Eyes не се сърди  Praynig Hug
Виж целия пост
# 125
A такаааа.
Лети има профил у Фейса и не ме иска като приятел. Crossing Arms Айде разсърдих се! Crossing Arms Naughty
леле издадох я Rolling Eyes не се сърди  Praynig Hug
Ти пък. Какво си я издала, то остава и да се крие?! Thinking Wink
Не се сърдя, пошегувах се. Simple Smile Пратих й покана, ако не ме приеме, значи не ме Ще! Joy
Виж целия пост
# 126
A такаааа.
Лети има профил у Фейса и не ме иска като приятел. Crossing Arms Айде разсърдих се! Crossing Arms Naughty
леле издадох я Rolling Eyes не се сърди  Praynig Hug
Ти пък. Какво си я издала, то остава и да се крие?! Thinking Wink
Не се сърдя, пошегувах се. Simple Smile Пратих й покана, ако не ме приеме, значи не ме Ще! Joy
е ти пък Диди с Алекс бебето ще скрият от таткото пък Лети няма да скрием  Wink Joy
Виж целия пост
# 127
Благодаря ви момичета за милите думи за мен и моите момчета.

Иска,да ти е жив и здрав мъжът и все така да се обичате и разбирате.

Аз сутринта като заведох Люси на градина отидох в една приятелка в квартала да пием кафе.После дойде още една приятелка и като се замотахме в сладки приказки,прибрах се преди малко.Сега отивам да готвя и да простирам набързо,че то ще стане време да взимам Люси,а никакви не съм ги свършила днес.
Хайде,до после.
Виж целия пост
# 128
Ах,конспираторки такива... Hug
Иска,да ти е жив и здрав Иван и многоооооооооо да те слуша и по-често насам.../както ти писах на още едно място Heart Eyes/.
Ронище такова,как можа дори да ти мине през ум,че те избягвам NaughtyНали знаеш какъв компютърен гений съм Mr. Green и сигурно съм натиснала нещо за отказ,та така..Сега обещавам да кача малко снимки от странството,че срамота вече ooooh!
Ели,какво да ти кажа..Държавата си взема ,каквото иска и когато иска,но лихви и т.н. от този род от нея не чакай
Eто тук...http://www.facebook.com/editphoto.php?aid=2041137&success=5&failure=0#!/album.php?aid=2041137&id=1083123035&upload=1
Виж целия пост
# 129
Ах,конспираторки такива... Hug
smile3534
успях да разгледам снимкте ура.Всички са много сладички .Нани големи сладурковци си имаш,ти и усмихната и сериозна все си си хубава. Hug
А Цвети каква красива косичка има моя Валери само по къдрокоси си пада. Ега као ходихме до Червен бряг и бяхме излезнали на кафе върте в което имаше детски кът и си плащаш според часовете колко ще стоят.Та Валери си намери една къдрокоса мадама и когато и свърши времето той си тръгна с нея независимо ,че можеше да поиграе още ,но той реши ,че няма какво да прави вътре без нея  Wink,а на Марти не му стигна времето .
Рони снимката на Ема с шапчицата е супер http://julskibebeta.snimka.bg/baby/nashite-bebeta.44147.1058277. Има много уникални физиономии на бонбоните.Видях и снимките на две ямблски мамита .И двете вече си имат второ детенце.Венка се засичаме има си пак момченце.
днес форума го обърнах на чат стига за днес. Wink
Виж целия пост
# 130
Ей, ще се изям от яд  Twisted Evil Пак на патерица Sad
Иска Да е жив и здрав Ванката, все така да те обича и да е всеотдаен баща и съпруг. И най-вече много късмет в живота!


Ети, сънувахте тази нощ! Simple Smile Една слабичка, хубава, усмихната.....по бели дрешки в някакво кафе. Laughing
Хе, хе хубав съм, но ще вземеш да познаеш. Flutter Аз напоследък се обличам в бяло, но кафето с теб ли го пихме? Е, хайде идвай се, да се запознаем на живо Wink Много ще се радвам ако стане Hug
Виж целия пост
# 131
Привет мривет  Hug
Нищо не можах да направя вчера с албума, цъкам качи, не качва  Sad
Сега се опитвам, да направя собствено албумче и оттам, да ви покажа нещо.

Вчера Цеци беше на преглед при един много добър лекар, да проверим, дали е излекувам от плевмонията. Та излекуван е напълно  Praynig, но тати е с плевмония  Tired
Днес и аз отивам, да си направя един ренген, щото аз кашлям по лошо и от тати, та сигурно и аз съм така. Та така, тя много заразна тази болест бе, ужас  Tired
Виж целия пост
# 132
Eee,Ивка дано не е пневмония  Tired

Ох,зарибихте ме и мен с тези снимки,ама много сладки малки бебенца бе.Да ги изядеш направо  Heart Eyes Иска ми се вече и аз да мачкам пак бебче..ама се закучи работата.
Гали вече му се изчака чакането,все това пита.Снощи излизахме на РД с баща му и му казахме че отиваме до болницата.Като се върнахме ме гледа,гледа въпросително и накрая попита:Мамо,докторът не извади ли бебето? Казах му че трябва още малко да порасне и тогава  Mr. Green Ух,всеки ден вече пита горкият,само да не ме накара да го връщам като дойде.. Joy
Виж целия пост
# 133
Ренгена показа, че нямам пневмония (а аз и викам пЛевмония), ужас, засрамих се  Embarassed
Е, Ренка и ние, като Галко, чакаме ли чакаме, да порастне това бебе  Hug
Виж целия пост
# 134
Ивка добре че нямаш пНевмония,то човек се шашка като на някой близък му се случи и си мисли и за него си,аз например не мога да спя от 2 дни на един съсед са му отрязали крака(диабетик е) и само го сънувам Rolling Eyes Sad

Сега  бяхме на шопиг в новия ни мол  Shocked ужасно много хора и цените ниски, а съвсем до нас заградиха поляната и ще имам на една крачка Лидъл скоро,само пари да има  Shocked Взехме си джони със флашка, ние до сега  Shocked не сме имали такова чудо флашка сега ще пробвам с едно филмче на дивидито Mr. Green

рени хайде стига го стискай това бебе,изкачи 7-8 етажа и да почва да се ражда, иди обиколи един мол,качи стълбите после и си готова,то на мъже да не разчиташ значииии Mr. Green

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия