Майчинство - преводи, дати...

  • 64 562
  • 442
# 165
Да разбирам ли, че днес няма да има преводи? Някой беше казал, че не, но ако има някоя майка, която да е получила днес, моля да сподели!

Получих ги вчера следобяд, моя приятелка- също.
Виж целия пост
# 166
браво на вас,другите ще чакаме вторника !
Виж целия пост
# 167
Да се похваля....Подадена е вече декларацията(и през ПИК се видя вече), сега остава чакането за да стана богата......

Благодаря ви, момичета!!!!!
Виж целия пост
# 168
И аз да се"похваля"-жалбата ми е внесена в НАП с вх.ном. Twisted Evil Към днешна дата все още няма внесена Декларация 1.Нямам майчинство за април и май,но така или иначе работодателя ще си понесе последствията. Whistling
Виж целия пост
# 169
момичета,хубаво е че действате,а не само да се оплаквате,че нямате преводи
Виж целия пост
# 170
Получих си детските, сега се нареждам тук с вас да чакам майчински:)
Виж целия пост
# 171
браво на вас,другите ще чакаме вторника !

Дано да е във вторника, защото в сайта на НОИ не ми е отбелязано.
Виж целия пост
# 172
Тази сутрин вече бяха отразили, че утре ще имам превод.
Виж целия пост
# 173
Тази сутрин вече бяха отразили, че утре ще имам превод.
PeaceИ на мен Party
Виж целия пост
# 174
Аз май съм изтеглила късата клечка.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 175
Тази сутрин вече бяха отразили, че утре ще имам превод.
PeaceИ на мен Party

А кога получихте за април?
На мен за април ми преведоха на 1-ви юни.Значи ли това, че ще ми изплащат с един месец назад?
Виж целия пост
# 176
Тази сутрин вече бяха отразили, че утре ще имам превод.
PeaceИ на мен Party

А кога получихте за април?
На мен за април ми преведоха на 1-ви юни.Значи ли това, че ще ми изплащат с един месец назад?
Винаги са били точни с превода,за първи път ми се случи да закъснеят.Добре,че им се обадих в НОИ иначе щях да чакам.
Виж целия пост
# 177
Тази сутрин вече бяха отразили, че утре ще имам превод.
PeaceИ на мен Party

А кога получихте за април?
На мен за април ми преведоха на 1-ви юни.Значи ли това, че ще ми изплащат с един месец назад?
Утрешния превод ще са парите ми за април.
Виж целия пост
# 178
И моя ако ме огрее Praynig.За протокола колегите ми чакат вече аванс. newsm78
Виж целия пост
# 179
Аз миналата седмица взех за май, за април преводът ми беше на 20 май.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия