Майчинство - преводи, дати...

  • 64 562
  • 442
# 210
Майчета ,вярно ли е,че за четвърто дете шестте месеца от втората година са неплатен отпуск?
Виж целия пост
# 211
Майчета ,вярно ли е,че за четвърто дете шестте месеца от втората година са неплатен отпуск?

Да, вярно е.....Платени са 1г. и 6 м. Причина за това са братята и сестрите роми, ромки и ромчета, а и вие къде сте тръгнали да раждате 4-то? То и еднократната помощ е по-малка - само 200лв., като напр. за първо е цели 250лв.

Станах милионерка, ама ще пазя милионите за морето - да взема и на цвят да се докарам ромка, не само на бройка деца.....

Ей, вярвам имате чувство за хумор......
Виж целия пост
# 212
Аз и дечицата трябва да боядисам!Раждам ги едни бели,руси половината синеоки,сякаш не са от мен! Ако мислех за бг законодателството може би нямаше да родя ни едно...Добре че много не му мисля!Няма по сладко нещо от децата  !!!
                                                                                                                               
Виж целия пост
# 213
gigamiga провери  ПИК кода, дали наистина са внесени данните за м.май. Ако счетоводителката наистина ги е внесла на 03.06. би трябвало най-късно на 05.06. да може да ги видиш и ти. Ако е така предполагам, че ще имаш превод около 18-20 юни.
Виж целия пост
# 214
zdraveite mami kak ste v tozi slun4ev den,(zvinqvam se che ne pi6a na BG no ne6to zapecna ot 2 dni,kakto i da e..)..........imam 1 vupros4e poneje na 08.06 mi prevedoha pari4kite za april vuzmojno li e v kraq na meseca da polu4a za mai,ili 6te 4akam 4ak uli mesec ooooh!?Priqten den ot men
Виж целия пост
# 215
zdraveite mami kak ste v tozi slun4ev den,(zvinqvam se che ne pi6a na BG no ne6to zapecna ot 2 dni,kakto i da e..)..........imam 1 vupros4e poneje na 08.06 mi prevedoha pari4kite za april vuzmojno li e v kraq na meseca da polu4a za mai,ili 6te 4akam 4ak uli mesec ooooh!?Priqten den ot men
Възможно е
Виж целия пост
# 216
момичета какво стана зарадваха ли ви от НОИ мен още не са вчера даже писах им писмо защо не са ми привели паричките стана 2 седмици .Ни отговор ни нищо Crossing Arms
Виж целия пост
# 217
момичета какво стана зарадваха ли ви от НОИ мен още не са вчера даже писах им писмо защо не са ми привели паричките стана 2 седмици .Ни отговор ни нищо Crossing Arms

кога са ти изтекли 410 те дни
след 410 те дни,не се получава до 5 число на месеца-вече си зависима от работадателят
Виж целия пост
# 218
Изплатеното майчинство в коя графа в сайта на НОИ се вижда?В социални осигуровки ли?
Виж целия пост
# 219
От менюто в ляво отиваш на "Справки" и от там на "Справка за изплатени парични обезщетения и помощи от ДОО чрез НОИ по ЕГН "
Виж целия пост
# 220
От менюто в ляво отиваш на "Справки" и от там на "Справка за изплатени парични обезщетения и помощи от ДОО чрез НОИ по ЕГН "
Мерси   bouquet Питам ,защото когато съм имала изплатени болнични на справки-социално осигуряване пише,например 5-ти месец и после на два реда - на едниния в графа работни дни има написано 22,а за сума 00.00лв а на втори ред в грага работни дни-празно,а за пари-написано,това са от НОИ
Виж целия пост
# 221
Излязоха утрешните плащания в Справки. Аз съм от щастливците, дано всички скоро да си получите майчинствата  Peace
Виж целия пост
# 222
Излязоха утрешните плащания в Справки. Аз съм от щастливците, дано всички скоро да си получите майчинствата  Peace

И моите са излезли за утре, и моите Party.......Тотю вече е и на двете ни приятел........Ха, наздраве, Тарти!!!!!
Виж целия пост
# 223
Излязоха утрешните плащания в Справки. Аз съм от щастливците, дано всички скоро да си получите майчинствата  Peace

И моите са излезли за утре, и моите Party.......Тотю вече е и на двете ни приятел........Ха, наздраве, Тарти!!!!!

Мхм, ще почерпиш на Петия другата седмица  Mr. Green
Виж целия пост
# 224
Излязоха утрешните плащания в Справки. Аз съм от щастливците, дано всички скоро да си получите майчинствата  Peace

И моите са излезли за утре, и моите Party.......Тотю вече е и на двете ни приятел........Ха, наздраве, Тарти!!!!!
Маме, за изплатеното ти майчинство Тотьо няма заслуга, така че недей да му благодариш на него. За него трябва да благодариш на шефката на НОИ. 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия