Майчинство - преводи, дати...

  • 64 562
  • 442
# 240
Аз още нямам за м.Юли изплатено майчинство.
Виж целия пост
# 241
Аз още нямам за м.Юли изплатено майчинство.
Не си единственaтa Peace
Виж целия пост
# 242
и аз нямам
явно работодателите закъсняват с информацията
Виж целия пост
# 243
Аз още нямам за м.Юли изплатено майчинство.
Може би не е подадена декларация обр.1 за м. Юли... После нещата ще се регулират.
Виж целия пост
# 244
сега видях,че съм включена във ведомостта за утре
може и вие да получите утре
Виж целия пост
# 245
сега видях,че съм включена във ведомостта за утре
може и вие да получите утре
Сутринтa проверих и.......нищо.Едвa ли съм вклю4енa току що.Ти когa зa полседно гледa?
При мен винaги е имaло проблеми,но се нaдявЖх,4е кaто зa последно нямa дa се изложaт.Явно,4е се изложихa пaк.
Рaботодaтелят ми не хaе."Не знaм дaли сa пуснaти документите,може и дa не сa" и товa беше.Дa му имaм и обяснение и отговор.Зaслужaвa дa си искaм от него нa ръкa пaрите #Cussing out
Виж целия пост
# 246
Здравейте на всички във форума. Въпроса ми е някой има ли изплатени майчински за месец юли
Виж целия пост
# 247
Здравейте на всички във форума. Въпроса ми е някой има ли изплатени майчински за месец юли

да,има

твоя превод зависи от работодателят ти
ако ти се бави майчинството,се бавят данните за теб от работодателят
Виж целия пост
# 248
Здравейте на всички във форума. Въпроса ми е някой има ли изплатени майчински за месец юли

На мен днес ми изплатиха майчинството за юли.
Става въпрос за 240-те лв, които се получават през втората година.
Виж целия пост
# 249
Здравейте,
искам да попитм за 2-та година майчинство  виждат ли се данните в сайта на НОИ, защото аз от 16.08 започнах 2-та година, но все още нямам публикувано нищо  newsm78
Виж целия пост
# 250
Здравейте,
искам да попитм за 2-та година майчинство  виждат ли се данните в сайта на НОИ, защото аз от 16.08 започнах 2-та година, но все още нямам публикувано нищо  newsm78

Да, виждат се, но ще ги видиш следващият месец по това време.
Виж целия пост
# 251
Здравеѝте!
Имам въпрос: От месец август минах на минималната работна заплата, току-що видях в саѝта на НОИ, че са изплатили парите за последните 6 раб. дни от м. юли. Детето ми навърши 1 год. на 25 юли, а терминът ми беше на 23 юли. Въпросът ми е кога ще ми бъдат преведени тези 240 лв. за м. август? Работя в държавно учреждение, ако има значение това.
Виж целия пост
# 252
. Въпросът ми е кога ще ми бъдат преведени тези 240 лв. за м. август? Работя в държавно учреждение, ако има значение това.

около 15 септември
Виж целия пост
# 253
Елфита, благодарш за отговора! Hug
Виж целия пост
# 254
Привет.Синът ми навърши годинка и когато подадох документите при счетоводителя за втората година той ми каза,че сега ще ми сменят датата на изплащане на майчинството.До сега взимах в началото на месеца - на 2-3.Днес проверих и имам преведена част от сумата.Въпросът ми е другата част в края на месеца ли да я чакам и имате ли представа около кои дати става това?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия