Майчинство - преводи, дати...

  • 64 561
  • 442
# 300
знаете ли кога ще превеждат за февруари през март?
НОИ прави преводи 2 пъти седмично, зависи кога ти представят документите.
Моите данните за януари са занесени в НОИ на 09.02. парите ми бяха в сметката на 17.02.
Виж целия пост
# 301
знаете ли кога ще превеждат за февруари през март?
Колко е голямо детето? Ако не е навършило 1 година чакай го началото на март, ако е навършило - накрая на март.
Между другото някой да има "нареждане" за майчинство за Януари. Осигуровките ми са внесени във вторник, а още няма нищо на сайта на НОИ.
И още нещо - дохода за детските надбавки от НОИ ли трябва да си взема или сама да си го смятам по данните в сайта им newsm78
Виж целия пост
# 302
Аз си получих майчинството за януари преди 3 дни, но се замислих от къде трябва да представим служебна бележка за детските при положение, че сме в отпуск за отглеждане на дете до 2г.? Не съм сигурна, но мисля, че трябва да си вземем справката от СП.
Виж целия пост
# 303
Не съм сигурна, но мисля, че трябва да си вземем справката от СП.
СП?
Днес ще пиша до НОИ, за да питам. По-късно ще се включа с инфо за бележка за детските.
Виж целия пост
# 304

И още нещо - дохода за детските надбавки от НОИ ли трябва да си взема или сама да си го смятам по данните в сайта им newsm78

имаш си работодател и той ти издава служ бел за доход
преводите от нои гледаш от сайта или искаш разпечатка от социалните


Аз си получих майчинството за януари преди 3 дни, но се замислих от къде трябва да представим служебна бележка за детските при положение, че сме в отпуск за отглеждане на дете до 2г.? Не съм сигурна, но мисля, че трябва да си вземем справката от СП.

разбира се че от работодателя искаш служ бел за доход
не от НОИ
от СП ще ти дадат справка за обезщетенията,да
но без бележката за доход-детски през крив макарон
Виж целия пост
# 305
S G, става дума за третия болничен за след раждане, който ми издаде педиатъра.
 
И още нещо искам да питам: пак в този болничен диагнозата ми беше: спонтанно раждане след нормално протекла бременност, а аз бях с цезарово сечение. Може ли от НОИ да го върнат заради това разминаване?
незнам дали задавам въпроса на правилното място.
Виж целия пост
# 306
S G, става дума за третия болничен за след раждане, който ми издаде педиатъра.
 
И още нещо искам да питам: пак в този болничен диагнозата ми беше: спонтанно раждане след нормално протекла бременност, а аз бях с цезарово сечение. Може ли от НОИ да го върнат заради това разминаване?
незнам дали задавам въпроса на правилното място.
Няма да ти върнат болничния не се притеснявай.
Иначе превод ще получиш около 10-тина дена след като го представят в НОИ, след това до изтичане на 410-те дена ще има преводи най-късно до 5-то число на месеца
Виж целия пост
# 307
Elfita, работодателя каква служ. бел. ще ми издаде, при положение, че не съм на работа и не съм била през последните 12 месеца? Но както и да е. Ще попитам в СП от къде да им представя бележка за моя доход.
Виж целия пост
# 308
Elfita, работодателя каква служ. бел. ще ми издаде, при положение, че не съм на работа и не съм била през последните 12 месеца? Но както и да е. Ще попитам в СП от къде да им представя бележка за моя доход.

Ще издаде служебна бележка с нулев доход.
Виж целия пост
# 309
Към днешна дата не ми е преведено майчинството за февруари.
Както и на много други майки от Плевен.
За пореден месец.
Виж целия пост
# 310
Elfita, работодателя каква служ. бел. ще ми издаде, при положение, че не съм на работа и не съм била през последните 12 месеца? Но както и да е. Ще попитам в СП от къде да им представя бележка за моя доход.
Бележката която ще издаде работодателя, ще е с нулев доход.
Виж целия пост
# 311
Към днешна дата не ми е преведено майчинството за февруари.
Както и на много други майки от Плевен.
За пореден месец.


А работодателя подал ли е данни за мес. Февруари?
Виж целия пост
# 312
Здравейте! И аз още нямам превод за месец февруари на майчинството. Звъннах в НОИ от там първо ми казаха, че работодателя сигурно не ми е платил осигуровките, но като направиха справка, се оказа, че всичко е платено. Днес щели да правят ведомости и ще си получа парите в четвъртък. До сега не са ми превеждани толкова късно.
Виж целия пост
# 313
Аз също нямам майчинство за февруари още, всички документи са ми изрядни. Моя близка в НОИ ми каза, че имали ОТНОВО някакъв срив в системата, затова се забавят парите  Tired Миналия месец ми ги преведоха още на 8- ми, въпреки че вече получавам 240 лв.
Виж целия пост
# 314
моето февруарско си го получиш както всеки друг месец между 15 то и 20 число
този път на 17 ти

щом всичко с док ви е наред,чакате
може да сте включени във ведомостта за четвъртък
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия