Майчинство - преводи, дати...

  • 64 561
  • 442
# 345
майчета които не сте взели майчинстовото моля пишете ако ви ги преведат днес и аз като вас чакам.този месец много ги забавиха благодаря предварително
Виж целия пост
# 346
 има ли майчинство за отглеждане на дете до 1 годинка от НОИ
Виж целия пост
# 347
има ли майчинство за отглеждане на дете до 1 годинка от НОИ

за месец май ли питаш
Виж целия пост
# 348
да
Виж целия пост
# 349
до 5 то число го пускат като преводите са вторник и четвъртък
т.е утре би трябвало да го имаш
Виж целия пост
# 350
ms
Виж целия пост
# 351
Хайде да се похваля този път няма да се ядосвам  Peace
Майчинството ми за април утре ще си го получа  Peace Money Най- накрая в началото на месеца  Joy
Виж целия пост
# 352
Здравейте,искам да попитам някой знае ли кога се превежда /около коя дата на месеца/майчинството за отглеждане на дете до 2 год.До 1 год. ми го превеждаха до 5-то число,но сега гледам в сайта на НОИ проверявам не са изписали?
Виж целия пост
# 353
Не чакай вече да е първите 1-2 дати. Обикновено втората седмица от месеца ми го превеждат на мен. Зависи и кога внася работодателя осигуровки, нашите се внасят не по- късно от 3 число, затова около 10-12- ти си ги получавам.
Виж целия пост
# 354
Здравейте,искам да попитам някой знае ли кога се превежда /около коя дата на месеца/майчинството за отглеждане на дете до 2 год.До 1 год. ми го превеждаха до 5-то число,но сега гледам в сайта на НОИ проверявам не са изписали?
До 15 раб. дни след подаване на декларация обр. 1 от работодателя.
Виж целия пост
# 355
здравейте майчета значи имам пик за нои и сега като проверих излиза че са ми превели парите на 05.07.2011 та въпроса ми е в вторник ли ще ги пуснат към банката или са преведени вече това става въпрос за майчинство за дете до 1 годинка
Виж целия пост
# 356
здравейте майчета значи имам пик за нои и сега като проверих излиза че са ми превели парите на 05.07.2011 та въпроса ми е в вторник ли ще ги пуснат към банката или са преведени вече това става въпрос за майчинство за дете до 1 годинка
На 05.07.трябва да са в сметката.
Виж целия пост
# 357
здравейте майчета значи имам пик за нои и сега като проверих излиза че са ми превели парите на 05.07.2011 та въпроса ми е в вторник ли ще ги пуснат към банката или са преведени вече това става въпрос за майчинство за дете до 1 годинка

ще ти ги преведат на 5 ти
как да са преведени като датата на ведомостта е 5 то число,което предстои ????

ако имаш кредит,който погасяваш от тази сметка ще ги видиш на 6 ти.ако не на 5 ти следобеда
Виж целия пост
# 358
Не чакай вече да е първите 1-2 дати. Обикновено втората седмица от месеца ми го превеждат на мен. Зависи и кога внася работодателя осигуровки, нашите се внасят не по- късно от 3 число, затова около 10-12- ти си ги получавам.

И при мен е така и досега нито един месец не съм имала забавяне, но този ще ми е първият в който ще получавам общетенение за отглеждане на дете до 2г. и още няма дата на ведомост, да не говорим за превод. Сутринта слушах Дянков......и така съм се изнервила, че просто няма на къде...ние с тези 240лв. за кое по напред САМО за отглеждането на детенце ще стигнат  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire всички маймуни в парламента
Виж целия пост
# 359
И при мен е така и досега нито един месец не съм имала забавяне, но този ще ми е първият в който ще получавам общетенение за отглеждане на дете до 2г. и още няма дата на ведомост, да не говорим за превод. Сутринта слушах Дянков......и така съм се изнервила, че просто няма на къде...ние с тези 240лв. за кое по напред САМО за отглеждането на детенце ще стигнат  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire всички маймуни в парламента

и с какво ти е виновен Дянков???
парите втората година се получават едва след като работодателят ти подаде данни и осигуровски за теб
нормално 240 те лв се получават около 15-20 то число.ако закъсняват,рабоотадтелят ти е виновен
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия