Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво е мнението на хората за Първа частна математическа гимназия в София?
Какви са таксите за Първа частна математическа гимназия в София?
Как е организирана транспортната система за учениците на Първа частна математическа гимназия в София?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво е мнението на хората за Първа частна математическа гимназия в София?
Мнението за Първа частна математическа гимназия в София (ПЧМГ) обикновено е положително. Родителите оценяват висококвалифицираните преподаватели, добре организираната учебна програма, дисциплината и надеждния транспорт. Те също така хвалят отличното обучение по английски език и иновативния модулен подход към преподаването. Освен това родителите получават редовна обратна връзка за академичния напредък и поведението на децата си. ПЧМГ редовно организира математически състезания и олимпиади, за да предизвика учениците си.
-
Какви са таксите за Първа частна математическа гимназия в София?
-
Как е организирана транспортната система за учениците на Първа частна математическа гимназия в София?
-
Какви са изискванията за прием след 5-ти и 6-ти клас в Първа частна математическа гимназия в София?
-
Какви са мненията за учителите в Първа частна математическа гимназия в София?
Имам два дни до крайния срок за поръчване на униформите за 1 клас. Моля, да ми споделите опит от така изброените неща всичко ли трябва да поръчам и кое според вас наистина ще ми е необходимо:
. Каквото прецениш, това взимаш.
Но пък срокът за първокласниците е до събота......Ние все още не сме ползвали нищо от униформата, така че нямам лични впечатления за качеството
/макар че дрехите не са евтини, а качеството на блузите с дълъг ръкав наистина е доста ниско/. Имаме достатъчно бели, сиви и тъмносини дрешки, които макар и без емблема мисля да използвам. 
