Моля за мнения за ПЧМГ

  • 256 685
  • 1 246
# 675
Една седмокласничка и трима шестокласници. За Хонг Конг е същото разпределение по класове, само че едното дете ще бъде заменено с друго, но пак от 6 клас
Виж целия пост
# 676
Бих желала детето ми догодина да учи в ПЧМГ.Ние сме в първите резерви и най-вероятно влизаме.
Има ли родители записали вече децата си след първо класиране?

Ние ще се запишем в понеделник.
Пуснах запитване в темата за прием в СМГ, колко от приетите там деца ще освободят места в ПЧМГ и до сега три майки са ми отговорили положително. Незнам коя резерва сте, но дано детенце да има късмет ... и да сме съученици наесен  Wink
Виж целия пост
# 677
В началото на първите резерви сме, но освен дъщеря ми има още 5 деца с резултат като нейния.
"Ха, дано да сме вътре"Wink)и да няма....."Ама надали"Wink))
Виж целия пост
# 678
Според мен ще влезе - не се притеснявай  newsm10
Виж целия пост
# 679
А мислили ли сте за начина на придвижване на детето до училище?
Виж целия пост
# 680
Да-ще пътува с трамвай N5.Ние сме горе-долу близо до ПЧМГ.А и детето вече от половин година пътува само с градския транспорт.
Дики, моля те да споделиш малко подробности за изпита по английски в ПЧМГ след като мине.
Виж целия пост
# 681
Здравейте,
Детето е утре на изпит по английски. Има ли някой който може да сподели от миналите години как се провежда изпита.Тест ли е или има и слушане и четене.
Благодаря предварително
Виж целия пост
# 682
Да-ще пътува с трамвай N5.Ние сме горе-долу близо до ПЧМГ.А и детето вече от половин година пътува само с градския транспорт.
Дики, моля те да споделиш малко подробности за изпита по английски в ПЧМГ след като мине.
Здравейте,
Честито и на вас - след днешното второ класиране би трябвало детенце да е влязло в ПЧМГ  Peace
Ние днес минахме изпита по английски. Синът ми каза, че не го е затруднил изобщо. Били са 40 въпроса с отговори и писане на есе. Насочили са ги за 40 минути да отговорят на въпросите и 20 минути да пишат есето. Есето е трябвало да бъде нещо като представяне на самото дете, семейството му, хоби и т.н. Ограничението е било до 100 думи.
Виж целия пост
# 683

Ние днес минахме изпита по английски.

Наистина ли има изпит по английски за кандидатстване в училището или е само за определяне на ниво?
Определено това е едно от училищата, към които сме се насочили и дъщеря ми ще кандидатства следващата година. Но ако наистина се държи изпит по английски, това означава, че почти няма шансове, тъй като в училище учи немски и едва тази година ще започнат изучаването на английски, като втори западен език.
Виж целия пост
# 684
Наистина ли има изпит по английски за кандидатстване в училището или е само за определяне на ниво?

Не се притеснявай, кандидатства се само с математика.
Препитването по английски е само за да се види нивото на детето, защото ги разпределят в групи. И се прави, след като детето е прието.
Виж целия пост
# 685

Не се притеснявай, кандидатства се само с математика.
Препитването по английски е само за да се види нивото на детето, защото ги разпределят в групи. И се прави, след като детето е прието.


Благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 686
Жасмин е права. Може би неправилно го нарекох изпит.
Идеята е да се определи нивото на децата, така че в един клас да бъдат деца с горе-долу едно и също ниво на знания по английски.
Виж целия пост
# 687
Дики, да наистина сме вътре.Даже вече се и записахме;-)
Благодаря, че споделихте с нас как е преминало препитването по английски.От това което разбрах, дъщеря ми също не би трябвало да има затруднения с него.
Утре мисля да прескоча до фирмата, от която трябва да закупим униформите.Вие поръчахте ли си ги вече?
Виж целия пост
# 688
Знаете ли дали за пети клас учебниците и учебните помагала се плащат? Или са включени в годишната такса?
пп. за униформи ще ходим другата седмица...
Виж целия пост
# 689
Аз за униформите ще изчакам до есента. Моя син доста израства през лятото и ще изчакам с покупката на дрехи Simple Smile.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия