Великобритания-тема 30 Пролетно-Лятна

  • 44 020
  • 751
# 435
Аз пак имам един въпрос. Искам да продам няколко бебешки неща (люлка, кошница за кола, корито със стойка, количка и тн. ) Пробвах в гъмтри, но само питаха. В ибея не знам как да се оправя с доставката, а за друго не се сещам. Дайте идеи, ако някой има, как да се отърва, хем да не стоят така, хем и да си покрия част разхода по прахосмукачката Laughing

Лек ден ви желая, тук вали, но поне ще ми полее цветята (и доматите Laughing)

[/quote]


Препоръчвам ebay, аз имам доста голям опит и в продажбите и в поръчките от там.  Crazy Можеш да изпратиш нещата с Royal Mail, Parcelforce, някой друг куриер или да избереш опция pick up only. При пускане на обявата има линк към сайта на royal mail и можеш сама да си сметнеш колко ще струва доставката като си включваш парите и за опаковка и дори за петрол до пощата.  Money А и ако ги пуснеш с опция за наддаване може да вземеш доста добра сумичка.  Peace Ако решиш да ги пускаш там и имаш нужда от помощ съм на разположение.  Peace
Виж целия пост
# 436
Благодаря ви момичета Hug

Успях да пусна три от нещата в ибей. Сега остава да чакам, дано..., че няма за какво да стоят. Като знам люлката, каква работа ми вършеше, ми се иска да я ползва друго бебе, а не да седи в гаража. Обявите ги пуснах с взимане на място, предполагам че ако някой много я иска, ще се свърже с мен и ще се разберем за доставката (както аз направих с една количка от Лондон). Още веднъж много благодаря за идеите, надявам се да успея, ако ли не, ще пробвам другите варианти.

Лека нощ от мен и прекрасен утрешен ден Hug
Виж целия пост
# 437
Здравейте момичета   bouquet,

без да занимавам целия ви подфорум,искам да помоля за евентуално съдействие само някой от вас,който живее в Лондон. Ще помоля да ми пише на лични.
Виж целия пост
# 438
Ивинявайте, че така нахълтвам в темата ви, но тук ми се стръва най-подходящо да моля за помощ... Една приятелка иска да изпрати дъщеря си в Англия да усъвършенства английския си / следва английска филология/, ще сме ви благодарни да ни дадете съвети как да й намерим семейство. Благодаря предварително
Извинявай, но ми стана интересно какво ще прави в това семейство?
Виж целия пост
# 439
Пак аз Mr. Green с въпросче

Обадих на   EUROPEAN HEALTH INSURANCE CARD  да платят  за операцията ,но сега трябва да пратя документите ми на адрес някой да има идея от къде да намеря адреса,тази не ми го даде ..каза ,че го има в нета.. newsm78ама не го намирам

Виж целия пост
# 440
Overseas Healthcare Team (Newcastle)
Room TC001
Tyneview Park
Whitley Road
Newcastle upon Tyne
NE98 1BA

Tel: 0191 218 1999 (Monday to Friday 8am-5pm)

Обади се жсе пак и потвърди адреса защото частта  RoomТС001 не е правилната,а сега нямам време да търся повече. Останалата част е ок.

Виж целия пост
# 441
Благодаря ви момичета Hug

Успях да пусна три от нещата в ибей. Сега остава да чакам, дано..., че няма за какво да стоят. Като знам люлката, каква работа ми вършеше, ми се иска да я ползва друго бебе, а не да седи в гаража. Обявите ги пуснах с взимане на място, предполагам че ако някой много я иска, ще се свърже с мен и ще се разберем за доставката (както аз направих с една количка от Лондон). Още веднъж много благодаря за идеите, надявам се да успея, ако ли не, ще пробвам другите варианти.

Лека нощ от мен и прекрасен утрешен ден Hug

Пусни ми линк да разгледам... Peace Благодаря! Hug
Виж целия пост
# 442
Здраейте момичета, от скоро сме в Англия със съпругът ми, както съдя по времето, избрали сме най-неподходящия район, Sick някакви съвети, има ли някой който да живее в Манчестър или района.
Лека нощ от мен, че утре ставам рано. Wink
Виж целия пост
# 443
Здраейте момичета, от скоро сме в Англия със съпругът ми, както съдя по времето, избрали сме най-неподходящия район, Sick някакви съвети, има ли някой който да живее в Манчестър или района.
Лека нощ от мен, че утре ставам рано. Wink

Що? В кои раион си?
Виж целия пост
# 444
Мери, на теб що ти трябва пълномощно?
Не знам, искат ми го  Laughing ooooh! Crazy

Да попитам, могат ли на интервю за работа да питат дали си пушач  Thinking Не че съм пушач, даже напротив, ама се впечатлих. Не попитаха директно, а как бих приела това, че фирмата има политика на работното място да не се пуши  newsm78

На питащите за курсове по английски с настаняване при семейства, за съжаление не мога да отговоря. Училището на сина организира такива на разменни начала с друго училище във Франция, но за частни фирми не съм чувала  Crossing Arms Има обаче бординг училища, които организират подобни курсове за чужденци през лятната ваканция. Настаняват ги в техните си сгради. Ето едно такова училище в Бристол, Clifton College

Шу, давай на битака да продаваме, аз съм събрала една купчина излишни неща, но все не мога да се организирам  Rolling Eyes

cotton4e, какво му е на времето?! Климатът е благоприятен за тревата  Laughing Кося я на две седмици  Crazy Но зле влияе на розите, хем топло, хем влажно и хващат едни гъбични заболявания, скъсвам се да ги почиствам и пръскам с препарати  Joy Сега с Шу пробваме домати Идеал как ще вървят на тукашния климат  Mr. Green
Виж целия пост
# 445

Да попитам, могат ли на интервю за работа да питат дали си пушач  Thinking Не че съм пушач, даже напротив, ама се впечатлих. Не попитаха директно, а как бих приела това, че фирмата има политика на работното място да не се пуши  newsm78


Нашата Община има същата политика.
Този въпрос се задава на всички, кандидатсващи за работа;
това е всъщност последният, неизменен въпрос от интервюто.
Идеята е не дали пушиш или не, а дали е проблем да не пушиш на работа.

Почти всичките ми колеги пушат.
И всички си излизат за по фас на вън през час...
Виж целия пост
# 446
Ave, нали съм писала  в кой район сме - Манчестър - южен, но такива ветрове духат....много гадно време, като чета в нета че в България е 28 градуса и направо ми се плаче, ама май ще трябва да свиквам Crazy
Виж целия пост
# 447
Здравейте.
Престрашавам се и аз да се разпиша тук.
Мъжът ми е по вашите земи от година и половина. Живот и здраве, след месец и ние с детето (4 г.) би трябвало да пристигнем.
В главата ми е малка лудница. Много информация събрах (на теория), но като се замисля - нищо не ми е ясно. Притесненията ми са свързани основно с детето. Надявам се, че бързо ще се ориентирам. Живяла съм и преди извън България, но с дребното ще е друго  Crazy
Пропуснах да кажа, че ще бъдем в Честър. До колкото съм ви чела, май не съм видяла някой да е писал, че е там.
Виж целия пост
# 448

Да попитам, могат ли на интервю за работа да питат дали си пушач  Thinking Не че съм пушач, даже напротив, ама се впечатлих. Не попитаха директно, а как бих приела това, че фирмата има политика на работното място да не се пуши  newsm78

Това е малко disingenuous, защото на никое работно място не може да се пуши.
Ей тука има малко разсъждение дали е дискриминация (не е) http://www.personneltoday.com/articles/2004/10/26/26236/barring- … you-in-court.html
(Написани от моя добра дружка даже.)
Виж целия пост
# 449
Не са ме питали на интервюто за работа дали пуша, защото в договора ми е заковано недвусмислено, че пушене в помещенията на компанията не се допуска или както там беше формулирано. Друг е въпроса, че работатта ми е такава, че понякога нямам време до едното място да отида, камо ли да пуша.
Merry и Шу, изклюкайте ми моля за вашия битак, че ние битак си нямаме, апък от дете не съм била на истински битак- със стари вещи, разни скрити съкровища...  Flutter  Като нищо ще ударя един тигел по М4.
На новопристигащите пожелавам само спокойствие и да знаете че всичко си идва на мястото, особено пък децата страшно бързо се вписват в средата си и свикват с всичко. Ние големите сме си проблема, че се шашкаме повече отколкото има нужда, но това си е естествения ход на процеса...  Hug
Времето ли? Че какво му е на времето? Отсега ми е тревожно как ще я караме в БГ в августувските над 40 градусови жеги....  newsm78 Като знам как става нормално за излизане едва след 8 вечерта и времето тук направо ми е симпатично!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия