Детски песнички, приказки, анимации, филми, игри!

  • 1 117 893
  • 2 407
# 1 380
Търся и аз една песничка.
Пее се нещо такова:
"Живял някога крокодил
...от реката Нил.
Зъбките мие си с четка,
устата търка със салфетка.
... свири на саксофон...."
Нещо такова. Много хубава ми се стори, когато я изпя синът ми...
Виж целия пост
# 1 381
Здравейте.

Знам, че е коментирано многократно, но преди време изтеглих 2 отделни серии на Бебе Айнщайн. Сега искам да сваля още няколко, но ги намирам само накуп (от Замунда например) или са много големи като размер. Ако някой на първо четене се сети за линк към ОТДЕЛНИТЕ серии на филмчето, ще съм мнооого благодарна. Hug
Виж целия пост
# 1 382
http://deca.djpacolya.com/   Ето тук я има песента "Крокодил"
Виж целия пост
# 1 383
tina_elena, редактирам постинга си - оправих се! Благодаря!!!  bouquet
Виж целия пост
# 1 384
ако не става пиши ми на ел.поща
Виж целия пост
# 1 385
Търся и аз една песничка.
Пее се нещо такова:
"Живял някога крокодил
...от реката Нил.
Зъбките мие си с четка,
устата търка със салфетка.
... свири на саксофон...."
Нещо такова. Много хубава ми се стори, когато я изпя синът ми...

Имам я, ако не можеш да я изтеглиш от някъде, пиши на лични.
Виж целия пост
# 1 386
ако не става пиши ми на ел.поща


Не, не - стана...

sea woman, изтеглих си я...  bouquet
Виж целия пост
# 1 387

Ето тук има доста серийки на Томас. Не е нужна регистрация.
http://www.mininova.org/search/?search=%22thomas+the+tank+engine%22


Вече гледаме Томас и много му се радваме  Simple Smile. Благодаря!
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 1 388
Момичета, не помня дали някой е давал линк за "Фърнгъли - последната екваториална гора" - имаме ги на видеокасета и 1, и 2 и малката само иска да ги пуска, а съм включила видеото и предпочитам на дискове.
Виж целия пост
# 1 389
Дали излезе някъде Бамби 2 с BG audio, намирам го само със субтитри. А някой срещал ли е серийките за динозавърчетата Хокус и Лотус?
Виж целия пост
# 1 390
"Живял някога крокодил
...от реката Нил.
Зъбките мие си с четка,
устата търка със салфетка.
... свири на саксофон...."


свири на тромпет


Далече някъде на юг
на мили хиляди от тук
живее речен крокодил
оргомен, но ужасно мил.

Припев Той зъбите си мие с четка,
устата бърше със салфетка
редовно свири на тромпет
и може да брои до 5.

Едва ли има крокодил
от него по-добър и мил,
но жителите в тези храсти
не искат да му кажат "Здрасти!"

Припев:

И плаче този крокодил
безкрайно тъжен и унил.
Не си виновен братко мил,
че пръкнал си се крокодил.

http://store2.data.bg/itil/MUSIC/Vrabchetata/
Виж целия пост
# 1 391
Момичета, не помня дали някой е давал линк за "Фърнгъли - последната екваториална гора" - имаме ги на видеокасета и 1, и 2 и малката само иска да ги пуска, а съм включила видеото и предпочитам на дискове.

В Замунда го има.
Виж целия пост
# 1 392

Ето тук има доста серийки на Томас. Не е нужна регистрация.
http://www.mininova.org/search/?search=%22thomas+the+tank+engine%22


Вече гледаме Томас и много му се радваме  Simple Smile. Благодаря!
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Радвам се, че съм била полезна Grinning. В този сайт съм намирала доста филмчета, за които не ни е проблем че са на английски.

Здравейте.

Знам, че е коментирано многократно, но преди време изтеглих 2 отделни серии на Бебе Айнщайн. Сега искам да сваля още няколко, но ги намирам само накуп (от Замунда например) или са много големи като размер. Ако някой на първо четене се сети за линк към ОТДЕЛНИТЕ серии на филмчето, ще съм мнооого благодарна. Hug

Разгледай тук:
http://www.mininova.org/search/?search=%22baby+einstein%22
Виж целия пост
# 1 393
Момичета, не помня дали някой е давал линк за "Фърнгъли - последната екваториална гора" - имаме ги на видеокасета и 1, и 2 и малката само иска да ги пуска, а съм включила видеото и предпочитам на дискове.

В Замунда го има.
Явно съм го пропуснала, а вчера уж гледах, благодаря, отивам да го търся пак   bouquet
Виж целия пост
# 1 394
Не мога да го намеря, преписвам заглавието от касетата : " Ferngully: the last rainforest " , но не съм много на ти с английския, много ви моля, ако има някаква грешка да ми я кажете, че не намирам нищо  Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия