Бременност; Бременни - Бързи въпроси и отговори - 7

  • 61 387
  • 751
# 420
amidala13, разбирам желанието, нетърпението и всичко, но наистина няма смисъл да ходиш толкова скоро пак на преглед. Ако има да става нещо лошо, то ще стане и лекарите не могат нищо да направят. Изписани са ти лекарства, пий ги, почивай, и чакай. Мога да ти кажа, не че е успокоение за теб, но почти всяка жена има такова зацапване в началото. Най-често не води до нищо лошо, просто го има. Минава. Ето, лекарят ти е направил каквото трябва за момента. Следвай съветите му, друго не е нужно. Избави се от негативните мисли, отърси се от напрежението, развличай се с нещо. Нямаш друг избор, освен да чакаш. Дай боже, всичко да е наред, но 9 месеца са си сериозен период и ще се изчакаш. Важно е накрая всичко да свърши с бебе Peace.
Виж целия пост
# 421
polin_a , права си, но ми е първа бременност и няма как да съм спокойна...ще се опитам да си мисля за хубави неща и да си почивам както казваш, май това е най-добрият съвет за момента Hug
Дано февруари и аз гушкам мойто бебе newsm30
Виж целия пост
# 422
polin_a , права си, но ми е първа бременност и няма как да съм спокойна...ще се опитам да си мисля за хубави неща и да си почивам както казваш, май това е най-добрият съвет за момента Hug
Дано февруари и аз гушкам мойто бебе newsm30

И втора бременност да е, все тая. Стреса и напрежението е все едно. Обаче си измисли някакво развлечение. Аз например изчетох една камара криминалета Crazy.
Дано да гушкаш бебе февруари  bouquet!
Виж целия пост
# 423
amidala13, polin_a е права, че към момента не може нищо да се направи повече по въпроса и каквото има да става, ще става. бебето или ще се захване и развие или не, но това е божа работа и няма смисъл да се шашкаш. знам че на думи е лесно, а иначе - не, но аз бях в такава ситуация (даже 2 пъти) и установих, че най-доброто което можеш да направиш е да запазиш спокойствие. пий си лекарствата и според мен не ходи през ден на прегледи, а изчакай малко, хем да може да се види плодния сак, за което стискам палци  Peace

иначе за толкова ранно прокървяване, погледни тази статия
http://semeistvo.rozali.com/doktor-desi/p2871.html

за по-нататък, то си се знае де, но все пак, пази се, не вдигай тежко, не стой много права (особено в градски транспорт) и пак спокойствие
желая ти успешна и лека бременност  Hug
Виж целия пост
# 424
Мерси за куража момичета Hug
За сега си лежа, взех си тази седмица болнични, в петък съм на 4D/мислех си, че е много рано, но леля ми, която е акушер-гинеколог каза, че той е много чуствителен и с него ще видим най-добре какво се случва.../, така че в петтк ще ви кажа какво се случва за момента...
Поздрави и лек ден на всички!

П П.bella girl м в тази статия на д-р Мазнейкова, пише че такова "зацапване" или "прокървяване" имало при 1/3 от бременните жени!!Което наистина ме окуражи, в смисъл, явно е до някъде нормално и не е чак за паника.Благодаря ти!
Виж целия пост
# 425
Здравейте!Скоро разбрах ,че съм бременна като си направих тест, това ми е втора бременност. Simple SmileМомичета можете ли да ми кажете кога най-рано може да се види плода на ехограф?
Виж целия пост
# 426
Здравейте!Скоро разбрах ,че съм бременна като си направих тест, това ми е втора бременност. Simple SmileМомичета можете ли да ми кажете кога най-рано може да се види плода на ехограф?

В 6 г.с. има видим плоден сак  Peace
Виж целия пост
# 427
Tyra благодаря за бързия отговор! Hug
Виж целия пост
# 428
Може и по-рано да се види. На 10-я ден от закъснението при мен, на допотопен (според доктора) ехограф сакче се видя.
Виж целия пост
# 429
При мен сакчето се видя в 5 г.с., но тогава докторката не поиска да прогнозира какво ще се случи с бременността. В смисъл, че не виждаше плода в сака.
Виж целия пост
# 430
даа в 5-6 седмица може да се види сака, но не и дали има вътре нещо

amidala13 дано да се види нещичко на 4д-то, успех и да пишеш после!!  Hug
Виж целия пост
# 431
Да, аз отидох с 10 дневно закъснение за да се види дали сакчето е на правилното място, в ЖК се записах в 10 г.с.
Виж целия пост
# 432
Да, аз отидох с 10 дневно закъснение за да се види дали сакчето е на правилното място, в ЖК се записах в 10 г.с.
И аз така, видяха плоден сак, за ЖК се записах в 11 г.с.
Виж целия пост
# 433
Гърлото от едната страна ме наболява гърлото, може би защото пия студени напитки, но доста ми облекчават гаденето.
Препоръчайте ми някой бабин лек  Hug
Виж целия пост
# 434
За всяко неразположение по време на бременността се консултирайте с наблюдаващия Ви гинеколог. Особено пък в ранна бременност. Не всичко на вид безобидно е такова и по време на бременност. Трябва първо да се види на какво се дължат болките в гърлото.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия