Бременност; Бременни - Бързи въпроси и отговори - 7

  • 61 372
  • 751
# 405
Моля ви, кажете гърдите докога или през цялата бременност болят? Имам чувството, че ще паднат, ужасно болезнени и тежки, не мога да търпя дрехи, като се обръщам в леглото пак болят. В 6 - 7 г.с. съм. Имам специален сутиен за бременни, но е супер запарва, иначе е удобен. Моите сутиени са ми малки вече.
Виж целия пост
# 406
Имах болки и напрежение само в начална бременност. Към края на 2рия месец мисля, че всичко беше нормално.
Виж целия пост
# 407
Моля ви, кажете гърдите докога или през цялата бременност болят? Имам чувството, че ще паднат, ужасно болезнени и тежки, не мога да търпя дрехи, като се обръщам в леглото пак болят. В 6 - 7 г.с. съм. Имам специален сутиен за бременни, но е супер запарва, иначе е удобен. Моите сутиени са ми малки вече.
И при мен беше така в първите 2-3 месеца,но това беше нищо в сравнение след раждането и тогава продължи докато спрях да кърмя
Виж целия пост
# 408
  И моите гърди бяха много болезнени в началото. До колкото си спомням беше така до към 3-я месец.
Виж целия пост
# 409
Здравеите  Wink сас моя приятел правихме сех и тои сварши в мен и ми закасня с 10 дена но на 11 ми прокарвя но беше по различен от нормалния нешто като светло розаво моля пишете от какво може да е заштото сам се паникиюсала много Мерси предварително
Виж целия пост
# 410
Здравеите  Wink сас моя приятел правихме сех и тои сварши в мен и ми закасня с 10 дена но на 11 ми прокарвя но беше по различен от нормалния нешто като светло розаво моля пишете от какво може да е заштото сам се паникиюсала много Мерси предварително

А тест правили си?
Така или иначе най-добре е да отидеш на гинеколог. Той ще те посъветва най-добре.
И се опитай да го даваш по-спокойно, защото всичко може да се дължи на стреса и паниката, дето са те обзели......
Виж целия пост
# 411
ами не несам но днес щте си направя мерси все пак
Виж целия пост
# 412
моите гърди ме боляха през цялата бременост почти....боляха е силно казано,де....по - скоро нещо като напрежение чувствах, пробождания и т.н., които се засилваха предимно през нощта, а и имаше период /близо месец/, когато ужасно много ме сърбяха ареолите и зърната...
Калифорния, нищо обезпокоително не е това, но все пак си е дискомфорт....за сутиените - нормално е да ти умаляват, носи нещо по-разтегливо, памучно и удобно...Не робувай на модата.
Виж целия пост
# 413
Записвам се за темата  защото на 29-ти видях моята втора чертичка...малко бледичка, но все пак я имаше PraynigНаправих си вечерта още един тест на Шуърчек и втората чертичка вече беше по-тъмничка, в сравнение с предлия тест, но пак по-светла от контролната...Както и да е...Но в неделя/30-ти/ се случи така, че когато отидох вечерта до тоалетната забелязах на салфетката някакво кафеникаво зацапване, все едно че ми идва цикъла...изплаших се доста,реших, че все пак ми идва и двата теста са били фалшиви/ newsm78
Звъннах на моя позмната акушерка и тя каза да си взема днес отпуска, да си къпя калциум фосфо с, едни розови таблетки, и да си ги пия днес три пъти по една и да си лежа на пълно спокойствие...аз все пак отидох и до бърза помощ късно вечерта, гледаха ме на ехограф, но нищо не видяха, лекаря каза, че вярва на тестовете, изписа ми нош па, дуфастон, витаин к и магнерот и също каза пълна почивка...искаше да ме оставя в болница, но аз отказах...

Сутринта пак си направих тест с първата урина/защото преди това го правих следобед/и пак има втора чертичка, но вече е по-бледа от съботната, а той вчера каза, че като я правя сутрин ще е вече тъмна newsm78 Вече незнам какво се случва...Пия си лекарствата, сутринта пак имах зацапване розово вече на тоалетната хартия...мисля утре пак да отида на лекар да видим, въпреки че той каза лед 5 дни, но не мога да чакам...

Някой имал ли е подобни оплаквания през първите седмици от бременността си??
Виж целия пост
# 414
amidala13, съветвам те да изчакаш няколко дни, почивайки си и вземайки предписаните ти лекарства. Не пришпорвай нещата  Peace Успех!
Виж целия пост
# 415
amidala13,знам,че е изтъркано,но защо не пуснеш и един кръвен тест?
Виж целия пост
# 416
Най-добре ще е така-утре ще кажа да ми направят кръвен тест...той не се прави в домашни условия нали или бъркам?Аз при всички положения утре съм на лекар, дано всичко се оправи...иначе сега говорих с една приятелка, която е в 7мия месец и нейната гинеколожка и била казала, че при някои жени може да има прокървяване първите три месеца, по времето когато трябва да ти идва, за по един два дни...
Виж целия пост
# 417
Най-добре ще е така-утре ще кажа да ми направят кръвен тест...той не се прави в домашни условия нали или бъркам?
Не, не се прави в домашни условия.
Възможно е и това, което е обяснила гинеколожката на приятелката ви.
Успех.
Виж целия пост
# 418
amidala13,  нямала съм подобни оплаквания, но искрено се надявам всичко да е наред и ще стискам палци!  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
Виж целия пост
# 419
Мерси за окуражителните думи  Hug
Дано всичко е наред Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия