явно много сигурност и спокойствие им даваме на животинките, че не се съмняват в нас 
явно много сигурност и спокойствие им даваме на животинките, че не се съмняват в нас 
Сещаш ли се ...?!?! :0) Очаквал е ти да поискаш да видиш със собствените си очи раклата му.... А другия вариант е да те е свалял - признавам,че в това отношение са много галантни - едни такива ти говорят все едно е истина..., а те просто са ти сваляли звезди
Приятно е, но недей скача в облаците, моля те
Той знае,че аз не съм от жените, които лесно се поддават и е решил да ми хвърли "емоционално фризби". Дано само не ми загуби интереса като ме постигне,това ще е мн тежко за мен
Ще съм най-голямата щастливка на света!


или поне моето
Та това ми е питанката, как издържате ината им и каква ви е стратегията? 
и после нищо-все едно никога не сме говорили по темата! Не знам дали това е присъщо - вие сблъсквали ли сте се с подобен случай?
или поне моето
Та това ми е питанката, как издържате ината им и каква ви е стратегията?
и твърдо съм решила , че този път няма бързо да ми мине
Препоръчани теми