СТРАСТИ - градините в СОФИЯ - кампания 2010/2011

  • 39 469
  • 723
# 210
bubulechkata Ако става въпрос за деца, на които това е все първо желание, по-добре (по-висок шанс) е при 4 места - 5 деца.
Какви проценти ти дава системата?
Виж целия пост
# 211
Успех на всички!
Имам близнаци,в първото одз където съм ги регистрила пише така"120% вероятност в граничната група"Среден.Не са ли 100%,какво значи?
Втората която съм избрала е ЦДГ там имам висок коифицент,но ми е далече дали да я премахна ли, тя ще попречи ли с нещо за класирането в първата?
Виж целия пост
# 212
Успех на всички!
Имам близнаци,в първото одз където съм ги регистрила пише така"120% вероятност в граничната група"Среден.Не са ли 100%,какво значи?
Втората която съм избрала е ЦДГ там имам висок коифицент,но ми е далече дали да я премахна ли, тя ще попречи ли с нещо за класирането в първата?
Не, няма да пречи, тъй като е следващо желание. Като ви класират в нея, ще отпаднат кандидатурите под нея - 3-то, 4-то ... Първо желание ще остане. Peace
А иначе 120% най-вероятно означава, че ще ви приемат и в първата, но системата не го изписва вярно. Wink
Виж целия пост
# 213
Моми4ета според вас как е по-добре да кандидатствам в градина,е която има 4 места,а децата са 5 или в друга,в която местата са 14,а децата 18  Praynig

Ако приемем, че е първо желание на всички деца в двете градини, имате по-висок шанс в градината с 4 места - 80%. В градината с 14 места шансът би трябвало да ви е 78%.
Виж целия пост
# 214
Благодаря
Аз им писах но нямамотговор,озадачават ме 120%?
Виж целия пост
# 215
Благодаря за бързите отговори ,моми4ета  Hug Сега не ми дава процент,а само висок шанс,ние сме с 9,2 то4ки, т.е. ние се борим 4 4овека за 3 места,за6тото първия е с 10+ и той си влиза автомати4но.
Виж целия пост
# 216
Благодаря за бързите отговори ,моми4ета  Hug Сега не ми дава процент,а само висок шанс,ние сме с 9,2 то4ки.
Това значи, че към сегашния момент сте вътре, тоест, ти виждаш 5 деца за 4 места, но дефакто сте 4 или по-малко кандидати за тези места. Peace
Виж целия пост
# 217
Благодаря за бързите отговори ,моми4ета  Hug Сега не ми дава процент,а само висок шанс,ние сме с 9,2 то4ки.
Това значи, че към сегашния момент сте вътре, тоест, ти виждаш 5 деца за 4 места, но дефакто сте 4 или по-малко кандидати за тези места. Peace
Как така,не6то не те рабрах. Да уто4ня - има 4 места,има 1 дете с 10 то4ки и за сега 4 деца с по 9,2 то4ки(вклю4ително и ние).Ама до 18 часа колко време имаааа Sad
Виж целия пост
# 218
Благодаря за бързите отговори ,моми4ета  Hug Сега не ми дава процент,а само висок шанс,ние сме с 9,2 то4ки.
Това значи, че към сегашния момент сте вътре, тоест, ти виждаш 5 деца за 4 места, но дефакто сте 4 или по-малко кандидати за тези места. Peace
Как така,не6то не те рабрах. Да уто4ня - има 4 места,има 1 дете с 10 то4ки и за сега 4 деца с по 9,2 то4ки(вклю4ително и ние).Ама до 18 часа колко време имаааа Sad
Означава, че някое/някои от децата с 9,2 точки или това с 10т, е в списъка не по първо, а по второ желание, тоест ще го приемат в друга градина и ще освободи място в тази. Peace
Виж целия пост
# 219
Дано е така  Praynig
Виж целия пост
# 220
Благодаря за бързите отговори ,моми4ета  Hug Сега не ми дава процент,а само висок шанс,ние сме с 9,2 то4ки.
Това значи, че към сегашния момент сте вътре, тоест, ти виждаш 5 деца за 4 места, но дефакто сте 4 или по-малко кандидати за тези места. Peace
Как така,не6то не те рабрах. Да уто4ня - има 4 места,има 1 дете с 10 то4ки и за сега 4 деца с по 9,2 то4ки(вклю4ително и ние).Ама до 18 часа колко време имаааа Sad

Щом системата ти изчислява ВИСОК шанс, значи е сигурно че към момента сте вътре. Явно на някое от дечицата не му е първо желание.
Виж целия пост
# 221
Благодаря на вси4ки   bouquet
Виж целия пост
# 222
Момичета и аз незнам какво да направя, изобщо не ме бива с изчисляването,затова давайте съвети - боря се за две градини - в едната влизаме на сто процента засега,но тя ми е по-далеко. В другата, за 13 места се борят 16 деца с еднакъв брой точки, сред които е и  моето.Изписва ми висок шанс, но това май пак не са сигурни сто процента. Как да постъпя?
Виж целия пост
# 223
ембрион, висок шанс означава, че ще се класирате, ако няма разместване на кандидатурите до 18 часа днес.
Виж целия пост
# 224
  bouquet Хайде и днес да пожелая на всички слънчев ден и късмет!  bouquet  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия