СТРАСТИ - градините в СОФИЯ - кампания 2010/2011

  • 39 469
  • 723
# 720
По молба на АнМари съм пуснала новата тема с анкетата.

Ето я новата тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=492716.0

Ако искате да се прехвърлим там. Peace
Виж целия пост
# 721
Ей хора сънувах най-откаченият сън. Такова нещо до сега не бях сънувала. И уж нямаше да мога да стана... не, че не ми се спи де.

Дано поне е бил хубав съня  Mr. Green
Не. По-скоро катастрофи в личен, глобален мащаб, истинска катастрофа.

Преди време бях казвала на мама, че ако можеха да се записват сънища и съм режисьор, ще съм най-добрият режисьор на психо екшъни.
Виж целия пост
# 722
Списъци, списъци, номера и разочарование. Това сънувам цяла нощ.
Да я пускат тази система, поне да знам че със сигурност ще търся детегледачка.

Между другото това със случайните генерирани числа мен ме дразни. ОК, нека е така, но да ги публикуват моментално, както тиража на тотото се тегли на живо. Защото аз знам какво е база данни, и как администраторите могат да променят числата директно в таблиците.

Вчера при класирането, веднага след генериране на числата, имаше ли изходен файл за момичетата  които са били на ГК?
Виж целия пост
# 723
Хай,де на новата тема тогава - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=492716.0
И късмет на всички   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия