СТРАСТИ - градините в СОФИЯ - кампания 2010/2011

  • 39 469
  • 723
# 435
hellborn, мерси.
Аз днес бях в общината тъкмо по този повод, но се оказа, че няма от къде да купя нужните заявления. Така че утре сутрин с целия набор документи съм там Simple Smile /намирането на бланка за адресна регистрация се оказа сложна работа, пък да не говорим за работното време на тези служби 8:30 -17:00/
Виж целия пост
# 436
hellborn, eeeeeeeee.... да им имам отговора на тез  ooooh!
Значи пак до директорките опира  Crossing Arms
Виж целия пост
# 437
Въпреки, че в случая вината е изцяло моя. Смятам, че наистина е тъпо да не вържат системите, така че автоматично да се прави проверка.
Виж целия пост
# 438
И аз смятам че системите трябва да са свързани, за да е прозрачно всичко, но това е положението. Всичко зависи от директорите.
Виж целия пост
# 439
Виждам, че вече са заключили системата. По моите изчисления трябва да се класираме  Praynig, макар и не в кварталните градини, а в една градина на една спирка от работа. Но това ни устройва. Пак е 10-15-тина минути с колата от вкъщи. Сега остава само да чакаме.
Успех на всички. Ние утре имаме рожден ден и поне денят ще мине бързо и няма да мислим за класирането  Wink.

Весело изкарване утре и дано ИСОДГ ви направи много хубав подаръ за рождения ден  Wink
Виж целия пост
# 440
Успех на всички и дано "Нашите деца" влезнат всички!! УСПЕХ!!!
Виж целия пост
# 441
Промени не е имало. 1 място за гранична група Simple Smile
                Я разгледай по-внимателно списъка и се увери дали има само 1 място за граничната група.Аз какво установих като проверявах за едно познато детенце - имаше 1 място за гранична група с 8 т.Като се зарових в списъка установих,че 6 деца от социалната опашка ,които се класират на 100 % защото са с много точки фигурират и на общата опашка пак в първите 10 деца.Така местата за граничната група са най-малко 7.Нямах нерви да търся и сравнявам целите опашки и съседните ДЗ.Това на първи поглед.
                 Успех на всички. Peace
Виж целия пост
# 442
Виждам, че вече са заключили системата. По моите изчисления трябва да се класираме  Praynig, макар и не в кварталните градини, а в една градина на една спирка от работа. Но това ни устройва. Пак е 10-15-тина минути с колата от вкъщи. Сега остава само да чакаме.
Успех на всички. Ние утре имаме рожден ден и поне денят ще мине бързо и няма да мислим за класирането  Wink.
И ние сме така. С колата за около 10-15 мин., ама не пресичаме задръстени кръстовища. Положителното нещо да се живее в краен квартал, в случая  Grinning.
Да ти е жив и здрав рожденика и му пожелавам утре по случай РД да има късмет и да го приемат   bouquet
Виж целия пост
# 443
Искам да попитам, че това не го разбрах.
 Ако не се запълнят деца от социалните критериии на първото класиране, на същото класиране ще сложат деца от общата опашка, или това ще стане на второто класиране?
Виж целия пост
# 444
Искам да попитам, че това не го разбрах.
 Ако не се запълнят деца от социалните критериии на първото класиране, на същото класиране ще сложат деца от общата опашка, или това ще стане на второто класиране?

Всичко ще се направи на първия кръг.
Виж целия пост
# 445
Искам да попитам, че това не го разбрах.
 Ако не се запълнят деца от социалните критериии на първото класиране, на същото класиране ще сложат деца от общата опашка, или това ще стане на второто класиране?

Всичко ще се направи на първия кръг.

Благодаря, ти за отговора!
Виж целия пост
# 446
успех ... беше ми приятно ... и да се похвалите Grinning !!!

Защо така...Някак прощално? Нима ще се откажеш да търсиш отговорност от общината? Кой ще настоява сега за прозрачност? Peace
Виж целия пост
# 447
Успех на всички форумски деца и от мен!
Лекичко съм по-спокойна от миналата година, но това е само привидно... Laughing
Виж целия пост
# 448
Благодаря ви за пожеланията  Hug.
Виж целия пост
# 449
Сега вече в спокойната част на днешния изтощаващ ден просто да дам един линк
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=486571.105
Да пожелая късмет на всичките ни дечица!

При нас в една от градините от снощи до днес се появиха точно 4 нови деца ( говоря за социалната опашка в челото деца с точки 10+)....
Какво да се каже, всеки има правото да решава за себе си, но когато едва ли не от самото начало си знаел, че детето ти е вътре с 2-та крака - защо не го афишира навреме, за да могат другите родители да си пренаредят поне малко желанията и по възможност да имат и те шанс.....
Но .... здраве да е....
Аз още вчера си размених първите 2 градини, тъй като във втората шанса ни е доста по-голям, ако съдя от списъка на чакащите би трябвало да влезем, но ... докато не излезе черно на бяло нищо не е сигурно.
Четох и част от нелепите отговори от г-жа Минчева .... но все пак нека мине класирането пък пак ще си говорим.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия