Чухте ли по БиТиВи-то новината "ОКТОМВРИйки атакуват планината"?

  • 33 723
  • 736
# 180
Бе сега се сетих, че като се раждаше племенницата ми, която е на година и 2-3 месеца вече, Ивайло много държеше да бъде кръстена Питър Пан. Знаеше, че е момиче. И като му казах, че се казва Мая, той се беше взел явно много на сериозно и се размрънка "неееееееее, аз исках да е Питър Паааааааааан"
Виж целия пост
# 181
Бе сега се сетих, че като се раждаше племенницата ми, която е на година и 2-3 месеца вече, Ивайло много държеше да бъде кръстена Питър Пан. Знаеше, че е момиче. И като му казах, че се казва Мая, той се беше взел явно много на сериозно и се размрънка "неееееееее, аз исках да е Питър Паааааааааан"
ахахахахахаха, ша падна вече с тез ваш'те чавета
Виж целия пост
# 182
Хахахха Мишленце, ще падна, тая Рали е опасна бе! Как тъй ще й хрумне да се представи за майката, пък и оназ отсреща да й се върже...
неее, не сме се разбрали, тя е вдигнала телефона на госпожата/на брат ми приятелката е госпожа на 1ви клас/, а отсреща е била майката на Славчо. Рали се е представила, че се казва Раличка/може би жената я е питала кой се обажда/ и питала тя кого търси и й е дала информация за детето, защото те преди това са ги наобиколили, да видят дали са легнали  Laughing

Аааа това за Питър Пан си го спомням аз.  Joy
Виж целия пост
# 183
Какво е любовта според децата:
http://www.youtube.com/watch?v=ivAwLMeD91U&feature=related


Mишленце,ах тази Раличка...сладкишка Heart Eyes
абе къде изчезна Надето? newsm78
Виж целия пост
# 184
Въх, мари... само се опитваш да ни разревеш на работното място!
Виж целия пост
# 185
абе къде изчезна Надето? newsm78
Надето нали писа, че тръгват на пътешествие... не помня къде им е първата спирка, но ще стигнат до Белоградчик тия дни.  Joy
Пресен-пресен бисер от вчера: прибираме се от парка и пред един вход Невена вижда куче - кокерче, ама така подсригано, че му останало само на главата и на ушите козинка. И тя сочи и вика "Мамо, мамо, виж- куче с коса!"
Миленце, абе и майка ми е учителка, но досега не е изявила желание да води Невена на зелено у-ще... За сметка на това е уредила да ходят лятото на лагер и то за супер цени - за деца до 7 години - 130 лв, за възрастни - 260. 8 нощувки. На Златни пясъци, закрит комплекс, all inclusive  Peace Чакам сега да разучи повече и ако няма да искат пари за бебето и аз ще ида като един лагерник  hahaha
Кламерче, за пореден път се убеждавам, че имаш невероятни деца!
Гея, нЕма да тръгна за Монтана, докато не пишеш във форума колко чертички има на теста в четвъртък сутринта, да знаеш!
Това от мен, спи ми се яко, бебето е супер нервно, не ще да яде, не ще да спи, кашля и точи сополи, уж са чисти гърдите, уж било от зъби... едвам гледам, сдухано ми е и прочие....
Виж целия пост
# 186
За сметка на това е уредила да ходят лятото на лагер и то за супер цени - за деца до 7 години - 130 лв, за възрастни - 260. 8 нощувки. На Златни пясъци, закрит комплекс, all inclusive  Peace Чакам сега да разучи повече и ако няма да искат пари за бебето и аз ще ида като един лагерник  hahaha
Кламерче, за пореден път се убеждавам, че имаш невероятни деца!
Гея, нЕма да тръгна за Монтана, докато не пишеш във форума колко чертички има на теста в четвъртък сутринта, да знаеш!
Добре бе, добре бе....ихххх, побъркахте ме с тоя тест.
Ще ви пиша в четвъртък сутринта, барабар със снимка на теста, докато си пиете кафето Mr. Green То...ме изядохте вече.....
 А иначе и аз искам на лагер с тебе на Златните за тия пари......
Баси мързеливото време.....така ми се спиииииии, в 4 си бия шута, взимам си детето от градина и за подарък на моя Божко за рожденния ден.
Виж целия пост
# 187
А иначе и аз искам на лагер с тебе на Златните за тия пари......

Нямаш ядове, като науча подробности ще ти пиша повече. Датата на заминаване най-вероятно е 10 юли. Следващата смяна е от 18-ти някъде.
Виж целия пост
# 188
Забравих да ви кажа един лаф от вчера... На открит урок по английски сме и родители яко в една малка стая. Децата нещо говорят и рецитират и така близо до публиката седнала една дама, наречена Ванеса, която винаги много ми напомня на Невена Мириндина. Не знам по какво точно, ама ми напомня. И тя винаги ръси някви.. да ти падне шапката. Та вчера в една от паузите на учителката за около 10-15 секунди същата тази ванеса се провиква и казва "Тате!". А той най-отзад и понеже винаги я взима майка й, тя явно се вълнува, че го вижда в детската градина. Ама в залата гробна тишина и само Ванеса вика "Тате, тате! Красив си!"
И всички ХАХАХХАХАХХАХА и си изкривихме вратовете да го видим колко е красив таткото, който па беше баш зад мен и не можах така да го видя съвсем.
Виж целия пост
# 189
Забравих да ви кажа един лаф от вчера... На открит урок по английски сме и родители яко в една малка стая. Децата нещо говорят и рецитират и така близо до публиката седнала една дама, наречена Ванеса, която винаги много ми напомня на Невена Мириндина. Не знам по какво точно, ама ми напомня. И тя винаги ръси някви.. да ти падне шапката. Та вчера в една от паузите на учителката за около 10-15 секунди същата тази ванеса се провиква и казва "Тате!". А той най-отзад и понеже винаги я взима майка й, тя явно се вълнува, че го вижда в детската градина. Ама в залата гробна тишина и само Ванеса вика "Тате, тате! Красив си!"
И всички ХАХАХХАХАХХАХА и си изкривихме вратовете да го видим колко е красив таткото, който па беше баш зад мен и не можах така да го видя съвсем.
Ша умра простооооо   с вас Laughing
 А иначе Миринде, аз съм доста навита да знаеш  Peace......
Виж целия пост
# 190
ами ние направо да си бяхме направили 10 дневна среща на Златните  Joy
Виж целия пост
# 191
Мацки, пожелавам ви прекрасни почивни дни!
Ние утре сутринта по росата тръгваме.
 Heart Eyes Hug
Светле, ти си знаеш  Praynig
И аз ще взема днес да направя един тест - не за друго, ами поне да знам дали мога да ходя в парната баня и басейна  hahaha
Виж целия пост
# 192
Добро ютро! Сервирам кафето и почвам да чакам  EFP


Аз ся изгубих вчера, но тичах по лекари, че кашлицата ми се влоши и всичко като цяло и резултата е - бронхопневмония с алергична компонента.  Confused Абе луда работа, но с торба лекарства днес се чуствам учудващо по-добре.

Хубав ден ви желая и да знаете, че имате невероятни деца. Как им раждат главичките такива неща незнам!  Hug
Виж целия пост
# 193
Ooooooo, Нинка - гледам пак си станала по първи петли Mr. GreenТо кафе, кафе, ама като гледам колко манджа си наслагала.....чакай, че  си намокрих клавиатурата

Добро утро, мили мои,
Смятам, че не правите редовно гимнастика и съм силно възмутена.
Затова сега си пуснете нещо по-динамично и завъртете дупетата, сложете двойна доза настроение и забележете как ще се усмихнете без да се усетите. Аз съм в настроение - голямо настроение, а познайте що?-теста е утре, не днес.....а такаааа, точно така - кака ви Гея имаше доста бурна любовна нощ - верно, че спах всичко 3.5 часа,ама съм бодра и свежа като марула - е като леко спихнала марула, ама все пак Mr. Green....

Нинка, това с бронхопневмонията е много лошо, бе душа. Тъпчи се с хапове и гледай да овладяваш положението. И да не се навърташ много около чаветата, ей  Naughty

Вчера взимам Пресата от градината. Госпожата почва да ми се оплаква " Днес учихме 3 - буквени думички - лос, кос, щит, сом." Казва ги на децата и после ги вдига от столчетата да кажат думичките, които са научили. Вдига го Пресиян. Мълчи и я гледа право в очите, дума не обелва. Госпожата пита"коя думичка ще ми кажеш?" Той мълчи и я гледа. Тя няколко пъти го пита, даже изрежда няколко думички, с цел да повтори някоя - не той мълчи и я гледа право в очите. Тя избеснява и казва" бе ти български разбираш ли?" - пак стои дебилно и никаква реакция, никаква емоция. Тя пита " бе вие у вас на какъв език си говорите " на китайски, на японски ли?" - Пресиян я поглежда и казва " на английски". УжасссссТТТТТТ.
 След като урока вече е приключил, и не се коментират тези думички, Пресиян става и заявява " кит" и си сяда.....тази думичка не са я учили......
Та така......с моя убавец.....
Боги ша се отчете ли с резултат преди тръгване?

Айде днес леко по-лабаво, а newsm78
Виж целия пост
# 194
ninanb много неприятно е това с бронхита  Confused Бързо да оздравяваш и пак свежа и с усмивка да ни поднасяш сутришното кафе  Heart Eyes и мерси за днешното  Hug Как са дребосъчетата?

Гея... това още веднъж доказва, че на сила хубост не става. С характер е Преската  Heart Eyes на леля сладкодумния той... шпрехъл на Инглиш  Mr. Green Това са бисери за цял живот, помни ей.  Mr. Green
Мен така на дърти години ми вадят забравени от архива детски остроумия.  Crazy

Айде днес леко по-лилаво, а newsm78
Еми хайде де... smile3521 smile3521 smile3521

Mirinda - куче с коса  Joy hahaha, много готина, много.  Heart Eyes

Боги приятна и пълна с много цветни емоции почивка  Hug После ще чакаме снимки и подробен рапорт с преживяното  Grinning

И Рали ме разби направо с телефона... оправно е детето, знае какво да каже точно на място  Grinning

А Ванеса /на ИвО съученичката/ с хубавия татко ми напомня за Вики, която докато беше на 2 припознаваше във всички мъже татко си. И един ден един колега идва да ми носи лекции до вкъщи и това малкото - тате, тате.... И до днес ме майтапи ... как е дъщеря му  Joy Blush

Много свежа и весела ни стана темата, като назъртам назад... само моите сивеещи постове, да взема да мина с парцала да позабърша, а?!  newsm78

Имам много мила новина. Моите кръстници, милите ми те, чакат бебе... така мечтано и дългоооо чакано.
И познайте какво - ами октомврийче  Heart Eyes /Живот и здраве, дано дано всичко е наред, дано  Praynig/
Сърцето ми подскочи от радост, снощи като се засякохме в магазина и видях едва забележимото коремче.  Heart Eyes Че и на сватба ни поканиха... този месец  ooooh! Нещо на което не съм ходила с години. Май последно беше на моята собствена сватба. Всичките ни приятели живеят без брак  Whistling
и сега... нова емоция. Я помагайте, какво се купува за сватба? Пари знам че дават вече хората, но нещо не ми се иска, искам нещо точно от нас, съвсем скоро си построиха и къща, която все още не е обзаведена  newsm78 и се чудя кое ли ще е подходящо и запомнящо се.  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия