
Ресторанта не става - първата вечер имаше супер много народ и поръчките ни идваха с два - три часа закъснение. ПОвече там не ядохме освен закуската която беше шведска маса и не беше нищо особено.
къде си се скрила 


Искам и аз да съм на 6 
/, две фиби за цвят с много камъни /да блести
бързо вадя една от архива,
, а и то е под
Но това е друга тема.
вече беше отпрашил, като преди това беше сервирал кафето на сънената мама/
, големия колан, средния колан



пу за мен ... 
...на непорочно зачатие ли ще разчитаме?
...кисне у фейса иначе редовно 
Ама Плами, ти сериозно ли си носиш игла и конец? Направо ме вкара в джаза... майка за образец
А аз тази сутрин се държах като всичко друго, само не и образцова майка. Станах в 5, покарах с колата до морската градина, и после потичахме и поклюкарихме с една приятелка. Прибрах се към 7:30, таман навреме да оправя малкото за градина и таткото, а Катето я оставих най-сетне да се наспи, че днес не е на училище... В името на това да му е лесно на мъжото, докато ме няма, дори разреших за закуска филия с течен шоколад! (което е за първи път, откак имам деца... представи си колко съм изпаднала в опитите си да намеря време за "и аз съм човек, за малко далеч от тълпата")
желая същото и на вас. Идват почивни дни (за някои) - нека са слънчеви и усмихнати, независимо от времето навън! 
, така че днес сигурно им е най- важият ден от живота, който ще помнят винаги. 




......


Препоръчани теми