До момичетата в Бургас-информация за гинеколог 4

  • 257 158
  • 1 618
# 990
Каквото и да е било,вече е приключило.Доколкото разбрах от поста  на момичето,има и други проблеми,които тепърва ще се лекуват.Нека да не коментираме повече,тя е и без това ни помоли.
Почти няма жена,която да не е правила аборт по едни или други причини.Явно и е било болно или още е в шок и е искала да сподели.От друга страна Дорийска се е държала мило точно в този момент и е "спечелила"пациентката си.
Гледай си здравето,мила,не се притеснявай повече.
Виж целия пост
# 991
Естествено, че или са я излъгали, или да си види епикризата ако има такава, не е възможно в 3. г. с.

Всички, които са с планирана бременност, много добре знаят, че така чаканата "точка" на ехограф се вижда в 6.г. с примерно или 5.гс. и няколко дни.

моя приятелка роди при дорийска в 38 седмица, живо бебе, живя 2 дни, заради неправилно обдишване вероятно, а на епикризата пише  родено в 34 гс, така че ... едно си баба знае едно си бае!

но и аз мисля, че по-рано е забременяла, като наличието на цикъл не отрича по-ранното "хващане"
Виж целия пост
# 992
Естествено, че или са я излъгали, или да си види епикризата ако има такава, не е възможно в 3. г. с.

Всички, които са с планирана бременност, много добре знаят, че така чаканата "точка" на ехограф се вижда в 6.г. с примерно или 5.гс. и няколко дни.

моя приятелка роди при дорийска в 38 седмица, живо бебе, живя 2 дни, заради неправилно обдишване вероятно, а на епикризата пише  родено в 34 гс, така че ... едно си баба знае едно си бае!

но и аз мисля, че по-рано е забременяла, като наличието на цикъл не отрича по-ранното "хващане"

Как ще пишат в епикризата различна седмица  Shocked Нали си има документи момичето от ЖК- там се вижда, в коя седмица е. Това си е направо за съд
Виж целия пост
# 993
Е за съд е, ама да не се стоварва на никой на главата. Роднините ги убедиха че няма смисъл да се разправят и всеки различно го преживява. Те видяха доста след това че са им съкратили някоя и друга седмица, вече чакаха следващото си бебче...да има е жив и здрав!
Виж целия пост
# 994
Може ли да споделите за тази програма в Св.София...с направление ли се ходи,кои лекари преглеждат...?
Виж целия пост
# 995
Здравейте момичета, предстои ми да си направя профилактичният  преглед за годината с взимане на цитонамазка и се чудя при кой лекар да отида. Миналата година бях при д - р Вълкадинова, но честно казано не останах много доволна, дали защото бях с направление newsm78 .
Чета, че има доста мнения за д - р Мърмарова и мисля да отида при нея. Бихте ли ми казали къде и е кабинета?!
А също бихте ли ми казали дали вече има полагаем преглед по здравна каса за мамолог?!

Един път съм ходила при нея и повече няма да повторя ...Това си е мое мнение и не ангажирам никого...само споделям.
Аз съм доволна от д-р Гамишев...Води ми женската консултация ....Раждах преди година секцио при него ...Никакви проблеми  Peace
Виж целия пост
# 996
Знаете ли,дали д-р Ковачева работи със здравната каса,и дали води женска консултация?Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 997
  Води ЖК, но мисля, че не е по ЗК.
Виж целия пост
# 998
Води ЖК по ЗК но ехото си го плащаш 40 лв Peace
Виж целия пост
# 999
Води ЖК по ЗК но ехото си го плащаш 40 лв Peace
Дори и безплатните екографски прегледи ли не прави?Те са два при нормално протичаща бременност и два допълнителни при рискова.Всеки ехографски преглед ли и ска да й се плаща или само тези извън полагащите се по ЗК?Благодаря предварително за отговорът. Peace
Виж целия пост
# 1 000
Първият ехограф ще бъде за установяване на бременността, втория преди да родиш в родилна. Така, че повечето се плащат (да не кажа -практически всички).
Не че съм била при нея, но това е от моя опит  Peace
Виж целия пост
# 1 001
Аз мислех,че са три ехографа.Три или два,внимавайте,момичета,те ще си вземат парите от ЗК,а вие ще платите още веднъж.Без разпрваии,просто попитайте за тях и дали можете да ги ползвате.От собствен опит знам,че следва една крива физиономия,но се оказва,че може.
Както няма полубременна жена,така и няма полуводене по ЗК на ЖК.

Виж целия пост
# 1 002
  Ако ще раждате при Ковачева и имате конци за сваляне ще ви викне в кабинета си, за да ви ги свали срещу 50лв. Конците се свалят там където са сложение, така че си отивате в болницата и безплатно ще ви ги махнат!
Виж целия пост
# 1 003
Първият ехограф ще бъде за установяване на бременността, втория преди да родиш в родилна. Така, че повечето се плащат (да не кажа -практически всички).
Не че съм била при нея, но това е от моя опит  Peace

Това не е съвсем така.
Жената се записва на ЖК след като вече бременноста е установена, а ехографа който правят в родилната зала, няма нищо общо с това което се полага по време на ЖК.
След записването на ЖК при нормално протичаща бременност жената има право на 2 безплатни ехографии. Ако бременноста е рискова има право на още 2.
В момента в който и издадат направлението за раждане и при приемането и в родилна зала има право на още един.
Тук много пъти сме обсъждали, че повечето лекари правят безплатно ехография всеки месец, има обаче някои, които искат всички да им се плащат. Ковачева е една от тях.
Виж целия пост
# 1 004
Аз съм раждала при Ковачева - секцио,конците ми ги сваля в болницата-не в частния си кабинет.Не ми е взимала пари за това.Знам ,че има много недоволни от нея,не я защитавам,аз лично съм и благодарна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия