До момичетата в Бургас-информация за гинеколог 4

  • 257 158
  • 1 618
# 1 020
Питах за нова тема, тъй като виждам, че тази която е МБАЛ III вече е достигнла 50-та страница, а мисля че имаше някакво ограничение след което се прехвърля в нова тема. А освен това последните публикации там са от преди около месец.
Виж целия пост
# 1 021
Питах за нова тема, тъй като виждам, че тази която е МБАЛ III вече е достигнла 50-та страница, а мисля че имаше някакво ограничение след което се прехвърля в нова тема. А освен това последните публикации там са от преди около месец.

Темата не е заключена. Можеш да пишеш там.
За график не мога да ти кажа, докторите можеш да видиш на първа страница на съответната тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=559399.0

Ако имаш въпроси за болницата ще пишем там да не спамим тази тема  Hug
Виж целия пост
# 1 022
Момичета, искам да ви попитам дали знаете кой гинеколог прави прегледи в събота и неделя?
И не искам да е в Света София или Дева Мария.Та ще ви бъда благодарна ако знаете и ми подметнете за някакви координати.
Виж целия пост
# 1 023
Момичета, искам да ви попитам дали знаете кой гинеколог прави прегледи в събота и неделя?
И не искам да е в Света София или Дева Мария.Та ще ви бъда благодарна ако знаете и ми подметнете за някакви координати.

Бонбонче, ако нещо те притеснява можеш да отидеш в Паталогията в МБАЛ. Иначе за гинеколог, немога да ти помогна. Дано не е нещо притеснително  Hug
Виж целия пост
# 1 024
Момичета, искам да ви попитам дали знаете кой гинеколог прави прегледи в събота и неделя?
И не искам да е в Света София или Дева Мария.Та ще ви бъда благодарна ако знаете и ми подметнете за някакви координати.

Бонбонче, ако нещо те притеснява можеш да отидеш в Паталогията в МБАЛ. Иначе за гинеколог, немога да ти помогна. Дано не е нещо притеснително  Hug
Мерси, Гери, просто исках да отида и другаде, освен на прегледите по ЖК, които са в Св.София и в Девата. Hug
Виж целия пост
# 1 025
Кой попита за Георгиев?
При на в к-с Лазур на ул.Места до арменския пазар или до магазин Сара като ориентир има нов АГ кабинет на д-р Георгиев.
Аз обаче СЪМ С 2РЪЦЕ ЗА ДУШЕПЕЕВ bouquet
Виж целия пост
# 1 026
Аз пък прочетох, че д-р Георгиев е починал вчера май ...
Виж целия пост
# 1 027

аХ`Не!   - къде си прочела тази ужасна новина за Георгиев





Виж целия пост
# 1 028
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=622275.405

Явно няма грешка, знам, че ти разчиташе на него,но за съжаление ...  Rolling Eyes Явно е имал проблеми човекът.
Виж целия пост
# 1 029
http://www.burgasnews.com/component/content/article/99-malka-nov … r-georgi-georgiev
Виж целия пост
# 1 030
Ужас... все се надявах да не е истина ...

Поклон пред човещината и професионализма му!
Нека почива в мир!  Flowers Rose Flowers Rose
Виж целия пост
# 1 031
Ужас не мога да повярвам. Това истина ли е?  Flowers Rose Flowers Rose
Виж целия пост
# 1 032
Аз бях негова пациентка.Пиша със сълзи на очи!
Лека му пръст на ДОКТОРА!Истински лекар!
Виж целия пост
# 1 033
Лека му пръст! Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose
Виж целия пост
# 1 034
Лека му пръст! Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия