Мразя да готвя напролет

  • 34 948
  • 860
# 150
Shocked момичета, какво е станало с темата? Нали мразим да готвим?

Изби дълбокото пещерно чувство на жевата - пазителка на огнището.  Laughing И аз се вдъхнових. 
Виж целия пост
# 151
М, красота.  Confused Само е изхабила шоколада! Crossing Arms Аз не обичам ягоди  Laughing

а с банан, а  Grinning



[img]

смейте се вие, но аз бананите с шоколад си ги ям Crossing Arms Laughing





а супата ми топчета незнайно как придобива вид на манджа с малки кюфтенца #Silly



Виж целия пост
# 152
Shocked момичета, какво е станало с темата? Нали мразим да готвим?

Изби дълбокото пещерно чувство на жевата - пазителка на огнището.  Laughing И аз се вдъхнових. 
Абе, какво вдъхновение, бе, алоу ooooh!
Виж целия пост
# 153
а супата ми топчета незнайно как придобива вид на манджа с малки кюфтенца #Silly

На свекърва ми супите бяха такива, а моите са - вода с плуващи топчета.  Мъжът ми казваше, че нейните супи са по-гъсти от моите яхнии.

Абе, какво вдъхновение, бе, алоу ooooh!

Засрамвам се в ъгъла.  Embarassed Ама темата доби такъв обрат.  Трябва малко цензура.
Виж целия пост
# 154
Аз не мога да ви разбера вас. По едно време, във всички теми се говореше за готвене, дори в темата за Биг Брадър, където и да вляза летят кюфтета, бифтеци, леят се сосове и хвърчат черпаци и посуда.
Сега и в готварския да вляза, намирам шоколадови членове, ягодови прашки и секс със сметана.
Домакини с перверзно подсъзнание.
Всички до една днес трябва да сте с чорапи, жартиери, готварски престилки, боне с къдрички и да държите в ръка онзи сладолед от предната страница, може и да не е на клечка, може и да не е съвсем сладолед.

И все пак да ви дам рецептата за тортата:
1. Изцедено кисело мляко /продават готово, но честно казано, на мен ми е винаги леко вкиснато на вкус и предпочитам домашно изцедено- две-три млека, в една марля се правят на вързоп и се овесват да се цедят известно време/;
2. Два-три пакета бисквити - може шоколадови, може обикновени, може "Чайка" мисля, че се казваха.
3. Сладко от боровинки, малини, къпини, череши, или пресни плодове, изобщо става всичко почти, което съдържа онзи шкаф, в който държите сладкото, но най-подходящи си остават червените плодове, без значение дали под формата на следко, или пресни.
Изцеденото мляко го разбърквате с малко захар МАЛКО, подчертавам, след това е ясно- подходящ съд от сорта на кръгла тавичка, редите бисквити-мляко-бисквити-мляко, накрая гарнирате с плодовете и оставяте да стегне в хладилника.
Разбира се, ако в деня на творческо вдъхновение, сте по жартиери и престилка с къдрички, директно може да сервирате цеденото мляко, гарнирано с плодове в чаши за сладолед и да отсвирите спокойно бисквитите
, калорични са от една страна, а от друга ще ви остане време и сила да консумирате и съпруга си след десерта.
Виж целия пост
# 155
С подобни отвратни бисквитени торти и разни супи топчета, на всеки би му се отщяло да готви. Laughing

Не всявайте моля още по-голямо отвращение у народа!

п.с. това не е сладолед и още по-малко член, а просто банан.
Виж целия пост
# 156
С подобни отвратни бисквитени торти и разни супи топчета, на всеки би му се отщяло да готви. Laughing


спокойно, с един кулинар в къщата е предостатъчно Laughing
Виж целия пост
# 157
Аз много харесвам тортата и съвсем не я намирам за отвратна.
Напротив, с моите приятелки години наред с тази торта и кафе прекарвахме неделните си следобеди.
А дали е банан, сладолед или нещо друго, мен ако ме питаш е въпрос на гледна точка.
Виж целия пост
# 158
цеденото мляко например мъжът ми много го харесва с мед, а с плодове или сладко най-редовно си го яде
Виж целия пост
# 159
А аз я правя с готовите кремчета на др Йоткер.
Виж целия пост
# 160
Аз много харесвам тортата и съвсем не я намирам за отвратна.
Напротив, с моите приятелки години наред с тази торта и кафе прекарвахме неделните си следобеди.
А дали е банан, сладолед или нещо друго, мен ако ме питаш е въпрос на гледна точка.

Хич не се вързвай.  Delusion  е тук в ролята на черна станция.
Виж целия пост
# 161
Кисело мляко с бисквити не е торта. Ако това ти харесва, то говори само за вкуса ти.
Виж целия пост
# 162
Кисело мляко с бисквити не е торта. Ако това ти харесва, то говори само за вкуса ти.
Теб кво толкова те бърка, че изписа два поста по въпроса?
Въпрос на вкус...казало кучето и продължило да си лиже под опашката  Wink
Виж целия пост
# 163
 Embarassed аз не че съм на страната на делузион, особено след като каза, че пържените ми картофи са отвратителни и бедни  Laughing , ама за чий тоя банан е покрит с шоколад, що за извращение.  Shocked вкусно ли е това, и дявол го взел, за к'во ?
И наистина кис. мляко с бисквити не е торта, торта е с много блатове, крем заливка, ох
Виж целия пост
# 164
Абе виж сега-погледни от друг ъгъл:
вместо блат - бисквити
вместо крем - мляко
пък и си има плодове вътре  Sunglasses
Малко въображение...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия