СЕПТЕМВРИйчето чака с нетърпение морското вълнение

  • 43 466
  • 749
# 315
още снимки: http://www.facebook.com/photo.php?pid=1235588&l=3f7f895381&id=1422366967

Клавел, супер си  Hug Стискам палци да сме на финал  Peace
Виж целия пост
# 316
Добро утро милички Hug
Поли сигурно се е успала та да преложа аз днес закуска за кърмачките и кафе Simple Smile

Деска жалко че не успя Миро за финала, като сравнявах нашата песен ми хареса доста повече от другите, но явно политика е главната част.
Иви радвам се е минал полета и дано всичко е наред  Praynig
Ради,  много хубави снимки и много хубави роднини Simple Smile
Аник събудих се май от притеснение, очаквах да ми се обадят с резултал от тройно интервю за работа на която много държах и смятах че съм доста добре квалифицирана за нея, но не беше положителен резултата за съжаление. Продължава търсенето, но ме притеснява че се сблъсквам с мнението, че все с познати ставало. Аз самата съм помагала на поне 6 човека да започнат работа, обаче сега... Здраве да е само Simple Smile
РОска браво за куража!
Хубав ден   bouquet
Виж целия пост
# 317
Здравейте и от мен,
Деси, знаеш колко съжалявам, че Миро не успя да се класира  Sad Намирам го за изключително талантлив и се натъжавам, когато всичко е въпрос на политика  #Cussing out
Аник относно почивката в Гърция - имам няколко добри предложения за вас, само трябва да ми кажеш all inclusive или HB. А периодът, който сте избрали всъщност е най-виокия и наистина е доста скъпо навсякъде. Пада от 16 септ.
Еви в последната година ми се случиха доста неща (не чак толкова хубави) , ядосвах за неща, които искам да се случат, но не стават и се научих да мисля, че щом не се е получило, ТАКА е трябвало да бъде. На мен ми помага много  Peace
Иви  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Аз два дена се влачих по зъболекари. Оказа е, че не мога да извадя толкова лесно мъдреца, защото половината от него е порастнал, но другата половина е под коста и никога няма да излезне. Ако искам да го махна , трябва да си направя операция с 15 дневно възстановяване, което зъболекарят не ми препоръчва на този етап. И не стига, че 4 дни едвам преглъщам от този зъб, ама тази нощ така ме сряза гърлото, че съм ставала посред нощ да смуча успокояващи хапчета  ooooh!  ooooh!
Софиянки, намерих едно приятно ресторантче - пицария с прекрани 2 броя детски кът - за по-малки и за по-големи деца. Казва се Спаго и се намира на ул.Свети Наум до Руското училище. Има отпред безплатен паркинг. Големият детски кът е 6 лв на час (има какичка) за малките е безплатен. Ресторантът не е евтин, но не е нещо стряскащо. Заслужава си да е пробва. Правят и детси рожденни дни. Градина няма  Mr. Green
Надявам се никой не мисли, че е на мъжа ми и му правя реклама   Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 318
Привет и от мен, мили момичета  Heart Eyes Hug.

Тайги, Емо е страхотен  Hug.

Ани, Тайги, ще се радвам да се присъединя към вас през някои от дните другата седмица. Пишете на ЛС, ако ходите пак. А ако е много горещо, Борисовата е супер.

Деска, и аз съжалявам, че Миро не стигна до финал.

Поли, благородно ти завиждам за почивките, които си правите  Heart Eyes.

Тонеска, как върви новото бизнес начинание?

Сънка, как си?

Ние сме dобре, само дето Дари е с кашлица, но от сополите, нищо сериозно, но правим инхалации и дърпаме сополи по няколко пъти дневно. Кашля влажно и се дави от секретите понякога, ужасно е. Вече минава де.
Аз съм постоянно болна и явно му го предавам. Не знам защо ми е паднал имунитета толкова, явно организмът не може да се възстанови. Като кондиция съм добре, но синузит ли е, що ли, мъчи ме, а миналата седмица и гърло ме боля и глас нямах. Тъпа работа.
Иначе Дари вече е почти 6 кг и е дълъг 59см  Shocked. Гигант, но е разкошен, особено когато се ухили  Heart Eyes. Спокоен е, спи по цяла нощ и след като се нахрани сутринта, продължава да спи до 10-11, а след това излизаме. Отивам за два часа в салона, после сме по разходки, следобяд пак съм на работа, привечер готвя и всичко останало. Големите се опитват да помагат понякога, но не им се занимава много  Rolling Eyes. Сега за лятото съм им измислила разни лагери, почивки и спортни дейности, та да им взимам силиците  Twisted Evil. Може и при баба им в Брацигово да поседят за няколко седмици, ще видим. Иначе всички отиваме на море през Август. Ще е интересно - с деца на море Crazy Mr. Green.

Да ви се похваля, че от вчера започнах да водя часове по каланетика и пилатес в Министерски съвет. Два пъти седмично по един час. Хем допълнителен доход, хем тренировки за мен, което е супер. Уморявам се от натовареното ежедневие, за това сме решили поне два weekend-а в месеца да излизаме от София, иначе ще се скапем и аз и Миро.
Ще пусна тези дни снимки и на големите, да видите колко са се променили.
Това е от мен, ще се приготвям за работа. По-късно ще пътуваме за Хисаря, надявам се да ни хареса там, не сме ходили.
целувки на всички  Hug
Виж целия пост
# 319
Ха здрасти  Grinning
Наминах да видя как сте, мили дами, кой здрав/болен, кой не/бременен, кой не/доволен... Grinning
Ние сме от групата на болните също. И двамата варицелясаха един след друг и след триседмичен изкукуригващ престой вкъщи се вяснах за седмица на работа, а тази Теодоракис ме сюрпризира с нов бацил  Close
Дани, изумяваш ме как се справяш с толкова хлапета  Shocked , направо се чувствам нескопосно... Искам да си легна и да спя 3-4 дни (поне), без да чувам мамо, мамо, мамоооооооооооооооооо денем и нощем  Laughing
Мойто дребното все още мисли, че сън спомен не хваща и по цяла нощ крещи, а денем се тръшка така, че ще вземе да си разбие главата някъде..... Въобще при нас е купон. До тук с оплакванията. Вече съм се настроила на положителна + лятна вълна  Grinning След 2 седмици заминаваме на море с дечурлигите (дано не вдигаме хотела нощем на крак, щото врещим здраво  Mr. Green). В края на юли пък съм резервирала майка ми да ги гледа децата, а ние с мъж ми ще се помотаме из Лондон за около седмица.
Забравих да кажа, че по Гергьовден, между шарките на двамата, бяхме в Огняново. Очарована съм просто. Мислех, че ще е като други прехвалени места, а то едно живо село, с добри и слънчеви хора, зелено, чисто.... Бяхме в къща за гости със страхотна затревена градина и лятна кухня. Денем на басейн, вечер хлапетата дивеят на полянката, а ние цър-пър. На което от децата му се доспи заминава за легацията, а при нас купонът продължава, което в хотел е трудна работа... Там свършихме 2 важни неща 1. децата видяха петел (онова, дето много вика, според Любина) и 2. видяха крава отблизо (пътят им минаваше точно покрай къщата и всички се строяваха да ги гледат с боен вик "Кравите идват!"). Хем моите гледам да не са от саксия, типични градски деца, ама много неща не са виждали, за съжаление.
Толкова от мен  Hug
Виж целия пост
# 320
Дани, опасна си  Hug
Днес направихме 2 месеца, брейй одъртя това дете  Mr. Green
Еви, горе главата  Hug
Иви, просто си представям картинка на летището  Laughing
Поли, много гадна работа са тия мъдреци  Sad

днес смених ника  bowuu
Виж целия пост
# 321
Ili, сутринта, като разгледах снимките, си мислех, че той вече си тежи, момъка  Laughing Много сладко кръгъл е отвсякъде, направо картинка  Heart Eyes
Дани, честита ти министерска работа ! Ти успя ли да избегнеш секциото? Пази се  Hug
Jul, много е хубаво името Любина  Hug Добре, че теб те е подминала варицелата  Stop
Поли, дано спрат да растат мъдреците ти  Hug
Съни, как си?
Виж целия пост
# 322
Ili_ , ама много ми харесва новият ник. Laughing С Ани сте страхотни на снимката. Heart Eyes
jul , разсмя ме. Весело на моренце и после. Hug
Дани, Дари верно голям момък. Laughing Браво за курсовете.
Поли, кофти за мъдреца. Самият зъб здрав ли е? И те боли от пробиването му, така ли? Не могат ли да облекчат с цепване на венеца, обикновено джобове се образуват и набират, та дренажи ще помогнат. Лошо да седиш и да траеш.  ooooh! Сори, за въпросите, но като слушам от 14 години за зъби и аз взех да схващам от време на време. Laughing
И аз съжалявам за Миро, защото на фона на останалата боза дето се изпя...., неговото звучеше като ромон за ушите. Laughing Най-странното е, че докато гледах Азейбърджан и Грузия си помислих, че явно такива песни се харесват, направих паралел с турската победителка преди няколко години. Песента и беше тогава абсолютен хит. А украинката как ми полази по нервичките с чупките си... Laughing, не е истина.
ЕвиHug само са загубили, че не са те взели. Heart Eyes
Иви, верно е голям цирк секюрити чека. ooooh! И като тръгнат да ги събуват, колани свалят, абе.. А с малко дете още повече. Времената станаха такива. Звучиш ми много добре, много се радвам за добрите резултати. Heart Eyes
Роси, много трудна задача си си поставила. Hug Животът обаче така приятно ни изненадва понякога - пожелавам ти го.
Радинце, прекрасна Миа, топло семейство. Живи и здрави бъдете. Heart Eyes Heart Eyes
Мариската, альоууу, къде сте моля? Grinning
Аз само на Тайги новият ник исках да отбележа..... newsm78 Laughing
Виж целия пост
# 323
Привет и от мен Simple Smile

Поли, правилно си разбрала. За дълга пешеходна разходка писах Simple Smile Ама искам и като вашите разходки - угодия нямаме, нали  Grinning

Ради, в такъв филм съм се накиснала напоследък, че не е истина, но се старая да го превъзмогна и да гледам от друга страна, че ще се сдухам иначе  Mr. Green Ама ще мине, оптимист съм Simple Smile

Роси, писах ти на лични. Не се безпокой за полета  Hug

Ивинце, толкова свежо звучиш  Hug Радвам се, че си доволна и сте свършили толкова неща Heart Eyes
Виж целия пост
# 324
Момичета, аз отгоре-отгоре, че чета, но време за писане нещо не остава  Embarassed
Полинка, то и за нас е по-добре по-късно да ходим, аз затова към Гръцко гледам, че там е по-топличко по това време. Иска ми се Криста да поотрасне. Само в чужбина ме е страх, ако не дай Боже се наложи да търсим лекар... не ми се мисли  ooooh! Praynig За мъдреца това, което е написала Niya на мен са ми го правили няколко пъти с 1 мъдрец и скоро не ми е правил проблеми Praynig.
Дани, Роси, ще се уговорим нещо за парковете. Голяма хамалогия ми е с тия столчета, колички, жега в колата докато стигнем някъде..., но нямам друг избор. Днес ще съм с двамата  Rolling Eyes Ти супер се справяш с твоите деца - шапка ти свалям.
taigi, направо се ококорих на новия ник  Heart Eyes Криста сутринта показа 3200 гр  bowuu Аз всяка събота я тегля, а това са +300гр от миналата събота.
Ivy, трудничко ти е, но се справяш   bouquet
Jul,  Hug
Пепе, какво се случва при теб ?  Heart Eyes
Виж целия пост
# 325
Само да отбележа, че съм жива




Нещо тези дни бях доста заета, не ме питайте с какво  Grinning даже имаше дни, в които пц-то не бях пускала.
Аник, Ili_ (вие които след 6 години решавате да си сменяте никовете, д ане мислите, че  е много лесно да ви помни човек  Joy) Много добре изглеждате! Супер сте! Емо много голяма станал. А и Криста си действа, а Аник? Simple Smile Ти Габи въобще ли не го беше кърмила?
Съни, при теб нищо ново ли няма Някое лятно почистване нещо  Hug
Пепе, а ти пък какви филми въртиш!?  Hug Как е Тео?
Виж целия пост
# 326
Марис, Габи го кърмих 2 месеца и половина. Тогава мразех кърменето - не, че ми беше трудно, но се налагаше да излизам, а трябваше да бързам да се връщам за хранене, опитвах се да цедя и не се получаваше, пък с помпата се чувствах супер кравешки, исках да отслабна, пък заради кърменето не можех да направя нещо по-драстично... някакви такива неща  Crazy Сега всичко се случва по друг начин, въпреки че до последно дори в болницата се ослушах за хапчета за спиране на кърмата. Както и да е, в момента никак не ми пречи, даже ми е супер удобно, но от вчера нещо не ни се получава - следобяд и вечер остава гладна  Confused Ще видя до къде ще се докараме, както дойде  Peace
Ти с какво беше толкова заета???

Аз в събота прекарах цял ден в Борисовата с двете деца и една приятелка - супер беше  Peace Вчера заради скапаното време се въртяхме квартално Sad
Виж целия пост
# 327
Аник, може да е криза на растежа, тя качи кило за няма и месец  #Crazy Давай й по-начесто...
Или пък ако плаче вечер може да са колики.. Hug
Виж целия пост
# 328
....Нещо тези дни бях доста заета, не ме питайте с какво  Grinning .........

Шопинг?  Mr. Green

Пепе, в какви филми си се накиснала?

Svetlili, аз варицела съм карала като дете, пък то уж не повтаряло (и не ме повтори, де).

N i y a, aniK  Hug

Виж целия пост
# 329
Мараба  Hug

Тук позачезнах за ден два и гледам Пепчето нещо ги размътила, МАриската се покрила  Thinking Mr. Green

Дребен изкара някаква кошмарна ангина с 4 дни висока Т, та ме изприщи. Дарко пък мина с малко кашлица и червено гърло.

АниК, вечер гърдите са по-празни, това е от умората през деня и от това, че детето те е поизцедило, при мен беше същото. Въпреки това, вечер на бебетата и по-малко на коремчето им е по-леко и не им се връща ядене, спят спокойно и някъде към полунощ започват да си наваксат, когато и ти си наваксала с производството. Ама как го обясних само  Embarassed Та, идеята ми е да не бързаш да я дохранваш, защото не е проблем, че вечер е малко. При това самият твой организъм трябва малко да се разтовари, да изпразни добре гърдите, за да може при първия сън да се заредят добре, ти не си машина все пак  Heart Eyes Ако мислиш, че е по-гладна, даваш по-начесто, колкото пъти поиска, толкова. Може и да има скок в момента, но при мен винаги си беше така следобедно. Има едно лактогонно чайче, българско с разни семена вътре, пийни от него. Аз си правех поне един литър и го пиех вместо вода. То е с анасон, копър и тн. неща, които дори имат добър ефект и за бебето и коликите  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия