Клавел, супер си
Стискам палци да сме на финал
Стискам палци да сме на финал





Намирам го за изключително талантлив и се натъжавам, когато всичко е въпрос на политика 



.
.
.
. Спокоен е, спи по цяла нощ и след като се нахрани сутринта, продължава да спи до 10-11, а след това излизаме. Отивам за два часа в салона, после сме по разходки, следобяд пак съм на работа, привечер готвя и всичко останало. Големите се опитват да помагат понякога, но не им се занимава много




След 2 седмици заминаваме на море с дечурлигите (дано не вдигаме хотела нощем на крак, щото врещим здраво 





Добре, че теб те е подминала варицелата 



Сори, за въпросите, но като слушам от 14 години за зъби и аз взех да схващам от време на време.
само са загубили, че не са те взели. 
И като тръгнат да ги събуват, колани свалят, абе.. А с малко дете още повече. Времената станаха такива. Звучиш ми много добре, много се радвам за добрите резултати. 
Животът обаче така приятно ни изненадва понякога - пожелавам ти го.



Ама искам и като вашите разходки - угодия нямаме, нали

Радвам се, че си доволна и сте свършили толкова неща
За мъдреца това, което е написала Niya на мен са ми го правили няколко пъти с 1 мъдрец и скоро не ми е правил проблеми
.
Криста сутринта показа 3200 гр
Аз всяка събота я тегля, а това са +300гр от миналата събота.

даже имаше дни, в които пц-то не бях пускала.
) Много добре изглеждате! Супер сте! Емо много голяма станал. А и Криста си действа, а Аник?
Ти Габи въобще ли не го беше кърмила?
Как е Тео?
Сега всичко се случва по друг начин, въпреки че до последно дори в болницата се ослушах за хапчета за спиране на кърмата. Както и да е, в момента никак не ми пречи, даже ми е супер удобно, но от вчера нещо не ни се получава - следобяд и вечер остава гладна
Вчера заради скапаното време се въртяхме квартално
Давай й по-начесто...
.........

Ако мислиш, че е по-гладна, даваш по-начесто, колкото пъти поиска, толкова. Може и да има скок в момента, но при мен винаги си беше така следобедно. Има едно лактогонно чайче, българско с разни семена вътре, пийни от него. Аз си правех поне един литър и го пиех вместо вода. То е с анасон, копър и тн. неща, които дори имат добър ефект и за бебето и коликите
Препоръчани теми