СЕПТЕМВРИйчето чака с нетърпение морското вълнение

  • 43 466
  • 749
# 600
Госпожичке- а Марти какво ще прави с учлището? Нали там го приеха да учи, ти беше много доволна от него, че се е справил страхотно......
Виж целия пост
# 601
Eвче  Heart Eyes, мерси...уча се още
Мечи- такова същото училище има и в София и след като е изкарал изпитите тук и е бил изцяло по френската система го приемат автоматично във всяко едно такова школо по света... Та така, записах го дори вече. На 2 септември дори започват.
Макси да го видим дали ще го приемат в предучилищна група някъде около нас, че иначе незнам, съвсем ще затъпее  Laughing
Виж целия пост
# 602
Е по новата система няма как да не го приемат, само не знам дали ще е някъде около вас или където се намери място. Нали стана задължителна предучилищната от 5 годишна възраст за деца, които по принцип не ходят на градина.
Виж целия пост
# 603
Мечи по принцип е задължителна, но понеже говорихме с учителка която ни е съседка тя каза че все още нямат готовност по отношение на материалната база в училилищата и най-вероятно ще се отложи самото въвеждане на системата, иначе са го приели на документи.
Виж целия пост
# 604
Вчера слушах по новините, казаха че ще се отложи с 2 години даже, защото нито градините, нито училищата имат готовност да поемат 5-годишните, които досега не са посещавали градина.

Мисия Лондон го гледахме с мъжа ми един ден по обед - откраднахме си два часа спокойна разходка и гледане на филм без деца. Беше забавен  Laughing
Галче  Hug
Виж целия пост
# 605


Добро утро милички,
след малко тръгвам  и се включвам да ви пожелая хубави неща Laughing Laughing Laughing

Приятен ден от нас
Виж целия пост
# 606
Алекс, аз филмът го оцених много високо, едно заради забавната игра, но и заради уникалната авто-сатира. Чак накрая да се чудиш да се смееш ли  ooooh! Самият роман е написан от човек, работил в посолството в UK и повечето ключови моменти са по истински случаи (е естествено художествено украсено)  Laughing

Аз само не знам как ви се сторих толкова енергична, та аз просто ако не канализирам игрите, рискувам да счупят къщата и да се изпопребият моите двама  ooooh! затова се правя на луда и това хич не ми е любимо  Crazy А пък ДАрко сега ми вдига една никаква Т, дето не я знам от какво е, два пъти го водя, не била сериозна кашлицата, чисти гърди, дъра-бъра, ама защо пък има Т, започвам във филми да се вкарвам, нали вирусната пневмония не се чува на слушалки  Outta Joint докторката ме отряза да не мисля такива работи  Shocked еми какво да мисля като не спира да кашля и вдига Т  Confused

Пипиоле, тъкмо на време  Hug
Виж целия пост
# 607
Добро утро  Hug

Поли- лек път и приятна почивка  Hug

Галче- ако ти е притеснено, направи му една снимка, да се успокоиш. От колко време е с тази температура?

За подготвителните групи- и аз се замислих за  същото, няма как от раз да се въведе тази система просто. Crazy
Виж целия пост
# 608
Галче, не искам да те плаша, но дететмцето на НинаКМ изкара точно такава вирусна пневмония, ужким нямаше Т и за разкош с отит.Гледай внимателно! И дано всичко е размине  Heart Eyes
Виж целия пост
# 609
Поли, хубаво да си изкарате!  Hug
Пак няма да има кой да слага кафетата  Mr. Green
Галче, нали знаеш, че ние сме за да мислим в най-черни краски нещата! Стискам палци! Аз не знам какво да те посъветвам, може би аз бих направила снимка ако наистина се притеснявам.

Вчера бяхме при един професор за Ади и той ни каза, че не е толкова зле детето! Сега не знам дали д аму вярвам. Каза, че дясното ухо вече е ок само лявото има течност. Чува добре - правиха му аудиометрия. Пак не знам дали да вярвам, защото за първи  път му правят. Каза да пие един сироп и капки Гаразон за 2 седмици и после пак. Аз пък тъпата патка забравих д аму занеса снимката на третата сливица. Но той пък се изказа, че не е 100% че е израстнала, а че след разни инфекции на ГДП се увеличавала тъканта там. Макар че другия лекар си каза, че я има. Абе...що се отказах толкова бързо и не учих за лекар не знам!
Виж целия пост
# 610
Мариско, и аз това се чудя, за чий ми беше тая филилогия, един педиатър да бях станала  Crossing Arms

Мечи, вдига Т (ниска) по три пъти на ден и сам си я сваля, днес още не е вдигал  Confused Нали, ако беше пневмония, щеше да е отпаднал, та това е сериозна болест  Sad А пък снимката не е съвсем безвредна...уф  Thinking
Виж целия пост
# 611
Мариско, и аз това се чудя, за чий ми беше тая филилогия, един педиатър да бях станала  Crossing Arms

Мечи, вдига Т (ниска) по три пъти на ден и сам си я сваля, днес още не е вдигал  Confused Нали, ако беше пневмония, щеше да е отпаднал, та това е сериозна болест  Sad А пък снимката не е съвсем безвредна...уф  Thinking
Галче, така разправят за пневмониите че децата са отпаднали, без апетит. Ти поне го познаваш, как кашля - влажно, с храчки? Маги нали беше два пъти в болница с пневмония, ама нищо от горните симптоми нямаше, освен снимката и леко повишени кръвни показатели, затова и не вярвам на диагнозата ни оттам. Ако се притесняваш, пусни една кръвна картина, ще се види оттам каква е инфекцията.
Виж целия пост
# 612
Абе...що се отказах толкова бързо и не учих за лекар не знам!
LaughingМарис, и аз така си казвам понякога. Laughing Да не се бях отказвала от детската си мечта. Laughing Ама, аз не археолог ще ставам. Че и това не станах. Joy
Да ти кажа, не можеш да обхванеш всички специалности, като се замислиш. Joy Ще станеш кардиолог, ще ти притрябва уши, нос, гърло. Laughing Та, така.  Дано с Ади всичко се нареди. Hug И да няма течност в ушето, радвам се, че слухът е добре. А, за третата, не я мисли, ако порасне, ще я махнете отново. Митко го оперирахме веднъж, когато беше на 2 години, само третата. После на 5 пак порасна и махнахме вече и трите.
АниК, дано оздравява бързо Габче, не се притеснявай за него. Те при баба се чувстват добре. да не говорим, че бабите им треперят като на писани яйца. Hug
Галюша, и моите ще срутят къщата, след като са от пет минути заедно.  ooooh! Знам за какво говориш. Laughing Ти, нали си го водила на лекар, слушали са гърдите му.  Hug На АБ ли е вече? Вирус го мори детенце, а в тези жеги и ако не пие достатъчно течности може да се отрази в Т. Не си вкарвай филми, наблюдавай го и всичко ще е наред. Ако продължи и утре и вдругиден - пак на лекар. Абе, ние сму луди за връзване, ама както и да е. важното е, че само ние си го знаем. Laughing
Виж целия пост
# 613
Ехеей, Нийка се появи  Hug

Алекс, ти пък сега, значи без никакви симптоми пак може  ooooh! Утре май ще се ходи към поликлиниката  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 614
Галче- по-добре снимка( не е толкова страшно чак), отколкото да се тормозиш от съмнения. Кръвната картина също е вариант   Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия