

, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! Желая ти здраве, късмет и семейно щастие...
, мила моля те пиши,ако има някакви новини/моля се да са само и единствено добри
/
, честита именничка...да ти е жива и здрава и много да те радва
.


Вчера се връщам и виждам двама колеги на съпругът ми- шеф и кап. Били на събранието и поизнервени. Не заради техните заплати, а заради това, че на останалите момчета заплатата е малка. Освен това са и малко като екипаж и бъхтят като за световно. Винаги е имало награди за екипажа, не само за шефа или капитана. И какви награди Боже мой, като това си е труд. Там няма почивка, на кораба си е 24 часов режим на работа, не е купон и парти тайм. Как да ги стимулират момчетата, кааак. Спирам да пиша, че се разтройвам, а ми е още притеснено за Хелинчевия кораб. Свито ми е. И както казваш Аргелски крилца, вече не знам на колко светии да се моля за момчетата....

размина се .Токущо дойдоха имейлите с добрите новини ,а малко след това и милото се обади - тази сутрин са свалили тревогата ,но наистина им е било напечено ,макар кораба да е бил опасан с бодлива тел и скорост 24 възела гадовете били много настъпателни.Кораба е снабден с антипиратска система / някакви химикали с които да поливат от шланга / пръскали са ги яко и отклонили от курса за челен таран ,но на 100м. ония са се отказали и за да не са капо се насочили към друг кораб от конвоя . Явно и военни са приближили защото ония изхвърлили картечниците в морето и е нямало стрелба.Аз първо благославях,а после и му се накарах на моичкия ,че и от напрежение поплаках та беше много емоционален разговор ,но слава на БОГА и Св.Никола вече са в безопасни води. За всички вас
и хиляди благодарности за подкрепата ,молитвите и разбирането .Сега вече спокойно мога да ви честитя на ЛИЛ имениците да са и живи и здрави и на всички празнуващи весел празник
ура - отдъхнах си и аз, добре че се е разминало при тях и дано никога не се повтаря тази ситуация 


-браво браво .е те тва е вече друго настроение
Препоръчани теми