Съпруги, чиито мъже пътуват - 16

  • 33 226
  • 682
# 210
МИЛИЧКИ  Hug Hug Hug и аз си отдъхнах вярвайте стоях под душа сякаш да измия натрупаното напрежение и плаках от радост ,такъв стрх и безпомощност само като отвлякоха сина ми сам изпитвала и не го пожелавам никому .ДЕЛТИ  Hug и аз си налях едно винце ,че ни съм яла ни съм спала и ми е едно леко  newsm68 жалко само за пленените момчета ,че то еврей пари как дават, а ние на откуп се надяваме ,дано даде ГОСПОД скоро да се приберат и техните близки си отдъхнат като мен  Praynig Хаиде наздраве и за тия които са в морето  newsm24
Виж целия пост
# 211
Здравейте.
Аз със закъснение, защото ми е най - удобно по това време преди да си легна да пиша, но и след като  прочетох , че всичко е наред пак си поплаквам. Това е ужасно. Аз тука несъм напълно запозната с ситуациите, да си призная одавна вече не гледам новини, защото просто се натоварвам и рева и ми е много тежко за всичко , което се случва по света и у нас. Даже като родих , сама в чужда държава, мъжът ми кораб( той обаче е на пасажер и преди 10 дни се варнаха след 6 месеца круизи в Африка, но те заобикаляха, защото един по малък кораб от компанията, койти държеше този курс също го бяха нападнали), та затова спрях да гледам новини , по някоъ път прочитам нещо в нета, че тогава понеже бях и на цезарово , та 8 дена луднах и гплям рев му ревах в родилното, само като мислех на къде вървим.
Хелинки, просто това , което сте преживели и ти и другите жени е просто невероятно. Просто наистина нямам думи. Просто нямам думи да изкажа колко се радвам , че всичко е приключило благополучно.  newsm44
С малко закъснение честитя празника и пожелавам здраве и всички хубави пожелания за хората , които бдят над съня ни. Не е никак лесно. И аз първата година след заваршване кандидатсвах във военно училище , но не е било писано да влезна. На тези, които си имат именици да са им живи и здрави.
 hbday на Яховед.
Лека и спокойна нощ и един усмихнат и прекрасен ден ви желая.
Виж целия пост
# 212


Всичко е добре, когато свършва добре.
Дано скоро да се чуят още добри новини.
Хелинце, извинявам се че връщам тази тема, но какви са тези страхотии дето разказваш за детенце....




И специално поздравче, за всички Габинца, които празнуват днес....(ние си празнуваме на 26.03   Whistling )
Виж целия пост
# 213
ДобрЮутрУУУУУУУУУУУУу newsm68 newsm68 newsm68
Ей, сЯ със кеф ще сложа закуска, че вчера сутринта не ми се слагаше ни каЙветЪ ни закуски.

Какво ми стана тази сутрин newsm78  ококорих се във 6 а няма да ходя на рабУтЪЪЪЪ
АНГЕЛСКИ КРИЛЦА Hug
Тя, Хелито не иска да разпровя за случая със детенце. Тя и на нас само спомена. Не иска да се връща просто на тоя случай. Или не е готова още да говори, или просто иска да го игнорира, че то си е страшнооо Shocked
Виж целия пост
# 214
Добро утро и аз се излюпих рано ,а мислех ,че ще спя докъсно  newsm68 ДЕЛТИ  Hug благодарско за закуската мила с кеф ще хапна  днес. АНГЕЛЧЕ  Hug стара рана мила преди 10г. на 8 март след първа смяна у-ще не се пибра в къщи и към 15ч. почнах да го издирвам приятели ,роднини и т.н страшното беше че учише е Кирил и Методий а до даскало бяха старите барчета корал и кристал и този момент имаше много престрелки м/у бандюги /борба за територии ,това е периода в който гърмя дискотеката под фестивалния -супер махла си имаме/ та като се стъмни се почнаха болници полиция участаци морга -е там беше ужасът казаха ми имаме две отговарящи на описанието деца ....е не беше моят, но е страшно и така 3 денонощия в неизвестност като полу труп сама мъжо в Индонезия накрая се оказа ,че свеки са го отмъкнали /ние не подържахме вразка с тях от 7г./и са се крили когато ходих до тях с патрулката ,а хлапето за да не се обади и изпорти,че е там натъпкано с успокоителни ....хеле на 4 сутрин се вясна на даскало дрогиран отт хапове отказа да се прибере и по съвет на психолог  го оставих да живее в свеки 1месец докато мъжо се прибра .После работа с психо съветници педагози детска педагогическа и т.н.ТЕ това е кратка версия без пикантерии ,че само с кофти неща ви занимавам  Embarassed дано ми простите .ЛЕК И УСМИХНАТ ДЕН НА ВСИЧКИ   bouquet
Виж целия пост
# 215
Добро утро!
Делти,мерси за закуската.Погрижила си се за нас.  HugТо вчера наистина не ни беше до това.Но днес настроението се подобри напук на мрачното време.
Хели,това което си преживяла,е ужасно и то причинено от "близки" хора. Twisted Evil
Сега имам малко задачки,но на обяд ще мина да ви навестя пак.
Хубав и спокоен ден!
Виж целия пост
# 216
Хели,  Hug радвам се да прочета хубавите новини Simple Smile) Защо обаче нямаше никаква информация, нитео в пресата нито по телевизията ... недоумявам  Shocked благодаря за кафенце и закусчица и много се радвам за теб Хели Simple Smile)
Виж целия пост
# 217
Минавам само да ви кажа добър ден и се радвам, че сте в добро настроение.
Виж целия пост
# 218
Здравейте и от мен, минавам само за да ви кажа добър ден! Ще чета друг път какво сте писали Hug
Виж целия пост
# 219
АНГЕЛЧЕ  .............но е страшно и така 3 денонощия в неизвестност като полу труп сама мъжо в Индонезия накрая се оказа ,че свеки са го отмъкнали /ние не подържахме вразка с тях от 7г./и са се крили когато ходих до тях с патрулката ,а хлапето за да не се обади и изпорти,че е там натъпкано с успокоителни ....хеле на 4 сутрин се вясна на даскало дрогиран отт хапове отказа да се прибере и по съвет на психолог  го оставих да живее в свеки 1месец докато мъжо се прибра .После работа с психо съветници педагози детска педагогическа и т.н.ТЕ това е кратка версия без пикантерии ,че само с кофти неща ви занимавам  Embarassed дано ми простите .ЛЕК И УСМИХНАТ ДЕН НА ВСИЧКИ   bouquet

Боже, какво ли няма в този живот? Какви са тези хора, бре....Не ти е било леко нито на теб, нито на мъжа ти.

Отивам вече да си направя кафенце, че днес пак ще разнасям куфарите и трябва да се стягам...ама да не си помислите, че ще ходя някъде на екскурзия.. bye
Виж целия пост
# 220
Здравейте и от мен мацки.чудя се на дивотията на някой хора -как ще вземат детето ,че и упоено  #2gunfire да ги бях гръмнала аз тея .радвам се все пак ,че всичко е ок сега при Хели.днес имам доста работа ,така че казвам лек ден на всички  Hug
Виж целия пост
# 221
ХЕЛИ Hug
Гледам все още със ей такива очи #Crazy след като прочетох това за детенце. Ония да не страдат от някакво заболяване бе newsm78 Че и детето да дрогират. Това е риторичен въпрос, мила, не ми отговоряй, че то тежко и за отговор и да те връщам пак на онова тежко за тебе време Hug Само им казвам м- им #2gunfire
Виж целия пост
# 222
Ех, че хубава новина е казала Хели!!!
Пийвам кафенче, нищо че наближава обед, преди малко се прибрахме от моите родители. Отидох с идеята снощи да не оставяме да спим там, ама друго решихме.
Днес съм си поставила и аз някои задачки - след обед ще водя колата за смяна на масла и филтри, мисля и микровълновата да занеса на майстор и малко да поскитам с една приятелка след това.
Хубав ден на всички и само хубави новини!!!
Виж целия пост
# 223
Радвам се,че настроението е добро.Да хапнем нещо за обяд.

Приятен обяд!
Виж целия пост
# 224
 Благодаря за поздравленията на mama R,Delta,helinci,KIARA,mim d,liliqn,Angel^wings,dobitu,bambi.
 Направо ми олекна като разбрах за добрите новини,Бог пази момчетата!Пък и ние колко сме които се молим за тях!Хели,много си преживяла  Hug Ще пийна и аз за тяхно здраве и от обяда ще си взема.
 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия