Съпруги, чиито мъже пътуват - 16

  • 33 226
  • 682
# 225
Привет Hug Hug Hug
helinci  Hug, радвам се че всичко е наред/повярвай докато да прочете вчера, че всичко е ок, нямах желание за нищооо, както и другите момичета.../
Мацки Hug, трябва ми помощ, относно намирането на една квартирка/нормална,прилична-стая и баня/ за 3 седмици във варна/че морячето ми само там може да изкара един курс/, ако някооя от вас може да ми препоръча такава близо до висшето морско у-ще и цена до 100лв. Предварително ви Благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 226
КИАРЧЕ Hug
За съжаление аз не мога да помогна Sad Дано се намери някоя от нас която е във тоя район и да поназнайва кой дава квартири. Защото и да живее там може да не познава такива хора.

Домъквам се отново и дописвам във стария си пост, че виждам, че сте позаспали нЯщУ. То и на мене ми се едно сънливо ама Фрлям по едно очО на ТВ и гледах интервю със някои булки на пленените ни кораби. Права съм била, като ви казах, че са им казали да не вдигат шум от Външно. Те Външно така казват на всички. Но репортажа хич не беше обнадеждаващт. Момчетата ядели само нещо приготвено от брашно- по две малки питки сутрин, а вечерта ако си уловят риба и това е. Горивото им е на свършване а това означава, че няма да могат да си преработват сладка вода. Момичетата казаха, че момчетата им имат чувството, че никога няма да се върнат Sad
Виж целия пост
# 227
Дзак ,а къде сте бре  smile3506 ей много празнувате никакви  ви няма ,алю компанията...
Виж целия пост
# 228
Аз съм тука от 2 и половина след обяда, ама виждам, че никой не пише.
Скофти ми се настроението за тия момчета които са там и чакат ли чакат. А тука семействата и те се терзаят и нямат никакви сведения. Пет месеца са вече там.....
Е затова момичетата не са се обаждали тука, защото е трябвало да са тихи.... #Crazy
А аз не празнувам. Чета си, лежа си, правя по нещо малко из вкъщи, надничам тука да видя има ли приятелки
Виж целия пост
# 229
и аз съм тук сега .наистина затишие днес тука.аз яко шетах днес и сега седнах да ви видя .сядам да хапна малко ,че днес само веднъж клъвнах следобеда .после пак ще вляза да ви видя
Виж целия пост
# 230
И аз релаксирах първо на фризйор после козметик исега с чаша винце .Ама и тия журналисти много посничко представят нещата сякаш не хора а добитък държът в плен ,думи нямам  #2gunfire
Виж целия пост
# 231
Иначе за Мимата - всигната шум до Марс и обратно. Дразня се от подобно позьорство и се чудя как хората могат да изпитвам любов към животните след като не изпитват поне уважение и загриженост към собственият биологичен вид...
Някак е престорено, нереално, а на мен ми се струва и психопатично....
Виж целия пост
# 232
Е тя милата е бг казус ,а за пленниците не сме страна по преговорите  Peace как не ги досрамя да го кажат ,то бива безхаберие в тая държава ама .... #2gunfire
Виж целия пост
# 233
helinci, ти имаше нужда от разпускане след това което преживя. И аз се размотавах днес без нищо да свърша - майстора за колата не се обади, микровълновата ме домързя да я нося да я видят - излязохме малко с голямата щерка да преподпишем договора с Вивател и да й изберем телефон с отстъпка, че на нейния му пукна дисплея и нищо не се вижда. Но пък тя отдавна си го ползваше ...вече доста се беше амортизирал.
Сега се чудя дали да се опъвам на леглото или да се помотая още малко в къщи.
_KIARA,  и аз не се сещам нищо, но като отида на работа ще поразпитам.
Виж целия пост
# 234
....все пак красотата изисква жертви!  Mr. Green
....много ценен съвет "Как да си опазим огромните богатства!"  hahaha

С малко усмивка Ви казвам лека нощ! smile3524
Виж целия пост
# 235
Лека и от мен мацки  smile3524
Виж целия пост
# 236
Виж целия пост
# 237
ЛЕКА НОЩ!
Виж целия пост
# 238
Добро утро Русалчо и Русалки newsm68

Мдаааам, със Райд, ще бъдем особенно красотни newsm78 #Crazy
А там дедито, ко да напраЙ кЪт блъска слънцетУ във автомата и бабичката не може да види какво пише на дисплея, че да изтегли парички.
Джентълмен си е господина. Я някой от нашите мъже да се разпищоли така Joy
Виж целия пост
# 239
Добро утро мацки.днес си имам рожденничка -Габито. .да ви почерпя и ставам да шетам  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия