Усещате ли овулацията си?

  • 85 213
  • 534
# 435
Много странно при мен този месец ... Мисля че  О. ми беше 2 дена преди МЦ ... Не го мисля ами направо съм сигурна ... Някакви аномалии струва ми се Simple Smile Е за сега се радвам на 5 дневно закъснение Simple Smile
Виж целия пост
# 436
аз си мислех, че я усещам  ако не по друго по цервикалната слуз, само че този месец започнах да си меря температурата и имаме противоречия  Joy
И в какво се състоят противоречията? Питам защото и аз  си определям овулацията предимно по ЦС.
ами аз си мисля че съм в овулация, а по температура я няма никаква
Виж целия пост
# 437
ами аз си мисля че съм в овулация, а по температура я няма никаква

Температурата започва да се покачва стъпаловидно след деня на О, а в деня на самата О е ниска. Фертилна ЦС се наблюдава 2-3 дни преди О, както и в деня на О.
Виж целия пост
# 438
ами аз си мисля че съм в овулация, а по температура я няма никаква

Температурата започва да се покачва стъпаловидно след деня на О, а в деня на самата О е ниска. Фертилна ЦС се наблюдава 2-3 дни преди О, както и в деня на О.
да, да знам Hug обаче аз усетих слуз поне от 4-5 дни, а температурата ми първо спадна и от два дни мноооого леко се покачва Whistling за това казах, че има противоречия ...
Виж целия пост
# 439
Е добре де, аз си правих тестове за овулация и ми показаха положителен резултат на 12 ден(при 30 дневен цикъл).Хубаво обаче цервикалната слуз и болките в гърдите и корема започнаха след 3 - 4 дена.А трябваше да бебеправим в деня,когато отчете положителен,следващия и по-следващия.Има разминаване някакво.
Виж целия пост
# 440
Е добре де, аз си правих тестове за овулация и ми показаха положителен резултат на 12 ден(при 30 дневен цикъл).Хубаво обаче цервикалната слуз и болките в гърдите и корема започнаха след 3 - 4 дена.А трябваше да бебеправим в деня,когато отчете положителен,следващия и по-следващия.Има разминаване някакво.
Нали на опаковката от тестовете пише, че би трябвало да ти се появи уво до 48 часа след като теста стане положителен...освен това ти може да инаш по-дълга лутеална фаза и затова да ти е цъкала на 30 дни.
Виж целия пост
# 441
а някой проверява ли позицията на шийката на матката ? да споделим опит  Grinning
Виж целия пост
# 442
Имам питане - ако сме правили секс пурвия ден,в който отчете положителен теста за ову и втория ден дали има възможност да забременея?После така се стекоха нещата,че не можахме да продъжим с опитите.А цервикалната слуз беше по - обилна едва от 3 ден(тогава пропуснахме).Мисля си,че и този месец няма да стане.
Виж целия пост
# 443
Имам питане - ако сме правили секс пурвия ден,в който отчете положителен теста за ову и втория ден дали има възможност да забременея?После така се стекоха нещата,че не можахме да продъжим с опитите.А цервикалната слуз беше по - обилна едва от 3 ден(тогава пропуснахме).Мисля си,че и този месец няма да стане.

Разбира се, че има. Все пак сперматозоидите могат да издържат до 72 часа. Ако разгледаш графиките на бременните момичета ще видиш че доста често в деня на О не са правени опити, така че ти пожелавам услех и стискам палци да се похвалиш още този месец  Peace
Виж целия пост
# 444
Ох дано - тези дни само плача,че пропуснахме правенето.Не знам какво ми става - държа се ужасно и все искам да стане по моето.Мъжът ми не всеки ден е в настроение и не вярва на никакви тестове и сметки за овуто.Казва,че когато е писано,тогава ще стане.Аз пък все се ядосвам,когато си мисля,че съм в ову,пък той не иска да "работим"по въпроса.
Така чесилно се надявам вече да стане най - накрая.Стискайте палци.
Виж целия пост
# 445
Ох дано - тези дни само плача,че пропуснахме правенето.Не знам какво ми става - държа се ужасно и все искам да стане по моето.Мъжът ми не всеки ден е в настроение и не вярва на никакви тестове и сметки за овуто.Казва,че когато е писано,тогава ще стане.Аз пък все се ядосвам,когато си мисля,че съм в ову,пък той не иска да "работим"по въпроса.
Така чесилно се надявам вече да стане най - накрая.Стискайте палци.
и моя си мислеше, че то е като по филмите. От първия път и готово  ooooh!
Виж целия пост
# 446
Мъжът ми  не вярва на никакви тестове и сметки за овуто.Казва,че когато е писано,тогава ще стане.


Те повечето мъже са така....да не кажа всички....Ти пък посстъпи по- хитро и не го осведомявай всеки път кога ти е овуто. Просто когато е момента го съблазни Wink Мъжете не обичат секса по график и по задължение, всъщност това се отнася и за жените. Успех!
Виж целия пост
# 447
аз не мога да не му казвам, щото той постоянно работи и ако чакам няма да стане работата. Но като му обясних спокойно как стоят нещата ме разбра, все пак и той иска да се получи  Hug
Виж целия пост
# 448
Е да, прави сте,че не трябва да го информирам,но толкова искам да се получи час по-скоро, че направо полудявам като се завърти на другата страна и каже,че му се спи,а аз съм (може би) в ову.
Тестовете сега ги правя за втори път,защото първия бяха много бледи и се отказах.Преди това гадаех кога може да съм в ову,най - вече по цервикалната слуз.Проблема е,че малко след като ми свърши имам течение,но не е такова каквото е на 12 - 13 ден.След това (към 20 ден) имам пак някакво течение и се обърквам кое показва овуто.За това вече ще си правя тестове, за по - сигурно.
Много ви благодаря за съветите и пожеланията.Успех на всички!!!!
Виж целия пост
# 449
аз проверявам и шийката на матката и се каза, че това ми показа точния ден  newsm78 деня го определи сайт де, но определено имаше разлика в положението през този ден  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия