Усещате ли овулацията си?

  • 85 212
  • 534
# 465
Усещам придърпване и тъпа болка в овулиращия яйчник! Един месец по-силна, друг почти незабележима.
Виж целия пост
# 466
Мисля, че я усещам. Получавам болки в яйчниците.
Виж целия пост
# 467
Какво е това ЦС #Crazy? До сега никога не съм усещала каквито и да било симптоми че съм в овулация  Laughing
Виж целия пост
# 468

Цервикална слуз
Виж целия пост
# 469
Цервикална слуз / cervical mucus
Виж целия пост
# 470
Цервикална слуз / cervical mucus

И как я измервате или там каквото правите Simple Smile
Виж целия пост
# 471
Ееее, Трой, ми порови се малко де, и на албионски ти го написах даже   typeuu

Метод на цервикалната слуз

Снимка на фертилна цервикална слуз (за някого може да е нелицеприятна гледка!!)

Снимка на фертилна цервикална слуз 2 (за някого може да е нелицеприятна гледка!!)
Виж целия пост
# 472
 Joy newsm10 smile3529
Виж целия пост
# 473
Ох, направо ме убихте с тези снимки на цервикална слуз  Joy
Но нека пък се образова народа, няма лошо.
Виж целия пост
# 474
Ох, направо ме убихте с тези снимки на цервикална слуз  Joy
Но нека пък се образова народа, няма лошо.
Мен дори не ме интересува колко ще се образовам, не бих ги погледнала снимките no Иначе по темата- аз напоследък установявам, че има месеци в които усещам и др. в които нищичко не усещам.. но тоя месец както си седях усетих как нещо изтече (буквално ) в гащите ми , а после нямаше нищо на гащите ми, вероятно въпросната слузззззззззз.....
Виж целия пост
# 475
Мен дори не ме интересува колко ще се образовам, не бих ги погледнала снимките

Чак пък.... Не е кой знае какво.... не е чак толкова "нелицеприятно"
Виж целия пост
# 476
Изобщо не усещам овулацията си.Единствен признак е обилна ЦС.
И аз съм така.
Peace
Виж целия пост
# 477
Преди да родя,имах 3 забременявания, по време на бебеправенията си мислех,че усещам овулацията..може и да съм я усещала...а в месеца,когато забременях с щастливия финал вече- никаква овулация не усетих.
Виж целия пост
# 478
Здравейте! Аз усещам овулацията всеки месец на 13-14 ден след началото на М. Това е болка в един от яичниците и е доста силна, доста често ми се налага да пия хапчета за да ми мине.
Виж целия пост
# 479
Здравейте! Аз усещам овулацията всеки месец на 13-14 ден след началото на М. Това е болка в един от яичниците и е доста силна, доста често ми се налага да пия хапчета за да ми мине.
Но, сигурна ли си, че фоликула се пука.
Дисменореята често е показател за ПКЯ , възпаление и т.н. / не искам да те плаша /
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия