Идеи за бизнес-7

  • 87 307
  • 736
# 225
гледай само да е на място с мнооого голям пътникопоток
ако го има - да не те притеснява големия наем
преди няколко дни чаках пред един такъв магазин, защото продавачката беше отишла до веце, е, за няма и пет минути се събрахме 10 човека да чакаме - това в 10 сутринта делничен ден
за този бизнес важи в пълна сила еврейското правило - за успех са необходими три фактора -
1, локация
2, локация
3, локация  Simple Smile
Виж целия пост
# 226
здравейте момичета чета ви но не пиша защото няма нищо ново при мен
от 2 - 3 седмици търся магазин за захарни изделия , алкохол , цигари , нещо като мини маркет
но не откривам нищо подходящо , чак не мога да повярвам
Нищо не разбрах от въпроса ти ??Къде го търсиш този магазин   , в кои квартали ???Поясни какво точно имаш предвид ??
Отвори Позвънете и ще видиш колко много такива/ и несамо/ магазини се продават , преотстъпват и т.н. Тази дейност малки хр. магазини тип бакалии не е ли  на умиране , при толкова по големи хранителни магазини и вериги ??
Виж целия пост
# 227
гледай само да е на място с мнооого голям пътникопоток
ако го има - да не те притеснява големия наем
преди няколко дни чаках пред един такъв магазин, защото продавачката беше отишла до веце, е, за няма и пет минути се събрахме 10 човека да чакаме - това в 10 сутринта делничен ден
за този бизнес важи в пълна сила еврейското правило - за успех са необходими три фактора -
1, локация
2, локация
3, локация  Simple Smile
И колко такива магазини има наоколо ???Не мисля , че само локацията е важна ...
Напротив , ако наема е висок , трябва да се притеснява . #Crazy
Нали трябва да успява да го избива .
Виж целия пост
# 228
А аз не съм забелязала често да има клиенти като подминавам такъв магазин...
По правило са с един продавач вътро само...
Освен наличието на много други подобни, проблем е и как ще се стига до него.
Пешеходните зони в момента са доста пълни като изключим "дупката".
До останалите места е съмнителен потока, а паркирането още повече...
Виж целия пост
# 229
Арт мама , за кой тип магазини имаш предвид ??? Rolling Eyes newsm78
Виж целия пост
# 230
захарни, алкохол и цигари.
в описаните часове
Виж целия пост
# 231
около този има още 2, но е истина, че работи само този - другите са в един подстъп към блок и са някак встрани от главния поглед
за наема - разбира се, че трябва да е в границите на разумното и да съобрази колко такива има наоколо, но аз абсолютно твърдо и тъпо продължавам да си вярвам, че е по-добре да плащаш голям наем и да си на правилното място, отколкото малък наем и кършиш пръсти защо няма хора
а доколкото разбирам тя говори за магазин за цигари - сега с изискването за лицензи и ддс, не съм много в час, но всички малки хранителни магазини спряха цигарите, така че цигари се намират само в големите магазини, бензиностанциите и тези магазинчета, пушачите купуват всеки ден - така че има сигурни хора, които да влизат всеки ден, покрай цигарите се купуват и другите неща. Разбира се, казвам го с много условности, защото наистина е факт, че се продават много такива магазини. това е лесен бизнес и много народ се беше хванал на хорото и сега затова има толкова много бизнесчета за продаване.
Виж целия пост
# 232
Изпуснала съм ви от поглед.
Виж целия пост
# 233
Аз искам да попитам, т.е. да свера това което плащам за счетоводство - не мога да преценя много ли е или нормално. Малка фирма регистрирана по ДДС , 300 лв на месец плащам без фактура.ако искам такава 360 лв. И според вас зависили ли това от оборота който имам.

не зная какъв вид дейност ти е работата но това са много пари за малка фирма с един обект в Русе
Виж целия пост
# 234

Аз искам да попитам, т.е. да свера това което плащам за счетоводство - не мога да преценя много ли е или нормално. Малка фирма регистрирана по ДДС , 300 лв на месец плащам без фактура.ако искам такава 360 лв. И според вас зависили ли това от оборота който имам.

Смени си счетоводителя.
Виж целия пост
# 235
А как става счетоводство без фактура? Странно ми е. Предполага се, че сам си си счетоводител ли?
Виж целия пост
# 236

Аз искам да попитам, т.е. да свера това което плащам за счетоводство - не мога да преценя много ли е или нормално. Малка фирма регистрирана по ДДС , 300 лв на месец плащам без фактура.ако искам такава 360 лв. И според вас зависили ли това от оборота който имам.

Смени си счетоводителя.
В тази сума влизат ли и осигуровките?
 Моя счетоводител за фирма по ДДС с 4 обекта ми иска 150лв. на м.
Виж целия пост
# 237

Аз искам да попитам, т.е. да свера това което плащам за счетоводство - не мога да преценя много ли е или нормално. Малка фирма регистрирана по ДДС , 300 лв на месец плащам без фактура.ако искам такава 360 лв. И според вас зависили ли това от оборота който имам.

Смени си счетоводителя.
В тази сума влизат ли и осигуровките?
 Моя счетоводител за фирма по ДДС с 4 обекта ми иска 150лв. на м.

150 лв.вече малко невероятно ми звучи.
Виж целия пост
# 238
Кое  му е невероятното ??? newsm78
Колко според теб трябва да взимат ??Обикновено обслужват по няколко фирми ..


Виж целия пост
# 239
НА познат вземат 60лв - по ДДС.Въобще не е невероятно.Договорки с точния човек.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия