Тайната на дългата и здрава коса - 78

  • 128 175
  • 744
# 165
t1 всичко е много индивидуално. Зависи и колко пари ти се дават. Много добри отзиви съм чела за шампоана на Nuxe, който е без СЛЕС и е много щадящ. Но той е около 25 лева, ако не се лъжа. От масовата козметика, която аз например ползвам за коса най-много харесвам новите на Гарние - ултра нейчърълс. Ползвала съм два - с лайка и с липа. Сега съм решила да пробвам с алое. Леки са, не премиват косата, придават приличен обем. Друг, който ми харесва е Syoss Nutrition, който се води за дълга заплитаща се коса. Трети, за който се сещам е Гарние Long and Strong. Всичките са на сравнително ниска цена и дори и да не ти допаднат няма да е голяма загуба.
Виж целия пост
# 166
 Lady Brinne благодаря ти много  Hug ще опитвам , пък да видим  Simple Smile не трябвя да е изсушаващ определено , защото ползвам преса от доста време и доста често и няма блясъка , който искам ! Сега идва лято , слънцето допълнително изтощава
Виж целия пост
# 167
 Simple Smile
Виж целия пост
# 168
И аз взех рициново масло наскоро, прилагам го с още няколко неща за бърз растеж Simple Smile.
Искам да споделя за нещо, което ускорява растежа, но и забавя омазняването.
При последното миене си облях косата с отвара от корени на репей и се омазни с 1 ден по-късно.
Виж целия пост
# 169
Тези корени от репей дали се намират по обикновените аптеки или трябва билкова да търся  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 170
Запис от мен с едно въпросче към всички (надявам се да не се повтаря много):
Взех си бадемово масло и масло от пшеничен зародиш .. идеята ми е бадемовото да го втривам в корените на косата, а пшеничното в краищата (защото са ми сухи) .. въпроса ми е какво бихте ми препоръчали към тях (евентуално мисля да си взема и Тривитаминол, само че няма да го правя с оригиналната рецепта) .. как, по колко пъти на седмица и с какво да ги съчетавам?!

Ще са ми полезни всякакви идеи .. питайте ме ако нещо не е ясно?!  newsm78

Виж целия пост
# 171
Запис от мен с едно въпросче към всички (надявам се да не се повтаря много):
Взех си бадемово масло и масло от пшеничен зародиш .. идеята ми е бадемовото да го втривам в корените на косата, а пшеничното в краищата (защото са ми сухи) .. въпроса ми е какво бихте ми препоръчали към тях (евентуално мисля да си взема и Тривитаминол, само че няма да го правя с оригиналната рецепта) .. как, по колко пъти на седмица и с какво да ги съчетавам?!

Ще са ми полезни всякакви идеи .. питайте ме ако нещо не е ясно?!  newsm78

Да, може бадемово в корените,а от пшеничен зародиш на краищата,можеш да прибавяш всичко към тях,дори и тривитаминол,яйце,мед,абе всичко каквото се сетиш и да ги съчетаваш както искаш.
Може да си я правиш преди всяко къпане,също няма ограничение,просто когато имаш време и когато ти се прави.
Виж целия пост
# 172
От обикновена аптека си купих корените от репей.
Някой ползвал ли е ето тази маска?
http://butiche.com/maska-s-protein-za-obem-na-fina-kosa-150-ml-v … -mask-p-1840.html

Много добре ми звучи.
Виж целия пост
# 173
Първата маската с Тривитаминол ми се отрази чудесно, въпреки че тривитаминола беше много стар. Замених оцета с лимон и маста с бадемово масло. А след отмиване на маската слагате ли балсам?
Виж целия пост
# 174
Първата маската с Тривитаминол ми се отрази чудесно, въпреки че тривитаминола беше много стар. Замених оцета с лимон и маста с бадемово масло. А след отмиване на маската слагате ли балсам?

Аз си слагам балсам, даже и готова маска след домашната, навик.
Виж целия пост
# 175
Здравейте, момичета!   bouquet
Да ви попитам, какво мислите за продуктите на Seri? Моята фризьорка само с тях работи.
Харесала съм си тези неща:
http://www.parfumsbg.com/2009-02-19-09-28-11.html?page=shop.prod … p;product_id=1852
http://www.parfumsbg.com/component/virtuemart/?page=shop.product … p;product_id=3983
http://www.parfumsbg.com/component/virtuemart/?page=shop.product … p;product_id=3992
http://www.parfumsbg.com/2009-02-19-09-28-11.html?page=shop.prod … p;product_id=1864
http://www.parfumsbg.com/component/virtuemart/?page=shop.product … p;product_id=2394
http://www.parfumsbg.com/component/virtuemart/?page=shop.product … p;product_id=1860
Виж целия пост
# 176
Имат кристали, които са хубави, но маски и шампжоани не струват особено, но и моите изисквания са високи  Peace За по-евтин салон са идеални

Виж целия пост
# 177
Здравейте, момичета, отдавна не съм чела темичката ви, имам едно въпросче към тези, които са си правили маската с тривитаминол: Може ли да се прилага върху боядисана коса и по-специално, върху кичури, и има ли ефект в такъв случай.
И още нещо: Родих преди 6месеца, разбрах, че маската не може да се прави в периода на кърмене, може ли да ми препоръчате нещо за косопад, което да мога да ползвам.
 След раждане, доколкото разбрах, косопада е нормално явление!
Предварително ви благодаря, извинявам се ако се повтарям с въпросите, просто нямам възможност да изчета всички темички назад.  Wink
Виж целия пост
# 178
potrebitel4e, аз си сложих серум против цъфтеж само и се разреса много лесно, ще пробвам и с балсам другия път. viksi, моята коса е боядисана, но е червена, не е кичури. Страхотно е. Против косопад не знам, преди години ми падаше косата много и си правих жълтък с чесън. Ефекта е страшен, спря да ми пада, обаче се правеше всеки ден и като се намокри, примерно от дъжд, пак мирише на чесън. Но тогава друго спасение не намерих, даже инжекции ми слагаха против косопад...
Виж целия пост
# 179
Грижи се, обичай я, не я тормози.
Слагай всякакви масла, можеш да се консултираш и за витамини против косопад. Не се притеснпвай, казват, било нормално.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия